
maja dan nog 7.50 per gram is moeilijk om winst op te make denk k smokingnick zei:hahaha als je peter niet kent en je koopt van hem kost het je zo 7.50 per gram... egt lelijke wiet, eige kweek en nog verneukt ook![]()
smokingnick zei:hahaha maajra je werd er wel knetter van! alleen het was vies. en later bleek dat er met haarlak overheen gespote was![]()
Ik blow nu al zo'n drie jaar, en het afgelopen half jaar wel redelijk veel, maar waaraan zie je dan of het eigen kweek is, omdat het niet goed gedroogd is ofzo, of omdat er nog takjes inzitten. Andere tekenen heb je toch niet echt...iemand die vaker smoked ziet wel wat eigen teelt en wat shop is
Heb je goed voor elkaar dan (als het goede hasj is)een gram hasj voor een euro
Emo zei:iemand die vaker smoked ziet wel wat eigen teelt en wat shop is, of eigen teelt moet heel goed zijn toh ?![]()
eigen teelt\mushiemadness zei:voor 1 gram betaal ik verdome 7-8 euro