raveolution
Newbie
hallo ik ben nog nieuw op het forum dus correct me if i did something wrong 
ik ben 18 jaar, weeg 65 kilo
mijn eerste feest met drugs was met een halve groene eekhoorn waar ik 6 uur lang op gefeest heb :P (hardstyle)
ik heb verder nog iets van 4 hardstyle feesten met xtc gehad
verder was mijn leukste feest een techno feest waar ik de hele nacht heb lopen spacen op 1,5 q-dance
ik besloot met 2 vrienden voor het eerst xtc te nemen in een bos, omdat we daar goede verhalven over gehoord hadden.
nou hebben we met zn 3en 4 paarse tri-force pillen gekocht. (alleen deze pillen hadden allemaal geen breakline, zoals het bij PR op het plaatje staat
)
21:30 , A, B en ik hebben bij mij thuis de pillen doorgebroken en allemaal een halve genomen.
het was A zn eerste keer.
nu gingen we even tv kijken om hem in te laten werken.
22:00 A begon al heel veel te praten en B werd heel erg druk, ik voelde me pas een beetje zweterig in mn handpalmen en onze ogen werden ook groot.
op dit moment besloten we maar naar het bos te lopen, aangezien mijn ouders elk moment thuis konden komen.
toen we buiten kwamen miezerde het dus dat vonden we niet chill.
nu liepen we naar de snackbar omdat A sigaretten en B kauwgom moest hebben.
22:10 aangekomen bij de snackbar , normaal is dit 20 minuten lopen maar we liepen ongemerkt heel erg snel:P.
op dit moment voel ik me ook heel licht in me hoofd, wat ik wel fijn vond.
toen we het gekocht hadden in turbo tempo, liepen we door naar het bos.
22:17 ineens begon A heeel erg veel te praten , heb hem nog nooit zo erg horen praten en B kon de energie niet aan en begon keihard te sprinten, ondertussen voelde ik mijn hard snel kloppen.
22:25 we waren bijna in het bos, maar omdat we het onderweg zo warm hadden hadden we onze jassen uitgedaan en helemaal nat geregend , toen besloten we onder een afdakje te gaan zitten.
22:45 aangekomen onder een afdakje zag ik dat A & B hem hevig voelde , maar ik nog niet zoveel dus nam nog een halve samen met B
op dit moment ging A op een hekje zitten en roken , hij werd ineens heel kalm en begon slome muziek te luisten , ik en B vonden dit heel raar totdat hij ons overhaalde er bij te gaan zitten.
na 5 minuten met tegenzin op dat hekje te zitten werden ik en B ook heeeel kalm.
23:00 we waren muziek aan het luisteren zoals : ''air - all i need'' en : ''magnaticman - i need air''
dit vonden we zoo fijn en het voelde gewoon zo super om mee te zingen.
op dit moment vonden we elkaar harstikke lief en zaten elkaars haar te voelen en dat voelde echt zwaar chill.
23:30 na een half uur te genieten van dit gevoel belt B een vriendin van hem op die merkte dat wij aan het spacen waren en dat super lagge vond , ze nodigde ons uit om naar haar huis te komen.
00:00 we waren aangekomen bij haar huis (terwijl het 10 minuten lopen is).
na ons allemaal voorgesteld te hebben gingen we op de bank zitten , ineens werd het love gevoel hevig versterkt , ook waren we onder de indruk van alle voorwerpen in het huis.
er kwam een baby poesje naar me toe en ik heb nog nooit zoiets zachts gevoelt.
ik keek omhoog en zei tegen A&B , wooooow moet je die lamp zien!, zij waren ook flink onder de indruk van de lamp.
vanaf nu heb ik niet meer op de tijd gelet:
na nog flink gespaced te hebben op alle voorwerpen van het huis: bewonderen bekijken voelen en ervan genieten , zelfs nog knuffelen met een zak ships
besloten we buiten te zitten met de gasten die in het huis zaten , toen stelde ze voor een joint te roken , gelukkig had ik die middag nog 2 voorgedraaide gehaalt.
we waren gewoon aan het praten en ineens merkte ik dat mijn joint helemaal op was , (terwijl ik maar 3 x in me leven geblowed heb).
ik voelde me echt geeeweldig , op dit moment nam A nog een halve.
nu begon het raarste , ik zag in me linker ooghoek in de tuin steeds een straat , maar toen keek ik naar links en er was gewoon geen straat
.
toen we weer binnen zaten voelde ik me zoooooo geweldig , ik merkte ook dat A weer heel druk begon te worden en B en ik namen nog een halve.
nu gingen we allemaal mensen bellen en vertellen hoe lief ze waren en of ze ook van ons hielden :P , dit is echt niks voor ons om te doen.
nu ging A naar de stad toe en ik liep ff mee , maar toen ik opstond voelde ik in 1 klap dat ik van de wereld was!
ik merkte dat lopen heel erg moeilijk ging , eerst mijn linker voet , toen dacht ik na wat ik dan moest doen, ohja mijn rechtervoet.
bij de deur aangekomen en A gedag gezegt , liep ik weer naar de kamer, de hond daar had een bak met plastic zakjes omgegooit, maar er leken allemaal gezichtjes.
toen ging ik een paar tips weggooien die nog buiten op het bankje lagen , ik liep naar achter in de tuin waar ik het in een put gooide , toen ging ik maar even de tuin verkennen.
overal in de heggen zag ik poorten en deuren waarvan ik wist dat ze er niet waren.
op dat moment voel ik iest bij me been, de hond had me bij me broekspijp gegrepen en trok me naar buiten, met de grootste moeite probeerde ik terug naar binnen te lopen en om hulp te roepen , maar kon alleen maar laggen.
toen kwam iedereen naar buiten en vroegen wat ik aan het doen was, ik zei ik gooide de tips weg maar die hond greep mij.
dus hun de hond weggehaalt en zeiden vervolgens , over welke put heb je het nou?, dus ik er weer naar toe lopen was er geen put meer
.
op dit moment had ik door dat ik heel hard aan het hallicuneren was.
toen ik binnen zat kon ik me ogen niet meer op 1 punt concentregren en smsjes typen lukte al helemaal niet.
onder de tv zat een doos van de upc en ik zag daar een plaatje op van een baby , dit vond ik raar dus liep ernaartoe en het bleek een vrouw te zijn.
ik zag de hele tijd zulke dingen maar niet zo erg als in de tuin.
toen ik zei: het is al iets van 8 uur of niet? bleek het nog maar half 4 te zijn
nou toen moesten B ik en C(stonede kerol die we daar hebben leren kennen) naar huis omdat der ouders thuis kwamen.
toen besloten wij maar naar een oude verfwinkel te gaan aan een straat en daar zou ik samen met C een joint roken die hij zou draaien.
toen ik naar buiten liep was ik totaal gedesorienteerd.
ik keek naar het einde van een straat en zag duidelijk dat hij naar links afboog , toen we er dichterbij aankwamen boog de weg naar rechts.
Alles wat ik zag zei ik tegen B en hij vermaakte zich echt op al mijn uitspraken.
wat me ook opviel is dat de vervoorming van het perspectief heel anders verliep dan normaal , lijnen van de stoep en van huizen verliepen niet normaal.
toen we aankwamen bij de verfwinkel , belde ik A en een vriendin van mij op , want ik had heel erg zin om met een meisje te knuffelen.
ondertussen was C een joint aan het draaien met kush erin wat ik nog nooit had gehad.
ik zag nog steeds allemaal mensen met bakfietsen langsfietsen en autos op het fietspad, ik keek achter ons door de ruit van het gebouw en zag allemaal supermarkt etalages, ik begon beter te kijken en langzaam werden het stapels papier wat B ook kon bevestigen.
er lag ook een colli spa flesjes en ze hadden eerst een rode dop toen keek ik nog een keer en hadden ze allemaal een blauwe dop.
toen A en die vriendin van mij aankwamen was ik heel blij, en heb haar samen met B een half uur lopen knuffelen en strelen en voelen op de grond.
rond 6:00 besloten we allemaal naar huis te gaan.
toen ik thuis was ging ik na een kwatier pissen snel naar bed.
ik werd de eerste keer weer wakker snachts omdati k naar de wc moest , op dit moment zag ik in me ooghoeken allemaal dikke zwarte strepen en het leek net of er allemaal mensen heel hard aan het schreeuwen waren, dit voelde erg duister en niet prettig aan.
toen ik in de spiegel keek leek het net of mijn hoofd heel lang was en ik werd heel erg bang van mezelf , ik ging maar snel weer naar bed.
dit kwam nog 4 x voor omdat ik zo vaak moest pissen.
ik werd de volgende ochtend om 10 uur wakker met barstende koppijn . toen ging ik rechtop zitten en voelde me weer helemaal perfect.
ik keek naar buiten en was een kwatier aan het genieten van het mooie zonnetje en van de bomen.
toen ging ik douchen en daar was ik intens aan van het genieten , ook moest ik alle groeven in de muurtegels even voelen
.
ik was nog tot 1 uur smiddags aan het genieten van animal planet en van hoe zacht mijn kat en de bank en het kleed waren.
het was geweldig.
de volgende dag werd ik iets moeilijker wakker maar voelde me nog steeds de hele dag goed ( een soort verlieft gevoel ).
toen werd ik vandaag(dinsdag) wakker, ik was knetter sjaggie en voelde me tot 12 uur smiddags harstikke moe , nu voel ik me weer normaal.
kan iemand het erge hallucineren verklaren?
en waarom we niet zo druk werden, wat we normaal met feesten heel erg hebben.
sorry voor de lange tekst :P hopelijk was het nog goed te lezen
.
ik ben 18 jaar, weeg 65 kilo
mijn eerste feest met drugs was met een halve groene eekhoorn waar ik 6 uur lang op gefeest heb :P (hardstyle)
ik heb verder nog iets van 4 hardstyle feesten met xtc gehad
verder was mijn leukste feest een techno feest waar ik de hele nacht heb lopen spacen op 1,5 q-dance
ik besloot met 2 vrienden voor het eerst xtc te nemen in een bos, omdat we daar goede verhalven over gehoord hadden.
nou hebben we met zn 3en 4 paarse tri-force pillen gekocht. (alleen deze pillen hadden allemaal geen breakline, zoals het bij PR op het plaatje staat
21:30 , A, B en ik hebben bij mij thuis de pillen doorgebroken en allemaal een halve genomen.
het was A zn eerste keer.
nu gingen we even tv kijken om hem in te laten werken.
22:00 A begon al heel veel te praten en B werd heel erg druk, ik voelde me pas een beetje zweterig in mn handpalmen en onze ogen werden ook groot.
op dit moment besloten we maar naar het bos te lopen, aangezien mijn ouders elk moment thuis konden komen.
toen we buiten kwamen miezerde het dus dat vonden we niet chill.
nu liepen we naar de snackbar omdat A sigaretten en B kauwgom moest hebben.
22:10 aangekomen bij de snackbar , normaal is dit 20 minuten lopen maar we liepen ongemerkt heel erg snel:P.
op dit moment voel ik me ook heel licht in me hoofd, wat ik wel fijn vond.
toen we het gekocht hadden in turbo tempo, liepen we door naar het bos.
22:17 ineens begon A heeel erg veel te praten , heb hem nog nooit zo erg horen praten en B kon de energie niet aan en begon keihard te sprinten, ondertussen voelde ik mijn hard snel kloppen.
22:25 we waren bijna in het bos, maar omdat we het onderweg zo warm hadden hadden we onze jassen uitgedaan en helemaal nat geregend , toen besloten we onder een afdakje te gaan zitten.
22:45 aangekomen onder een afdakje zag ik dat A & B hem hevig voelde , maar ik nog niet zoveel dus nam nog een halve samen met B
op dit moment ging A op een hekje zitten en roken , hij werd ineens heel kalm en begon slome muziek te luisten , ik en B vonden dit heel raar totdat hij ons overhaalde er bij te gaan zitten.
na 5 minuten met tegenzin op dat hekje te zitten werden ik en B ook heeeel kalm.
23:00 we waren muziek aan het luisteren zoals : ''air - all i need'' en : ''magnaticman - i need air''
dit vonden we zoo fijn en het voelde gewoon zo super om mee te zingen.
op dit moment vonden we elkaar harstikke lief en zaten elkaars haar te voelen en dat voelde echt zwaar chill.
23:30 na een half uur te genieten van dit gevoel belt B een vriendin van hem op die merkte dat wij aan het spacen waren en dat super lagge vond , ze nodigde ons uit om naar haar huis te komen.
00:00 we waren aangekomen bij haar huis (terwijl het 10 minuten lopen is).
na ons allemaal voorgesteld te hebben gingen we op de bank zitten , ineens werd het love gevoel hevig versterkt , ook waren we onder de indruk van alle voorwerpen in het huis.
er kwam een baby poesje naar me toe en ik heb nog nooit zoiets zachts gevoelt.
ik keek omhoog en zei tegen A&B , wooooow moet je die lamp zien!, zij waren ook flink onder de indruk van de lamp.
vanaf nu heb ik niet meer op de tijd gelet:
na nog flink gespaced te hebben op alle voorwerpen van het huis: bewonderen bekijken voelen en ervan genieten , zelfs nog knuffelen met een zak ships
besloten we buiten te zitten met de gasten die in het huis zaten , toen stelde ze voor een joint te roken , gelukkig had ik die middag nog 2 voorgedraaide gehaalt.
we waren gewoon aan het praten en ineens merkte ik dat mijn joint helemaal op was , (terwijl ik maar 3 x in me leven geblowed heb).
ik voelde me echt geeeweldig , op dit moment nam A nog een halve.
nu begon het raarste , ik zag in me linker ooghoek in de tuin steeds een straat , maar toen keek ik naar links en er was gewoon geen straat
toen we weer binnen zaten voelde ik me zoooooo geweldig , ik merkte ook dat A weer heel druk begon te worden en B en ik namen nog een halve.
nu gingen we allemaal mensen bellen en vertellen hoe lief ze waren en of ze ook van ons hielden :P , dit is echt niks voor ons om te doen.
nu ging A naar de stad toe en ik liep ff mee , maar toen ik opstond voelde ik in 1 klap dat ik van de wereld was!
ik merkte dat lopen heel erg moeilijk ging , eerst mijn linker voet , toen dacht ik na wat ik dan moest doen, ohja mijn rechtervoet.
bij de deur aangekomen en A gedag gezegt , liep ik weer naar de kamer, de hond daar had een bak met plastic zakjes omgegooit, maar er leken allemaal gezichtjes.
toen ging ik een paar tips weggooien die nog buiten op het bankje lagen , ik liep naar achter in de tuin waar ik het in een put gooide , toen ging ik maar even de tuin verkennen.
overal in de heggen zag ik poorten en deuren waarvan ik wist dat ze er niet waren.
op dat moment voel ik iest bij me been, de hond had me bij me broekspijp gegrepen en trok me naar buiten, met de grootste moeite probeerde ik terug naar binnen te lopen en om hulp te roepen , maar kon alleen maar laggen.
toen kwam iedereen naar buiten en vroegen wat ik aan het doen was, ik zei ik gooide de tips weg maar die hond greep mij.
dus hun de hond weggehaalt en zeiden vervolgens , over welke put heb je het nou?, dus ik er weer naar toe lopen was er geen put meer
op dit moment had ik door dat ik heel hard aan het hallicuneren was.
toen ik binnen zat kon ik me ogen niet meer op 1 punt concentregren en smsjes typen lukte al helemaal niet.
onder de tv zat een doos van de upc en ik zag daar een plaatje op van een baby , dit vond ik raar dus liep ernaartoe en het bleek een vrouw te zijn.
ik zag de hele tijd zulke dingen maar niet zo erg als in de tuin.
toen ik zei: het is al iets van 8 uur of niet? bleek het nog maar half 4 te zijn
nou toen moesten B ik en C(stonede kerol die we daar hebben leren kennen) naar huis omdat der ouders thuis kwamen.
toen besloten wij maar naar een oude verfwinkel te gaan aan een straat en daar zou ik samen met C een joint roken die hij zou draaien.
toen ik naar buiten liep was ik totaal gedesorienteerd.
ik keek naar het einde van een straat en zag duidelijk dat hij naar links afboog , toen we er dichterbij aankwamen boog de weg naar rechts.
Alles wat ik zag zei ik tegen B en hij vermaakte zich echt op al mijn uitspraken.
wat me ook opviel is dat de vervoorming van het perspectief heel anders verliep dan normaal , lijnen van de stoep en van huizen verliepen niet normaal.
toen we aankwamen bij de verfwinkel , belde ik A en een vriendin van mij op , want ik had heel erg zin om met een meisje te knuffelen.
ondertussen was C een joint aan het draaien met kush erin wat ik nog nooit had gehad.
ik zag nog steeds allemaal mensen met bakfietsen langsfietsen en autos op het fietspad, ik keek achter ons door de ruit van het gebouw en zag allemaal supermarkt etalages, ik begon beter te kijken en langzaam werden het stapels papier wat B ook kon bevestigen.
er lag ook een colli spa flesjes en ze hadden eerst een rode dop toen keek ik nog een keer en hadden ze allemaal een blauwe dop.
toen A en die vriendin van mij aankwamen was ik heel blij, en heb haar samen met B een half uur lopen knuffelen en strelen en voelen op de grond.
rond 6:00 besloten we allemaal naar huis te gaan.
toen ik thuis was ging ik na een kwatier pissen snel naar bed.
ik werd de eerste keer weer wakker snachts omdati k naar de wc moest , op dit moment zag ik in me ooghoeken allemaal dikke zwarte strepen en het leek net of er allemaal mensen heel hard aan het schreeuwen waren, dit voelde erg duister en niet prettig aan.
toen ik in de spiegel keek leek het net of mijn hoofd heel lang was en ik werd heel erg bang van mezelf , ik ging maar snel weer naar bed.
dit kwam nog 4 x voor omdat ik zo vaak moest pissen.
ik werd de volgende ochtend om 10 uur wakker met barstende koppijn . toen ging ik rechtop zitten en voelde me weer helemaal perfect.
ik keek naar buiten en was een kwatier aan het genieten van het mooie zonnetje en van de bomen.
toen ging ik douchen en daar was ik intens aan van het genieten , ook moest ik alle groeven in de muurtegels even voelen
ik was nog tot 1 uur smiddags aan het genieten van animal planet en van hoe zacht mijn kat en de bank en het kleed waren.
het was geweldig.
de volgende dag werd ik iets moeilijker wakker maar voelde me nog steeds de hele dag goed ( een soort verlieft gevoel ).
toen werd ik vandaag(dinsdag) wakker, ik was knetter sjaggie en voelde me tot 12 uur smiddags harstikke moe , nu voel ik me weer normaal.
kan iemand het erge hallucineren verklaren?
en waarom we niet zo druk werden, wat we normaal met feesten heel erg hebben.
sorry voor de lange tekst :P hopelijk was het nog goed te lezen

