BelowTheFlow
Wijs gebruiker
Sosa zonder drank is als tieten zonder tepels. Enjoy!
Zolang er maar lekkere tepels aan zitten !
Sosa zonder drank is als tieten zonder tepels. Enjoy!
Nou, door de drukke dag en combinatie biertjes met de Valium denk ik dat ik nog geen uur later sliep. Wel eens een keer lekker vroeg kunnen slapen.30mg Valium en paar 8.6 extreme, flesje wijn kan ook nog open
Off topic, ben gestopt met die rot risperidon. Werd er zo lam van en depressief, impotent ook nog. Nou dan houd t bij mij snel op met die troep.
****Flashbacks appear****diazepam 10mg gaat er zo in. Wat vinden jullie van dia’s?
Prima spul. Als je het onder controle hebt hahahadiazepam 10mg gaat er zo in. Wat vinden jullie van dia’s?
Ben het met het laatste deel van de stelling zelf niet eens. Goede seks hoeft niet voor iedereen altijd te eindigen met een orgasme.
Beeeetje jammer weer olifant, beeeeeeetje jammerBen het met het laatste deel van de stelling zelf niet eens. Goede seks hoeft niet voor iedereen altijd te eindigen met een orgasme.
Ochtend zonder koffie… kan ik ook mee leven, zo lang ik mag uitslapen. Als ik vroeg op moet, is het de enige redding haha. 😎
Beeeetje jammer weer olifant, beeeeeeetje jammer
Wat vinden jullie van dia’s?
Naast de dia's liggen de floppies.Leuke dingen begin de jaren 90, dia's kijken. Milleniumkids kennen het niet.
Ot; ietsiemietsiemini klein bakje koffie. Vermoeidheidsdipje op het werk.
Chique benaming voor spa rood heur. GrapjeeeeAlcoholvrije bubbels, best lekker.
En is dat gelukt?3-HO-PCP en een Linux server aan het opzetten. Groeten aan de kroeg!
Ja is nogal moeilijk op die manier.En is dat gelukt?![]()
Drie weken is best mooi hoor!Gestart met kater. Dus inmiddels 2 rivotril, 10 oxy, paracetamol en om 15.30 voor t eerst mespuntje kanna. Doet niks volgens mij.
Ook 3 fmp of zoiets in huis maar dat bewaar ik voor als ik met kids met met hun dope-vrienden ben.
Één ervan slikt alles dus kan ik zien of het safe is en wat voor effect.
Oh en slokje lekkere Poolse wodka-likeur.
Microdoseren noem ik dat tegen de ellende van "eigenlijk" 3 weken oxycodon-clean. Alleen dat clean is relatief.
Heb restjes gehamsterd voor noodgevallen.
Iedere dag nieuwe fles??? Okay dan ben je onder de 40 jaar oud🤣 daarna wordt dat teveel vrees ik.Bekijk bijlage 50071
Nieuwe dag Nieuwe fles , met 20mg oxy, 500ug Isotonitazene. En 0.5mg Rivotril
Het is al de 2de keer stoppen. 1ste keer was 7/8 jaar 180mg per dag.Drie weken is best mooi hoor!
Mag ik vragen waarom je restjes aan kant houdt? Het lijkt , misschien onterecht, dat je ergens nog niet 100% wil stoppen aangezien de mogelijkheid om te gebruiken nog ergens in je hoofd dwaalt. Hoop dat ik het verkeerd heb en je het tegendeel kan bewijzen.