Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik zoek een goede weed plant die niet te groot wordt, en niet ruikt.
Waar ik woon mag er niet geteeld worden en ik wil ze gewoon in de tuin zetten.
Voor mij gaat er nog steeds niets boven de Nederlandse kwaliteit.
Weet er weinig van maar niet ruiken gaat in elk geval lastig worden. Alle wiet verspreid behoorlijk geur, en de enige variatie is dat sommigen erger geuren.
Weet niet hoe je buren zijn maar wellicht willen ze wel zwijgen tegen instanties in ruil voor wat oogst
je bent al te laat om iets buiten te zetten had je iest vroeger mee moeten beginnnen als jou was zal ik voor een lowryder gan word niet hoger dan 40 cm maar dat dus voor volgend jaar want dit jaar ga je het zonder lampen erbij niet meer redden
azarius die banner boven an de site kan je zaadjes bestellen effe zoeken en je vind vast een lekekr soortje voor volgendjaar
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.