Mijn verhaal en ik wil dit met jullie allen delen mede door hopen mensen te helpen met verslaving en depressie

Paranoize.

Badass junkie
Depressie

Mensen zullen nooit volledig begrijpen wat het inhoudt wanneer je met een depressie leeft als ze het zelf niet hebben ervaren. Maar vergeet nooit:
“Just cause you can’t see it, it isn’t there” Onthoudt dit wanneer je je onbegrepen voelt. Het speelt immers in je hoofd en valt niet aan de buitenkant te zien. Je kan lachen en plezier hebben op je werk of met vrienden terwijl je leuke momenten ervaart. Maar dat is het moment waar je inzit, het verandert immers niet de “Parasiet” die in je hoofd leeft. Je kunt proberen om er controle over te krijgen maar je zult hem heel lastig moeten vernietigen. De meeste mensen weten niet eens wanneer hun depressie is begonnen, een hoop mensen ervaren het immers al zolang dat het moeilijk is om te achterhalen wanneer het allemaal begonnen is. Maar de strijd is nooit verloren zolang je niet opgeeft. Neem hulp aan die je geboden wordt, maar vergeet nooit om ook je eigen verstand te gebruiken. Ga op je gevoel af. Leer jezelf kennen en laat je niet gek maken Fuck em all ! they can all get fucked in life ! Je kunt alles bereiken in het leven als je er 100% voor gaat, geloof dit ook echt! Er zijn genoeg dingen die je eraan kunt doen zoals in therapie gaan bij een psycholoog, psychiater of zelfs jezelf laten opnemen o.a. in een psychiatrisch centrum of verslavingskliniek zeker als je ook met zulke problemen zit. Maar ook dat is geen redding in nood. Die mensen doen hun best om je te helpen. Er zijn ook een hoop psychiaters die je volstoppen met pillen en dan erop vertrouwen o.a. dat dit je gaat helpen in je proces. Wat je wel waak ziet en mij is overkomen dat ik naast mijn probleemgebruik van alcohol en wiet uiteindelijk steeds verslaafder werd aan bepaalde medicatie en uiteindelijk aan het randje leefde met een zeer erge benzodiazepine en morfine verslaving naast mijn alcohol en cannabis gebruik. Dit heb ik mede aan mezelf te danken door ook deels zelf te gaan dokteren. Dus als je ook met probleemgebruik zit of verslaving geef dit aan.

Ik ga jullie een aantal dingen vertellen wat vanuit mijn ervaring helpt hier tegen in te gaan.


  • (Diep)Mediteren , Leren in het nu leven en je verleden een plek geven
  • Wandelen, leuke dingen blijven doen zover mogelijk
  • Blij zijn met vandaag en als vandaag niks is hopen op een goeie morgen
  • Een realistisch beeld krijgen over waar je nu staat in het leven en VECHTEN, niet te snel willen groeien stap voor stap, dag voor dag.
  • genoeg rust nemen en als je van muziek houdt Luister naar je muziek.\
  • Dankbaar wezen dat je vandaag mag meemaken en wees creatief.
  • En vooral leren op je eigen poten te staan JIJ moet het doen al val je 1000 keer je kiest er zelf voor om op te geven of door te blijven vechten.
  • Onthoudt waar je voor vecht!!!! herinner jezelf hier elke dag aan!!! Laat je niet voor de gek houden door niemand.
En wat je altijd in je hoofd moet houden is deze gedachte:
Nobody asked for life to deal us with these bullshit hands we're dealt with. We have to take these cards ourselves and flip them, don't expect no help!!!



Verslaving.

Verslaving is een ziekte die moeilijk te verslaan is.
Je krijgt te maken met terugvallen. Het kan leiden tot diefstal liegen en bedriegen, dit zie je meestal bij ernstige verslavingen bijvoorbeeld aan dure geestelijk verslavingen wat middelen kunnen zijn of dingen zoals gokken. Of middelen waar je ook lichamelijk afhankelijk aan raakt. Maar hetgeen wat bij elke verslaving overeenkomt is dat het spelletjes met je hoofd speelt en je leven kapot kan en waarschijnlijk zal gaan maken. Er zijn ook mensen die hun hele leven redelijk stabiel kunnen leven met een verslaving zonder ernstige problematiek erbij. Maar bij de meeste mensen zeker bij Drugs, Alcohol en Medicijnen is dit slopend. Het kan in het begin redelijk onschuldig lijken maar kan op elk moment verergeren zeker als je hier gevoelig voor bent. En bijvoorbeeld wanneer je iets naars meemaakt of hebt meegemaakt en jezelf wilt gaan verdoven en je veel gaat drinken en snuiven. of benzo’s en opiaten (Morfine/Heroïne) gaat gebruiken. Misschien wel erbij. Want dit spul is namelijk Zeer lichamelijk verslavend. En wat je bij Cocaïne vaak ziet is dat dit samengaat met Speed en of Basecoke (Crack).

Verslaafd ben je voor je hele leven zodra je deze ziekte hebt ontwikkeld.

Terugvallen kan je heel je leven lang blijven krijgen. Maakt niet uit hoe lang je clean bent.
Het is een gevecht wat je voor altijd zal blijven ervaren. En het erge is de meeste verslaafde mensen willen wel stoppen en hulp krijgen. Maar wat moet je doen dan? Jezelf op een wachtlijst laten zetten als nummertje 103482? Hulp gaan zoeken bij mensen die niet weten hoe ze hiermee moeten omgaan? Of hulp gaan zoeken bij Verslaafde mensen? Het antwoord is probeer via professionele hulp op het juiste pad te komen hoelang je ook moet wachten voor een behandeling. En zorg dat je in de tussentijd de strijd niet verliest. Hou vol! Ga er tegen vechten zoek Ex verslaafde op en ga praten. Veel praten en volhouden. Maak een terugval analyse Zodat je terugvallen kunt voorkomen. Ga dit op internet uitzoeken hoe en wat! (Aanrader) En als je rock bottom hebt geraakt geef alsnog niet op. Leer van dag naar dag te leven. Vandaag even niet. En herhaal dat iedere dag! Want als je opgeeft dan laat je de ziekte winnen en heb je de strijd verloren.

Er zijn al zoveel mensen aan Drugs, Alcohol en Medicijnen doodgegaan dat ik wil dat jij niet de volgende word! Misschien lees je dit en ben je zover heen dat je geen uitweg meer ziet en je eigen leven wilt nemen. Nou ikzelf ben bijna dood gegaan aan gebruik en zal je vertellen je wilt het misschien nu wel maar er is zoveel voor te leven, en als je doodgaat ga je net als iedereen zal gaan. De duisternis in dat wil je toch niet? Ik ken genoeg mensen ondertussen die goed terecht zijn gekomen en zelfs een vrouw en kinderen hebben. De juiste vrienden en gelukkig zijn. Ga hier voor! En als je faalt weet dan tenminste dat je het geprobeerd hebt. You are only human like all of us.

Mijn verhaal.

Hi, mijn naam zal ik niet vertellen maar ik ga wel vertellen hoe mijn leven eruit ziet. Kom uit een gebroken gezin met een vader die vroeger drankverslaafd en drugsverslaafd was. Ook geweld in huis. Hij is nu wel een ander persoon geworden 10-11 jaar later. Mijn moeder was vroeger redelijk normaal maar heeft haarzelf kapot gemaakt en ik weet niet eens precies met wat allemaal. Kan ook een stukje ziekte zijn maar vooral ook een ongezonde levensstijl. Momenteel is ze knettergek met een hoop mentale ziektes. Geen fijne sfeer om omringt mee te zijn. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik als kind mezelf veel moest leren en flinke problemen tegemoet liep. Ook lange tijd gepest toen mijn zelfwaarde heel laag was en zwaar depressief was. Mijn gebruik begon op mijn 15e met roken, blowen, en drinken zo kwam ik aan vrienden en een vriendengroep. Ik verwerkte deels mijn problemen met en zonder cannabis en alcohol. Was meer een weekend drinker en dagelijkse blower. Toch mijn VMBO Basis weten te behalen en daarna MBO 2 MBO 3 en heb al een vaste baan Sinds bijna 5 jaar maar momenteel wel in de ziektewet. Mijn alcohol gebruik begon echt flink om te slaan op mijn 19e na een hoofdtrauma en ik begon ook aan behandelingen voor mijn depressie en angst. Zo ben ik uiteindelijk ook aan medicijnen verslaafd geraakt. Gebruikte ook wel eens middelen zoals Coke, Speed, XTC op festivals maar ben daar gelukkig nooit in doorgeslagen.

Nu gaan we een paar jaar verder. Het ergste jaar uit mijn leven

Het is mij niet gelukt om mijn problemen op te lossen d.m.v. Medicatie misschien/waarschijnlijk door de roes van de alcohol en wiet. Ik gebruikte dagelijks wiet en benzo’s en anti depressiva en ook heel vaak Alcohol(15-30). Na een operatie aan een gebroken hand met morfine in aanraking gekomen en ja hoor daar ging ik.


Verslaafd aan alcohol, wiet, benzo’s en Morfine

Begon met research chemicals te bestellen via internet. (dit zijn “legale middelen” en zo was ik in staat om steeds meer Benzo’s en morfine poeder te bestellen en raakte zo verslaafd aan alles dat ik de realiteit verloor. Mezelf verloor en eigenlijk zo’n beetje iedereen. Het werd een roes van een “fijne cocktail” waar ik dagelijks in leefde. Maar door gewenning ben ik ook in situaties gekomen waarin ik bijna doodging door overdosissen. Gelukkig heb je antidotes voor bepaalde medicijnen die je dan kunnen redden. Maar ik voelde me net Michael Jackson. Liep uit de hand en snuifde wel eens een lijntje Hero. Ik werd ook doodziek als ik stopte met me medicijnen dus ik wist niet meer wat ik met me leven aan moest. Toen hoorde ik ook voor het eerst een nummer van een bekende rapper waar ik een grote fan van ben en ik brak in elkaar.

Ik zal de lyrics hieronder beschrijven op mijn laatste gedeelte van dit verhaal. ( Wel in het Engels) En laat dit ook een inspiratie zijn om nooit zelfmoord proberen te willen plegen.


Eminem Arose

If I could rewind time like a tape. Inside a boombox, one day for every pill or Percocet that I ate. Cut down on the Valium, I'da heard everything but death is turning, so definite, wait! They got me all hooked up to some machine I love you, Bean, didn't want you to know I was struggling. Feels like I'm underwater submerged like a submarine. Just heard that nurse say, my liver and kidneys aren’t functioning. Been flirtatious with death, skirt-chasing, I guess It's arrivederci, same nurse, just heard say they're unplugging me And it's your birthday, Jade, I'm missing your birthday. Baby girl, I'm sorry, I fucking hate when you hurt, Hai, and sweeties, thank you for waiting to open gifts But, girls, you can just open 'em dad ain't making it home for Christmas. Wish I had the strength to just blow a kiss.
I go to make a fist, but I can't make one, I'm frozen stiff. I yell, but nothing comes out, I'm crying inside, I shout. My vocal cords won't permit me, I scream, but it's not aloud. You put your arm around Mama to calm her, wow. I just thought about the aisle I'll never get to walk us down .Never see you graduate in your caps and gowns
It's 'bout to be 2008, how's this happening now? I got so much more to do
And, Proof, I'm truly sorry if I let you down, but this tore me in two. The thought of no more me and you. You gave me shoes, Nikes like new for me for school. Doody, I'm trying, but you, you were the glue that binded. So many things, time, I'd give anything to rewind it. I had to walk down my halls and constantly be reminded
By pictures all on my walls and I couldn't sleep at night 'cause that image burned in my brain of you on that table me falling across your body, not able to stand to save you. God, why did you take him? I'm tryna keep his legacy alive, but I'm dying. where's Nathan? Little ladies, be brave, take care of your mother, smile pretty for pictures, always cherish each other. I'll always love ya, and I'll be in the back of your memory and I know you'll never forget me just don't get sad when remembering. And, little bro, keep making me proud, You better marry that girl 'cause she's faithfully down. And when you're exchanging those sacred vows, just know that if I could be there i would and should you ever see parenthood, I know you'll be good at it. Oh, almost forgot to do something, thank my father too. I actually learned a lot from you, you taught me what not to do. And, Mom, wish I'd have had the chance to have one last heart-to-heart honest and open talk with you.
Doody, I see you, I go to walk to you and I can feel my soul leave my body and float across the room, nurses lean over the bed, pulling tubes out then the sheet over my head, shut the room down. Girls, please don't get upset, I see them cheeks soaking and wet as you squeeze hold of my neck, so forcibly, don't wanna let me go, pillow drenched, emotional wrecks. With every second, each closer to death.
But suddenly I feel my heart begin to beat slow then a breath, machines go
Must've guessed the cheat codes to this shit. I'm trying to rewind time like a tape
Find an escape, make a beeline, try and awake. Bron: https://www.lyricfind.com/

Ik hoop dat dit verhaal mensen zullen helpen bij hun herstel! en hier inspiratie uithalen!, mvg, MRJunkieXL
 
Laatst bewerkt:

Syl

Badass junkie
Depressie

Mensen zullen nooit volledig begrijpen wat het inhoudt wanneer je met een depressie leeft als ze het zelf niet hebben ervaren. Maar vergeet nooit:
“Just cause you can’t see it, it isn’t there” Onthoudt dit wanneer je je onbegrepen voelt. Het speelt immers in je hoofd en valt niet aan de buitenkant te zien. Je kan lachen en plezier hebben op je werk of met vrienden terwijl je leuke momenten ervaart. Maar dat is het moment waar je inzit, het verandert immers niet de “Parasiet” die in je hoofd leeft. Je kunt proberen om er controle over te krijgen maar je zult hem heel lastig moeten vernietigen. De meeste mensen weten niet eens wanneer hun depressie is begonnen, een hoop mensen ervaren het immers al zolang dat het moeilijk is om te achterhalen wanneer het allemaal begonnen is. Maar de strijd is nooit verloren zolang je niet opgeeft. Neem hulp aan die je geboden wordt, maar vergeet nooit om ook je eigen verstand te gebruiken. Ga op je gevoel af. Leer jezelf kennen en laat je niet gek maken Fuck em all ! they can all get fucked in life ! Je kunt alles bereiken in het leven als je er 100% voor gaat, geloof dit ook echt! Er zijn genoeg dingen die je eraan kunt doen zoals in therapie gaan bij een psycholoog, psychiater of zelfs jezelf laten opnemen o.a. in een psychiatrisch centrum of verslavingskliniek zeker als je ook met zulke problemen zit. Maar ook dat is geen redding in nood. Die mensen doen hun best om je te helpen. Er zijn ook een hoop psychiaters die je volstoppen met pillen en dan erop vertrouwen o.a. dat dit je gaat helpen in je proces. Wat je wel waak ziet en mij is overkomen dat ik naast mijn probleemgebruik van alcohol en wiet uiteindelijk steeds verslaafder werd aan bepaalde medicatie en uiteindelijk aan het randje leefde met een zeer erge benzodiazepine en morfine verslaving naast mijn alcohol en cannabis gebruik. Dit heb ik mede aan mezelf te danken door ook deels zelf te gaan dokteren. Dus als je ook met probleemgebruik zit of verslaving geef dit aan.

Ik ga jullie een aantal dingen vertellen wat vanuit mijn ervaring helpt hier tegen in te gaan.


  • (Diep)Mediteren , Leren in het nu leven en je verleden een plek geven
  • Wandelen, leuke dingen blijven doen zover mogelijk
  • Blij zijn met vandaag en als vandaag niks is hopen op een goeie morgen
  • Een realistisch beeld krijgen over waar je nu staat in het leven en VECHTEN, niet te snel willen groeien stap voor stap, dag voor dag.
  • genoeg rust nemen en als je van muziek houdt Luister naar je muziek.\
  • Dankbaar wezen dat je vandaag mag meemaken en wees creatief.
  • En vooral leren op je eigen poten te staan JIJ moet het doen al val je 1000 keer je kiest er zelf voor om op te geven of door te blijven vechten.
  • Onthoudt waar je voor vecht!!!! herinner jezelf hier elke dag aan!!! Laat je niet voor de gek houden door niemand.
En wat je altijd in je hoofd moet houden is deze gedachte:
Nobody asked for life to deal us with these bullshit hands we're dealt with. We have to take these cards ourselves and flip them, don't expect no help!!!



Verslaving.

Verslaving is een ziekte die moeilijk te verslaan is.
Je krijgt te maken met terugvallen. Het kan leiden tot diefstal liegen en bedriegen, dit zie je meestal bij ernstige verslavingen bijvoorbeeld aan dure geestelijk verslavingen wat middelen kunnen zijn of dingen zoals gokken. Of middelen waar je ook lichamelijk afhankelijk aan raakt. Maar hetgeen wat bij elke verslaving overeenkomt is dat het spelletjes met je hoofd speelt en je leven kapot kan en waarschijnlijk zal gaan maken. Er zijn ook mensen die hun hele leven redelijk stabiel kunnen leven met een verslaving zonder ernstige problematiek erbij. Maar bij de meeste mensen zeker bij Drugs, Alcohol en Medicijnen is dit slopend. Het kan in het begin redelijk onschuldig lijken maar kan op elk moment verergeren zeker als je hier gevoelig voor bent. En bijvoorbeeld wanneer je iets naars meemaakt of hebt meegemaakt en jezelf wilt gaan verdoven en je veel gaat drinken en snuiven. of benzo’s en opiaten (Morfine/Heroïne) gaat gebruiken. Misschien wel erbij. Want dit spul is namelijk Zeer lichamelijk verslavend. En wat je bij Cocaïne vaak ziet is dat dit samengaat met Speed en of Basecoke (Crack).

Verslaafd ben je voor je hele leven zodra je deze ziekte hebt ontwikkeld.

Terugvallen kan je heel je leven lang blijven krijgen. Maakt niet uit hoe lang je clean bent.
Het is een gevecht wat je voor altijd zal blijven ervaren. En het erge is de meeste verslaafde mensen willen wel stoppen en hulp krijgen. Maar wat moet je doen dan? Jezelf op een wachtlijst laten zetten als nummertje 103482? Hulp gaan zoeken bij mensen die niet weten hoe ze hiermee moeten omgaan? Of hulp gaan zoeken bij Verslaafde mensen? Het antwoord is probeer via professionele hulp op het juiste pad te komen hoelang je ook moet wachten voor een behandeling. En zorg dat je in de tussentijd de strijd niet verliest. Hou vol! Ga er tegen vechten zoek Ex verslaafde op en ga praten. Veel praten en volhouden. Maak een terugval analyse Zodat je terugvallen kunt voorkomen. Ga dit op internet uitzoeken hoe en wat! (Aanrader) En als je rock bottom hebt geraakt geef alsnog niet op. Leer van dag naar dag te leven. Vandaag even niet. En herhaal dat iedere dag! Want als je opgeeft dan laat je de ziekte winnen en heb je de strijd verloren.

Er zijn al zoveel mensen aan Drugs, Alcohol en Medicijnen doodgegaan dat ik wil dat jij niet de volgende word! Misschien lees je dit en ben je zover heen dat je geen uitweg meer ziet en je eigen leven wilt nemen. Nou ikzelf ben bijna dood gegaan aan gebruik en zal je vertellen je wilt het misschien nu wel maar er is zoveel voor te leven, en als je doodgaat ga je net als iedereen zal gaan. De duisternis in dat wil je toch niet? Ik ken genoeg mensen ondertussen die goed terecht zijn gekomen en zelfs een vrouw en kinderen hebben. De juiste vrienden en gelukkig zijn. Ga hier voor! En als je faalt weet dan tenminste dat je het geprobeerd hebt. You are only human like all of us.

Mijn verhaal.

Hi, mijn naam zal ik niet vertellen maar ik ga wel vertellen hoe mijn leven eruit ziet. Kom uit een gebroken gezin met een vader die vroeger drankverslaafd en drugsverslaafd was. Ook geweld in huis. Hij is nu wel een ander persoon geworden 10-11 jaar later. Mijn moeder was vroeger redelijk normaal maar heeft haarzelf kapot gemaakt en ik weet niet eens precies met wat allemaal. Kan ook een stukje ziekte zijn maar vooral ook een ongezonde levensstijl. Momenteel is ze knettergek met een hoop mentale ziektes. Geen fijne sfeer om omringt mee te zijn. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik als kind mezelf veel moest leren en flinke problemen tegemoet liep. Ook lange tijd gepest toen mijn zelfwaarde heel laag was en zwaar depressief was. Mijn gebruik begon op mijn 15e met roken, blowen, en drinken zo kwam ik aan vrienden en een vriendengroep. Ik verwerkte deels mijn problemen met en zonder cannabis en alcohol. Was meer een weekend drinker en dagelijkse blower. Toch mijn VMBO Basis weten te behalen en daarna MBO 2 MBO 3 en heb al een vaste baan Sinds bijna 5 jaar maar momenteel wel in de ziektewet. Mijn alcohol gebruik begon echt flink om te slaan op mijn 19e na een hoofdtrauma en ik begon ook aan behandelingen voor mijn depressie en angst. Zo ben ik uiteindelijk ook aan medicijnen verslaafd geraakt. Gebruikte ook wel eens middelen zoals Coke, Speed, XTC op festivals maar ben daar gelukkig nooit in doorgeslagen.

Nu gaan we een paar jaar verder. Het ergste jaar uit mijn leven

Het is mij niet gelukt om mijn problemen op te lossen d.m.v. Medicatie misschien/waarschijnlijk door de roes van de alcohol en wiet. Ik gebruikte dagelijks wiet en benzo’s en anti depressiva en ook heel vaak Alcohol(15-30). Na een operatie aan een gebroken hand met morfine in aanraking gekomen en ja hoor daar ging ik.


Verslaafd aan alcohol, wiet, benzo’s en Morfine

Begon met research chemicals te bestellen via internet. (dit zijn “legale middelen” en zo was ik in staat om steeds meer Benzo’s en morfine poeder te bestellen en raakte zo verslaafd aan alles dat ik de realiteit verloor. Mezelf verloor en eigenlijk zo’n beetje iedereen. Het werd een roes van een “fijne cocktail” waar ik dagelijks in leefde. Maar door gewenning ben ik ook in situaties gekomen waarin ik bijna doodging door overdosissen. Gelukkig heb je antidotes voor bepaalde medicijnen die je dan kunnen redden. Maar ik voelde me net Michael Jackson. Liep uit de hand en snuifde wel eens een lijntje Hero. Ik werd ook doodziek als ik stopte met me medicijnen dus ik wist niet meer wat ik met me leven aan moest. Toen hoorde ik ook voor het eerst een nummer van een bekende rapper waar ik een grote fan van ben en ik brak in elkaar.

Ik zal de lyrics hieronder beschrijven op mijn laatste gedeelte van dit verhaal. ( Wel in het Engels) En laat dit ook een inspiratie zijn om nooit zelfmoord proberen te willen plegen.


Eminem Arose

If I could rewind time like a tape. Inside a boombox, one day for every pill or Percocet that I ate. Cut down on the Valium, I'da heard everything but death is turning, so definite, wait! They got me all hooked up to some machine I love you, Bean, didn't want you to know I was struggling. Feels like I'm underwater submerged like a submarine. Just heard that nurse say, my liver and kidneys aren’t functioning. Been flirtatious with death, skirt-chasing, I guess It's arrivederci, same nurse, just heard say they're unplugging me And it's your birthday, Jade, I'm missing your birthday. Baby girl, I'm sorry, I fucking hate when you hurt, Hai, and sweeties, thank you for waiting to open gifts But, girls, you can just open 'em dad ain't making it home for Christmas. Wish I had the strength to just blow a kiss.
I go to make a fist, but I can't make one, I'm frozen stiff. I yell, but nothing comes out, I'm crying inside, I shout. My vocal cords won't permit me, I scream, but it's not aloud. You put your arm around Mama to calm her, wow. I just thought about the aisle I'll never get to walk us down .Never see you graduate in your caps and gowns
It's 'bout to be 2008, how's this happening now? I got so much more to do
And, Proof, I'm truly sorry if I let you down, but this tore me in two. The thought of no more me and you. You gave me shoes, Nikes like new for me for school. Doody, I'm trying, but you, you were the glue that binded. So many things, time, I'd give anything to rewind it. I had to walk down my halls and constantly be reminded
By pictures all on my walls and I couldn't sleep at night 'cause that image burned in my brain of you on that table me falling across your body, not able to stand to save you. God, why did you take him? I'm tryna keep his legacy alive, but I'm dying. where's Nathan? Little ladies, be brave, take care of your mother, smile pretty for pictures, always cherish each other. I'll always love ya, and I'll be in the back of your memory and I know you'll never forget me just don't get sad when remembering. And, little bro, keep making me proud, You better marry that girl 'cause she's faithfully down. And when you're exchanging those sacred vows, just know that if I could be there i would and should you ever see parenthood, I know you'll be good at it. Oh, almost forgot to do something, thank my father too. I actually learned a lot from you, you taught me what not to do. And, Mom, wish I'd have had the chance to have one last heart-to-heart honest and open talk with you.
Doody, I see you, I go to walk to you and I can feel my soul leave my body and float across the room, nurses lean over the bed, pulling tubes out then the sheet over my head, shut the room down. Girls, please don't get upset, I see them cheeks soaking and wet as you squeeze hold of my neck, so forcibly, don't wanna let me go, pillow drenched, emotional wrecks. With every second, each closer to death.
But suddenly I feel my heart begin to beat slow then a breath, machines go
Must've guessed the cheat codes to this shit. I'm trying to rewind time like a tape
Find an escape, make a beeline, try and awake. Bron: https://www.lyricfind.com/

Ik hoop dat dit verhaal mensen zullen helpen bij hun herstel! en hier inspiratie uithalen!, mvg, MRJunkieXL
Mooi dat je anderen wilt helpen door je eigen ervaringen.
Je tips bij een depressie zijn ook erg waardevol!.
Ik hoop dat je uiteindelijk je rust zal vinden en dingen op rijtje krijgt ❤️
 

Paranoize.

Badass junkie
Mooi dat je anderen wilt helpen door je eigen ervaringen.
Je tips bij een depressie zijn ook erg waardevol!.
Ik hoop dat je uiteindelijk je rust zal vinden en dingen op rijtje krijgt ❤️
Heel erg bedankt! Ik word a.s. Maandag opgenomen in een kliniek en gaat mijn herstel van start. Word een lange weg maar ik ga met volle motivatie er naartoe. ben nu al 30 dagen flink aan mezelf aan het werk. Dat was het moment dat ik weer thuis kwam te wonen overstapte op de medicatie wat me huisarts mij max kon voorschrijven 200mg Tramadol 150mg Venlafaxine 40mg Codeïne en 40mg Diazepam per dag verdeeld ochtend middag avond. Was een flinke hel ik was gewend aan een veel sterkere benzo en echte morfine maar na 2 weken voelde ik mij al een stuk meer mezelf en heb dus ook geen cent uitgegeven aan iets de afgelopen 30 dagen, op koffie en shag na dan en kostgeld en me vaste lasten. Als het goed is sta ik volgende maand weer in de plus op de bank en heb ik alleen nog 1000 euro schuld bij mijn vader. Word wel een lang traject bij mijn verslavingszorg en kliniek maar zoals iemand tegen mij zei wat is een paar maanden/ half jaar nou op een mensenleven ben pas 23 dus... En heb gelukkig een vaste baan waar ik sinds December in de ziektewet zit. Maar ik ga mijn uiterste best doen om me leven weer op de rails te krijgen!:grimacing::pensive::wink:
 

Paranoize.

Badass junkie
Je bent super goed bezig..!!!.
Heeel veel succes maandag in de kliniek.
Dit is het begin van een beter leven.
Ik heb er alle vertrouwen in als ik je zo hoor praten.
Zet hem op en houd vol.!! 💪👌❤️
Dankjewel:redheart: Ik hoop echt dat alles goedkomt ben al zoveel verloren in mijn leven. Ik verdien het net als ieder ander om gelukkig te worden 😟
Ga maar proberen te slapen en ik laat het morgen allemaal maar op me afkomen zodra ik daar arriveer. In ieder geval hartstikke bedankt voor je vertrouwen erin.
 

Paranoize.

Badass junkie
Is nu dag 3 dat ik hier zit. Zit in een gebouw waarvan ze bij de intake hadden gezegd dat het een mix zou zijn van jongeren en ouderen door elkaar heen. Nou op dit moment zit ik eigenlijk alleen maar met ouderen in een groep waarvan de jongste 28 is. Dus ik ben de jongste, maar aan de andere kant heb ik gelukkig wel veel rust hierzo. Heb nog best veel vrijheden zoals een laptop op me kamer, eigen douche en wc. En ook een klein wasrekje om me gewassen kleren op te hangen. Doe liever niet alles in de droger. De eerste week verwachten ze niet zoveel maar uiteindelijk krijg ik een steeds groter schema aan dingen waaraan ik moet meedoen en ook Gesprekken met begeleiders, psychiaters etc. Je hebt nog een gebouw hiernaast waar alleen jongeren zitten maar die gasten zijn letterlijk allemaal knettergek dus aan de ene kant ben ik wel blij dat ik hier terecht ben gekomen. Je hebt bepaalde tijden dat je je medicatie krijgt en ook vaste eettijden zoals ontbijt, lunch en avondeten. Kan nu nog lekker rustig aan doen en op me kamer een beetje chillen en buiten roken. koffietje erbij of een beetje chillen in de woonkamer waar een tv staat. Er zijn ook fitness ruimtes en een ruimte waar je kan tafeltennissen en nog een paar andere dingen. Word nog een lange tijd die 7 en een halve week maar ik zie het gelukkig allemaal al iets positiever in. :wink: :)
 

Syl

Badass junkie
Is nu dag 3 dat ik hier zit. Zit in een gebouw waarvan ze bij de intake hadden gezegd dat het een mix zou zijn van jongeren en ouderen door elkaar heen. Nou op dit moment zit ik eigenlijk alleen maar met ouderen in een groep waarvan de jongste 28 is. Dus ik ben de jongste, maar aan de andere kant heb ik gelukkig wel veel rust hierzo. Heb nog best veel vrijheden zoals een laptop op me kamer, eigen douche en wc. En ook een klein wasrekje om me gewassen kleren op te hangen. Doe liever niet alles in de droger. De eerste week verwachten ze niet zoveel maar uiteindelijk krijg ik een steeds groter schema aan dingen waaraan ik moet meedoen en ook Gesprekken met begeleiders, psychiaters etc. Je hebt nog een gebouw hiernaast waar alleen jongeren zitten maar die gasten zijn letterlijk allemaal knettergek dus aan de ene kant ben ik wel blij dat ik hier terecht ben gekomen. Je hebt bepaalde tijden dat je je medicatie krijgt en ook vaste eettijden zoals ontbijt, lunch en avondeten. Kan nu nog lekker rustig aan doen en op me kamer een beetje chillen en buiten roken. koffietje erbij of een beetje chillen in de woonkamer waar een tv staat. Er zijn ook fitness ruimtes en een ruimte waar je kan tafeltennissen en nog een paar andere dingen. Word nog een lange tijd die 7 en een halve week maar ik zie het gelukkig allemaal al iets positiever in. :wink: :)
Wat super dat je je draait beetje weet te vinden.
Als je straks wat meer de andere bewoners kent maakt het het ook stukje makkelijker denk ik.
Zal niet makkelijk zijn maar je bent op de goede weg.
Houd je ons op de hoogte...??
Succes en houd vol jij kunt dit.. 💪🙏❤️
 

Paranoize.

Badass junkie
Wat super dat je je draait beetje weet te vinden.
Als je straks wat meer de andere bewoners kent maakt het het ook stukje makkelijker denk ik.
Zal niet makkelijk zijn maar je bent op de goede weg.
Houd je ons op de hoogte...??
Succes en houd vol jij kunt dit.. 💪🙏❤️
Ja wat ik hier vooral fijn vind is de groep waarin ik terecht ben gekomen. dat het oude mensen zijn die allemaal 40-60 jaar zijn en al sinds mijn leeftijd te maken hebben met verslaving, opnames etc. dus hier is vooral veel rust voor mij. Wat nu wel klote is dat 2 medewerkers positief zijn getest op corona waardoor we in een soort van "lockdown" zitten. Veel programma's zijn gecancelt en ook afspraken bij psychiaters etc. is voor mij niet zo'n ramp omdat dit mijn eerste week is en er nu niet zoveel van mij verwacht word. Maar gebouw B mag ik nu niet in. ik zit in A1 btw. Bij gebouw B kon ik fitnessen en tafeltenissen en poolen wat wij in ons gebouw niet hebben. Buiten dat om zitten in gebouw B wel echt bijna alleen maar jongeren maar dan wel mensen die echt knettergek zijn. Dus als ik in dat gebouw geplaatst had geweest dan was dan aan de andere kant waarschijnlijk veel erger om tussen te zitten. Nu maar beetje mezelf bezig houden en ook veel op me kamer hangen ze zijn nu de Tramadol aan het afbouwen en ik voel me wel ziek. Maar gelukkig niet zo erg als van de Morfine naar de Tramadol. dus ik hou me lekker sterk en heb de kachel lekker hoog staan haha verder fijne dag toegewenst iedereen!
 

MetalGuy

Badass junkie
Depressie

Mensen zullen nooit volledig begrijpen wat het inhoudt wanneer je met een depressie leeft als ze het zelf niet hebben ervaren. Maar vergeet nooit:
“Just cause you can’t see it, it isn’t there” Onthoudt dit wanneer je je onbegrepen voelt. Het speelt immers in je hoofd en valt niet aan de buitenkant te zien. Je kan lachen en plezier hebben op je werk of met vrienden terwijl je leuke momenten ervaart. Maar dat is het moment waar je inzit, het verandert immers niet de “Parasiet” die in je hoofd leeft. Je kunt proberen om er controle over te krijgen maar je zult hem heel lastig moeten vernietigen. De meeste mensen weten niet eens wanneer hun depressie is begonnen, een hoop mensen ervaren het immers al zolang dat het moeilijk is om te achterhalen wanneer het allemaal begonnen is. Maar de strijd is nooit verloren zolang je niet opgeeft. Neem hulp aan die je geboden wordt, maar vergeet nooit om ook je eigen verstand te gebruiken. Ga op je gevoel af. Leer jezelf kennen en laat je niet gek maken Fuck em all ! they can all get fucked in life ! Je kunt alles bereiken in het leven als je er 100% voor gaat, geloof dit ook echt! Er zijn genoeg dingen die je eraan kunt doen zoals in therapie gaan bij een psycholoog, psychiater of zelfs jezelf laten opnemen o.a. in een psychiatrisch centrum of verslavingskliniek zeker als je ook met zulke problemen zit. Maar ook dat is geen redding in nood. Die mensen doen hun best om je te helpen. Er zijn ook een hoop psychiaters die je volstoppen met pillen en dan erop vertrouwen o.a. dat dit je gaat helpen in je proces. Wat je wel waak ziet en mij is overkomen dat ik naast mijn probleemgebruik van alcohol en wiet uiteindelijk steeds verslaafder werd aan bepaalde medicatie en uiteindelijk aan het randje leefde met een zeer erge benzodiazepine en morfine verslaving naast mijn alcohol en cannabis gebruik. Dit heb ik mede aan mezelf te danken door ook deels zelf te gaan dokteren. Dus als je ook met probleemgebruik zit of verslaving geef dit aan.

Ik ga jullie een aantal dingen vertellen wat vanuit mijn ervaring helpt hier tegen in te gaan.


  • (Diep)Mediteren , Leren in het nu leven en je verleden een plek geven
  • Wandelen, leuke dingen blijven doen zover mogelijk
  • Blij zijn met vandaag en als vandaag niks is hopen op een goeie morgen
  • Een realistisch beeld krijgen over waar je nu staat in het leven en VECHTEN, niet te snel willen groeien stap voor stap, dag voor dag.
  • genoeg rust nemen en als je van muziek houdt Luister naar je muziek.\
  • Dankbaar wezen dat je vandaag mag meemaken en wees creatief.
  • En vooral leren op je eigen poten te staan JIJ moet het doen al val je 1000 keer je kiest er zelf voor om op te geven of door te blijven vechten.
  • Onthoudt waar je voor vecht!!!! herinner jezelf hier elke dag aan!!! Laat je niet voor de gek houden door niemand.
En wat je altijd in je hoofd moet houden is deze gedachte:
Nobody asked for life to deal us with these bullshit hands we're dealt with. We have to take these cards ourselves and flip them, don't expect no help!!!



Verslaving.

Verslaving is een ziekte die moeilijk te verslaan is.
Je krijgt te maken met terugvallen. Het kan leiden tot diefstal liegen en bedriegen, dit zie je meestal bij ernstige verslavingen bijvoorbeeld aan dure geestelijk verslavingen wat middelen kunnen zijn of dingen zoals gokken. Of middelen waar je ook lichamelijk afhankelijk aan raakt. Maar hetgeen wat bij elke verslaving overeenkomt is dat het spelletjes met je hoofd speelt en je leven kapot kan en waarschijnlijk zal gaan maken. Er zijn ook mensen die hun hele leven redelijk stabiel kunnen leven met een verslaving zonder ernstige problematiek erbij. Maar bij de meeste mensen zeker bij Drugs, Alcohol en Medicijnen is dit slopend. Het kan in het begin redelijk onschuldig lijken maar kan op elk moment verergeren zeker als je hier gevoelig voor bent. En bijvoorbeeld wanneer je iets naars meemaakt of hebt meegemaakt en jezelf wilt gaan verdoven en je veel gaat drinken en snuiven. of benzo’s en opiaten (Morfine/Heroïne) gaat gebruiken. Misschien wel erbij. Want dit spul is namelijk Zeer lichamelijk verslavend. En wat je bij Cocaïne vaak ziet is dat dit samengaat met Speed en of Basecoke (Crack).

Verslaafd ben je voor je hele leven zodra je deze ziekte hebt ontwikkeld.

Terugvallen kan je heel je leven lang blijven krijgen. Maakt niet uit hoe lang je clean bent.
Het is een gevecht wat je voor altijd zal blijven ervaren. En het erge is de meeste verslaafde mensen willen wel stoppen en hulp krijgen. Maar wat moet je doen dan? Jezelf op een wachtlijst laten zetten als nummertje 103482? Hulp gaan zoeken bij mensen die niet weten hoe ze hiermee moeten omgaan? Of hulp gaan zoeken bij Verslaafde mensen? Het antwoord is probeer via professionele hulp op het juiste pad te komen hoelang je ook moet wachten voor een behandeling. En zorg dat je in de tussentijd de strijd niet verliest. Hou vol! Ga er tegen vechten zoek Ex verslaafde op en ga praten. Veel praten en volhouden. Maak een terugval analyse Zodat je terugvallen kunt voorkomen. Ga dit op internet uitzoeken hoe en wat! (Aanrader) En als je rock bottom hebt geraakt geef alsnog niet op. Leer van dag naar dag te leven. Vandaag even niet. En herhaal dat iedere dag! Want als je opgeeft dan laat je de ziekte winnen en heb je de strijd verloren.

Er zijn al zoveel mensen aan Drugs, Alcohol en Medicijnen doodgegaan dat ik wil dat jij niet de volgende word! Misschien lees je dit en ben je zover heen dat je geen uitweg meer ziet en je eigen leven wilt nemen. Nou ikzelf ben bijna dood gegaan aan gebruik en zal je vertellen je wilt het misschien nu wel maar er is zoveel voor te leven, en als je doodgaat ga je net als iedereen zal gaan. De duisternis in dat wil je toch niet? Ik ken genoeg mensen ondertussen die goed terecht zijn gekomen en zelfs een vrouw en kinderen hebben. De juiste vrienden en gelukkig zijn. Ga hier voor! En als je faalt weet dan tenminste dat je het geprobeerd hebt. You are only human like all of us.

Mijn verhaal.

Hi, mijn naam zal ik niet vertellen maar ik ga wel vertellen hoe mijn leven eruit ziet. Kom uit een gebroken gezin met een vader die vroeger drankverslaafd en drugsverslaafd was. Ook geweld in huis. Hij is nu wel een ander persoon geworden 10-11 jaar later. Mijn moeder was vroeger redelijk normaal maar heeft haarzelf kapot gemaakt en ik weet niet eens precies met wat allemaal. Kan ook een stukje ziekte zijn maar vooral ook een ongezonde levensstijl. Momenteel is ze knettergek met een hoop mentale ziektes. Geen fijne sfeer om omringt mee te zijn. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik als kind mezelf veel moest leren en flinke problemen tegemoet liep. Ook lange tijd gepest toen mijn zelfwaarde heel laag was en zwaar depressief was. Mijn gebruik begon op mijn 15e met roken, blowen, en drinken zo kwam ik aan vrienden en een vriendengroep. Ik verwerkte deels mijn problemen met en zonder cannabis en alcohol. Was meer een weekend drinker en dagelijkse blower. Toch mijn VMBO Basis weten te behalen en daarna MBO 2 MBO 3 en heb al een vaste baan Sinds bijna 5 jaar maar momenteel wel in de ziektewet. Mijn alcohol gebruik begon echt flink om te slaan op mijn 19e na een hoofdtrauma en ik begon ook aan behandelingen voor mijn depressie en angst. Zo ben ik uiteindelijk ook aan medicijnen verslaafd geraakt. Gebruikte ook wel eens middelen zoals Coke, Speed, XTC op festivals maar ben daar gelukkig nooit in doorgeslagen.

Nu gaan we een paar jaar verder. Het ergste jaar uit mijn leven

Het is mij niet gelukt om mijn problemen op te lossen d.m.v. Medicatie misschien/waarschijnlijk door de roes van de alcohol en wiet. Ik gebruikte dagelijks wiet en benzo’s en anti depressiva en ook heel vaak Alcohol(15-30). Na een operatie aan een gebroken hand met morfine in aanraking gekomen en ja hoor daar ging ik.


Verslaafd aan alcohol, wiet, benzo’s en Morfine

Begon met research chemicals te bestellen via internet. (dit zijn “legale middelen” en zo was ik in staat om steeds meer Benzo’s en morfine poeder te bestellen en raakte zo verslaafd aan alles dat ik de realiteit verloor. Mezelf verloor en eigenlijk zo’n beetje iedereen. Het werd een roes van een “fijne cocktail” waar ik dagelijks in leefde. Maar door gewenning ben ik ook in situaties gekomen waarin ik bijna doodging door overdosissen. Gelukkig heb je antidotes voor bepaalde medicijnen die je dan kunnen redden. Maar ik voelde me net Michael Jackson. Liep uit de hand en snuifde wel eens een lijntje Hero. Ik werd ook doodziek als ik stopte met me medicijnen dus ik wist niet meer wat ik met me leven aan moest. Toen hoorde ik ook voor het eerst een nummer van een bekende rapper waar ik een grote fan van ben en ik brak in elkaar.

Ik zal de lyrics hieronder beschrijven op mijn laatste gedeelte van dit verhaal. ( Wel in het Engels) En laat dit ook een inspiratie zijn om nooit zelfmoord proberen te willen plegen.


Eminem Arose

If I could rewind time like a tape. Inside a boombox, one day for every pill or Percocet that I ate. Cut down on the Valium, I'da heard everything but death is turning, so definite, wait! They got me all hooked up to some machine I love you, Bean, didn't want you to know I was struggling. Feels like I'm underwater submerged like a submarine. Just heard that nurse say, my liver and kidneys aren’t functioning. Been flirtatious with death, skirt-chasing, I guess It's arrivederci, same nurse, just heard say they're unplugging me And it's your birthday, Jade, I'm missing your birthday. Baby girl, I'm sorry, I fucking hate when you hurt, Hai, and sweeties, thank you for waiting to open gifts But, girls, you can just open 'em dad ain't making it home for Christmas. Wish I had the strength to just blow a kiss.
I go to make a fist, but I can't make one, I'm frozen stiff. I yell, but nothing comes out, I'm crying inside, I shout. My vocal cords won't permit me, I scream, but it's not aloud. You put your arm around Mama to calm her, wow. I just thought about the aisle I'll never get to walk us down .Never see you graduate in your caps and gowns
It's 'bout to be 2008, how's this happening now? I got so much more to do
And, Proof, I'm truly sorry if I let you down, but this tore me in two. The thought of no more me and you. You gave me shoes, Nikes like new for me for school. Doody, I'm trying, but you, you were the glue that binded. So many things, time, I'd give anything to rewind it. I had to walk down my halls and constantly be reminded
By pictures all on my walls and I couldn't sleep at night 'cause that image burned in my brain of you on that table me falling across your body, not able to stand to save you. God, why did you take him? I'm tryna keep his legacy alive, but I'm dying. where's Nathan? Little ladies, be brave, take care of your mother, smile pretty for pictures, always cherish each other. I'll always love ya, and I'll be in the back of your memory and I know you'll never forget me just don't get sad when remembering. And, little bro, keep making me proud, You better marry that girl 'cause she's faithfully down. And when you're exchanging those sacred vows, just know that if I could be there i would and should you ever see parenthood, I know you'll be good at it. Oh, almost forgot to do something, thank my father too. I actually learned a lot from you, you taught me what not to do. And, Mom, wish I'd have had the chance to have one last heart-to-heart honest and open talk with you.
Doody, I see you, I go to walk to you and I can feel my soul leave my body and float across the room, nurses lean over the bed, pulling tubes out then the sheet over my head, shut the room down. Girls, please don't get upset, I see them cheeks soaking and wet as you squeeze hold of my neck, so forcibly, don't wanna let me go, pillow drenched, emotional wrecks. With every second, each closer to death.
But suddenly I feel my heart begin to beat slow then a breath, machines go
Must've guessed the cheat codes to this shit. I'm trying to rewind time like a tape
Find an escape, make a beeline, try and awake. Bron: https://www.lyricfind.com/

Ik hoop dat dit verhaal mensen zullen helpen bij hun herstel! en hier inspiratie uithalen!, mvg, MRJunkieXL
Man, wat heftig zeg. Respect dat je de helpende hand voor anderen bent die in hetzelfde schuitje zitten. Hoop oprecht dat jij het leven weer op de rit krijgt. ❤️
 
Hee ik wens je veel succes, erg goed dat je besloten hebt je leven om te gooien! Ik wil niet negatief klinken maar over het algemeen met de mensen die in een verslavingskliniek komen gaat 9 van de 10 mensen helaas een terugval krijgen... Belangrijk is in ieder geval dat de wil om te stoppen vanuit jezelf komt. Wat ik je als tip wil geven is om niet meer met mensen om te gaan die bijvoorbeeld blowen drinken ( of mensen die bepaalde verleidingen opwekken van wat je eigenlijk niet meer wilt) want daardoor is de verleiding om weer te gaan gebruiken erg groot. ( 1 keer is te veel en 1000 nooit genoeg) Mindset is key.

Misschien is het ook een leuk idee om te gaan kijken of je een nieuwe hobby wilt gaan doen ( bijvoorbeeld fitness) als je dan gelijkgestemde mensen/vrienden maakt kan je eigenlijk een kleine community creëren.. dat jullie elkaar aanmoedigen om te trainen en gezond te eten/ leven
Zo iets enorm kan helpen.
 

Paranoize.

Badass junkie
Hey allen, bedankt voor jullie steun maar weet momenteel ff niet wat ik allemaal moet zeggen. Gaat letterlijk zoveel door me hoofd heen,
Ik voeg een paar linkjes toe van nummers die mijn gevoel momenteel het beste beschrijven. bedankt voor jullie steun! :wink: :confused:






 
Laatst bewerkt:

Paranoize.

Badass junkie
The reason i came here is... and what i really want.....

I want a new life. (Start over) One without a cause. (Clean slate) So I'm coming home tonight. (Yeah) Well, no matter what the cost. And if the plane goes down or if the crew can't wake me up well, just know that I'm alright. I was not afraid to die
 

Paranoize.

Badass junkie
Man, wat heftig zeg. Respect dat je de helpende hand voor anderen bent die in hetzelfde schuitje zitten. Hoop oprecht dat jij het leven weer op de rit krijgt. ❤️
Hee ik wens je veel succes, erg goed dat je besloten hebt je leven om te gooien! Ik wil niet negatief klinken maar over het algemeen met de mensen die in een verslavingskliniek komen gaat 9 van de 10 mensen helaas een terugval krijgen... Belangrijk is in ieder geval dat de wil om te stoppen vanuit jezelf komt. Wat ik je als tip wil geven is om niet meer met mensen om te gaan die bijvoorbeeld blowen drinken ( of mensen die bepaalde verleidingen opwekken van wat je eigenlijk niet meer wilt) want daardoor is de verleiding om weer te gaan gebruiken erg groot. ( 1 keer is te veel en 1000 nooit genoeg) Mindset is key.

Misschien is het ook een leuk idee om te gaan kijken of je een nieuwe hobby wilt gaan doen ( bijvoorbeeld fitness) als je dan gelijkgestemde mensen/vrienden maakt kan je eigenlijk een kleine community creëren.. dat jullie elkaar aanmoedigen om te trainen en gezond te eten/ leven
Zo iets enorm kan helpen.
Hoe gaat met je...?? 😘
Zo het gaat nu wel redelijk beter met me. Zat ff in een diepe depressie maar het was hier ook een k*tzooi joh. Waren 2 nacht medewerkers positief getest op corona waardoor een hoop activiteiten niet doorgingen alles was warrig en ik was na 12 dagen pas 3x bij een programma aanwezig geweest. Gaat nu wel wat beter en als het goed is gaat a.s. Maandag het rooster gewoon weer zoals geplant. Afbouwen van de medicatie gaat wel maar hoop nu wel meer steun te gaan krijgen uit programma's zoals omgaan met verslaving, cgt en mindfulness en omgaan met rouw. Hebben iedere dag bijna allemaal maar lopen paffen en in de zon gezeten. Dus ik hoop dat het volgende week een betere week wordt. Had de tramadol in 1week afgebouwt, nu me anti depressiva afbouwen en codeine en daarna de diazepam. Hoop ik over 5 weken helemaal clean te zijn voor een neuropsychologisch onderzoek en vanaf daaruit verder kijken hoe ik me herstel ga oppakken. Bedankt voor jullie steun ook voor alle tips! Met betrekking tot terug gaan naar me oude omgeving etc. Hoop denkwerk waar ik nog mee aan de slag moet gaan maar jullie horen van me, groetjes vanuit Laren :wink: :grimacing::sweatsmile:
 
L

Lid 152247

Gast
Ja herkenbaar helaas, hele dag roken en in theorie hoop programma's maar eigenlijk je dag uitzitten aan elkaar geknoopt door de medicatietijden en gezamenlijke maaltijden.
Mijn ervaring is niet afwachten, maar ze echt blijven stalken.. wat is het plan ,wie zijn mijn begeleiders, artsen. Wanneer heb ik mn afspraken, welke behandelprogramma mag ik meedoen.

en ja die afdelingen met de gekkies..ja een hoop helaas waar gebruiken superstoer is, ego belangrijk en de zakjes,pillen,buisjes en flesjes royaal rondgaan.

dus denk je heb het juist erg getroffen met wat oudere stabiele personen.
Benut je tijd goed , niet afwachten tot zij hulp inzetten, maar haal er alles uit wat erin zit.


Wil je niet ontmoedigen, maar wat Alienwithnojob zegt.. Word geen draaideurclient. Clean blijven in de kliniek is 1,maar buiten begint het pas.

Succes!
 
  • Love
Waarderingen: Syl

Syl

Badass junkie
Fijn te horen dat je je iets minder depressief voelt.
Snap heel goed dat je gewoon aan de slag wilt!!.
Hopelijk gaat dat snel gebeuren dat zal je goed doen.
Je bent super bezig, houd vol jij kunt dit!! 😘❤️
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Goed om te lezen dat je je nu iets beter voelt. Depressie is echt k*t. Het is waar wat je zegt denk ik: je weet niet écht wat het is als je het zelf niet hebt meegemaakt, dit maakt het voor de omgeving soms iets heel ongrijpbaars en dat kan een eenzaam gevoel geven.

Je bent heel goed bezig, hopelijk blijf je hier je hart luchten. Bedankt dat je je verhaal gedeeld hebt. :)
 

Paranoize.

Badass junkie
Heb het geprobeert sorry mensen... Ben van plan om morgen alweer opnieuw me leven te beginnen. Pak me koffers en ik laat niks aan niemand weten. Verdwijn gewoon lekker weer. Ik ben in iedergeval niet bang meer om nu te sterven. Weet niet of het slim is om dit te posten maar gooi het er maar gewoon uit. Begraaf me met me reet naar boven zodat iedereen me reet kan kussen.:sleepy:
 

Coke Spook

Bewuste gebruiker
Heey kerel, dankjewel voor het delen van je verhaal en situatie / levensloop.
Knap dat je dit allemaal helder hebt en dat je besloten hebt aan je zelf te gaan werken! Veel herkenning en begrip heb ik!
Je bent nu al zo goed op weg, maar maak je opname af!!! Stomste wat je kan doen is weglopen nu en opgeven.
Het is een leer proces wat nooit stopt en je staat aan t begin dus probeer alles aan te pakken en dat gaat stapje voor stapje en in t begin meestal grote stappen als je de opname blijft volgen en zeker niet weggaan!!!!!
Vraag een gesprek met iemand daar met wie je het prettig vind en luister naar de behandelaren!!
Hun weten het echt betet dan jij op dit momemt!!! Bel even een vriend of familie, lucht je hart en pak het weer op daar met de behandeling!!!
Dan maak je echt stappen in je toekomst!
Ga je weg dan zit je over paar weken weer op je slechste moment waar je juist vanaf wil.

PM me als je advies wil of iets wil vragen of wilt praten....
 
Laatst bewerkt:
L

Lid 152247

Gast
Hey mrjunkiexl.

Waar ben je nu? En wat is er veranderd?
Ik hoop dat ze wel met de programma's zijn begonnen, waar je over schreef.
 

Paranoize.

Badass junkie
Sorry voor mijn bericht van gisteren avond. Ik had echt zulke erge cravings dat ik de hele nacht niet kon slapen en alles echt super depri inzag. Je heb hier ook helemaal geen ervaringsdeskundige waar je mee kan praten ofzo. Lijkt af en toe net centerparcs wel. GGZ Juliana Oord raad ik iedereen af! Echt ik meen het zit in zo'n waardeloze instelling joh. Gaat helemaal nergens over. Jarenlang benzo's gebruikt en nu willen ze in 11 dagen me diazepam van 40mg per dag naar 0mg brengen zonder vervangende medicatie. Snap dat het hier rapper hoort te gaan omdat je opgenomen bent maar je moet wel je programma's kunnen volgen en dit lokt alleen maar terugvallen uit. In het B gebouw hierzo word gwn volop gebruikt.... Mensen die na 10 terugvallen niet eens weggestuurt worden. En de dokters snappen niet eens hoe je medicatie afbouwt. Het is echt bizar. Snap dat ik er vanaf moet maar ik heb thuis 2 weken in bed gelegen afkickend van de morfine. Hoe moet ik dat hier dan doen en ook nog eens me programma's volgen? Dat is toch waardeloos echt serieus :sweatsmile:
Ik zal zelfs me afbouwschema posten:
Diazepam
8/3 08:00 10mg 12:00, 10mg, 22:00 10mg.
9/3 8:00 10mg, 12:00 5mg, 22:00 10mg.
10/3 8:00 10mg, 12:00 5mg, 22:00 10mg.
11/3 8:00 5mg, 12:00 5mg, 22:00 10mg
12/3 8:00 5mg, 12:00 5mg, 22:00 10mg.
13/3 8:00 5mg, 12:00 5mg, 22:00 5mg
14/3 8:00 5mg, 12:00 5mg, 22:00 5mg
15/3 8:00 5mg, 12:00 0mg, 22:00 5mg
16/3 8:00 5mg, 12:00 0mg, 22:00 5mg
17/3 8:00 0mg, 12:00 0mg, 22:00 5mg
18/3 8:00 0mg, 12:00 0mg, 22:00 5mg
19/3 8:00, 0mg 12:00 0mg, 22:00 0mg

En ik zit hier nog 5 weken. Moet de laatste 2 weken volledig middel vrij zijn voor mijn NPO. Wat vinden jullie van dit afbouwschema?
 
L

Lid 152247

Gast
Ik vind het helaas enorm herkenbaar hoe je opname verloopt, geen fatsoenlijk progamma en zo snel je medicatie naar 0(ja als het zo makkelijk was, dan had iedereen het wel thuis kunnen doen)

Het enige voordeel van zo snel afbouwen is dat je er logischer sneller vanaf bent.tja.als je dan toch opgenomen bent..

Maar ik zou zeker om een beter afbouwschema vragen. Niet alleen moet je afkick te doen zijn, even adempauze om te stabiliseren in die rollercoaster is ook wenselijk.

Is een andere opname elders geen optie?

En wat bieden ze je na je ontslag, heb je nazorg, begeleiding, therapie, dagbesteding?
 

inner_search

Badass junkie
jullie van dit afbouwschema?
Veel te snel en in jouw toestand niet haalbaar.
Maar weken op 10 en dan bam naar 5 en dan ct naar 0.
Vind het zelfs gevaarlijk.

Ik wens je veel sterkte en hoop dag je jezelf weer terug vind !

En als het echt niet lukt , zoek even castle craig op.
Als ik geen vrouw , hond of huis had af te betalen had ik mezelf daar al laten steken.
Je kan ze altijd bellen voor info , maar bel dan ineens naar Schotland.
Heb begin dit jaar naar de Nederlandse "post" gebeld , maar vonden men verslaving niet ernstig genoeg.
Ik zat toen aan de speed , benzo's, disso's, weed en experimenteerde met alle rc's die ik maar kon aankomen..

Rechtstreeks naar Schotland gebeld , en daar kon ik binnen de week heen als ik wou.
 

Snuffelaar

Badass junkie
Tripreporter
Heftig man. Research chemicals hebben zeker ook een verwoestend kantje. Ik hoop dat je al die motivatie die je gepost hebt goed in je achterhoofd blijft houden want er zit veel waarheid in. Uit persoonlijke ervaring weet ik ook dat er in psychiatrie genoeg drugs worden binnen gesmokkeld wat alles nog extra moeilijk kan maken als de drempel zo laag is. Ik wens je het beste en hoop dat je de betere kant uit zal gaan.

Déjà vu van Eminem raakt me toch ook wel elke keer. Misschien haal je hier iets uit als je het kan verstaan maar er staan lyrics bij:

 

Zeehond

Badass junkie
Jeetje, wat een onwijs pittig verhaal om te lezen.
Een inkijk in verslavingszorg, wat niet goed klinkt.
Maak je schema bespreekbaar.
En probeer de motivatie er in te houden zoals @Snuffelaar ook al schreef.
Heel veel succes!!
 

Paranoize.

Badass junkie
Is fout gegaan. Domme fout gemaakt. Heb een terugval gehad met tramadol en methadon.:confused: Morgen met de commissie een gesprek of dat ik mag blijven of dat ik weggestuurd ga worden. Heb ook iemand anders tramadol gegeven. Ook nog eens wat een dombo ben ik zeg echtwaar. Zoveel spijt dat ik nu heb maar heb het zelf gedaan. Dus nu maar verantwoordelijkheid nemen voor mijn daden en morgen kijken wat de consequenties zijn en eventueel als ik weggestuurd word wat ik dan ga doen. Kan miss een maand in iemand ze huis wonen dat ik hem 500 euro ervoor betaal die nu in de kliniek zit. Maar ik wacht eerst morgen nog af. Kan wel helemaal uitleggen wat de redenen allemaal zijn die mij hier naartoe hebben geleden maar laat ik dat nu maar even achterwegen houden. Zonde en helaas,:coldsweat:
 

Zeehond

Badass junkie
9 van de 10 krijgen een terugval, dat is realiteit.
Bij jou gebeurt dit nu ook. Pas achteraf besef je hoe kut dit is.

Belangrijkste voor jezelf om eerlijk vast te stellen is hoe graag je ECHT wilt stoppen.
Alleen als JIJ echt wilt, dan lukt het.
Niemand anders kan het doen, alleen jij.

Morgen afwachten en positief proberen te denken.
Come on, heel veel succes !!!!
 

Kitty Katt

Wijs gebruiker
Depressie

Mensen zullen nooit volledig begrijpen wat het inhoudt wanneer je met een depressie leeft als ze het zelf niet hebben ervaren. Maar vergeet nooit:
“Just cause you can’t see it, it isn’t there” Onthoudt dit wanneer je je onbegrepen voelt. Het speelt immers in je hoofd en valt niet aan de buitenkant te zien. Je kan lachen en plezier hebben op je werk of met vrienden terwijl je leuke momenten ervaart. Maar dat is het moment waar je inzit, het verandert immers niet de “Parasiet” die in je hoofd leeft. Je kunt proberen om er controle over te krijgen maar je zult hem heel lastig moeten vernietigen. De meeste mensen weten niet eens wanneer hun depressie is begonnen, een hoop mensen ervaren het immers al zolang dat het moeilijk is om te achterhalen wanneer het allemaal begonnen is. Maar de strijd is nooit verloren zolang je niet opgeeft. Neem hulp aan die je geboden wordt, maar vergeet nooit om ook je eigen verstand te gebruiken. Ga op je gevoel af. Leer jezelf kennen en laat je niet gek maken Fuck em all ! they can all get fucked in life ! Je kunt alles bereiken in het leven als je er 100% voor gaat, geloof dit ook echt! Er zijn genoeg dingen die je eraan kunt doen zoals in therapie gaan bij een psycholoog, psychiater of zelfs jezelf laten opnemen o.a. in een psychiatrisch centrum of verslavingskliniek zeker als je ook met zulke problemen zit. Maar ook dat is geen redding in nood. Die mensen doen hun best om je te helpen. Er zijn ook een hoop psychiaters die je volstoppen met pillen en dan erop vertrouwen o.a. dat dit je gaat helpen in je proces. Wat je wel waak ziet en mij is overkomen dat ik naast mijn probleemgebruik van alcohol en wiet uiteindelijk steeds verslaafder werd aan bepaalde medicatie en uiteindelijk aan het randje leefde met een zeer erge benzodiazepine en morfine verslaving naast mijn alcohol en cannabis gebruik. Dit heb ik mede aan mezelf te danken door ook deels zelf te gaan dokteren. Dus als je ook met probleemgebruik zit of verslaving geef dit aan.

Ik ga jullie een aantal dingen vertellen wat vanuit mijn ervaring helpt hier tegen in te gaan.


  • (Diep)Mediteren , Leren in het nu leven en je verleden een plek geven
  • Wandelen, leuke dingen blijven doen zover mogelijk
  • Blij zijn met vandaag en als vandaag niks is hopen op een goeie morgen
  • Een realistisch beeld krijgen over waar je nu staat in het leven en VECHTEN, niet te snel willen groeien stap voor stap, dag voor dag.
  • genoeg rust nemen en als je van muziek houdt Luister naar je muziek.\
  • Dankbaar wezen dat je vandaag mag meemaken en wees creatief.
  • En vooral leren op je eigen poten te staan JIJ moet het doen al val je 1000 keer je kiest er zelf voor om op te geven of door te blijven vechten.
  • Onthoudt waar je voor vecht!!!! herinner jezelf hier elke dag aan!!! Laat je niet voor de gek houden door niemand.
En wat je altijd in je hoofd moet houden is deze gedachte:
Nobody asked for life to deal us with these bullshit hands we're dealt with. We have to take these cards ourselves and flip them, don't expect no help!!!



Verslaving.

Verslaving is een ziekte die moeilijk te verslaan is.
Je krijgt te maken met terugvallen. Het kan leiden tot diefstal liegen en bedriegen, dit zie je meestal bij ernstige verslavingen bijvoorbeeld aan dure geestelijk verslavingen wat middelen kunnen zijn of dingen zoals gokken. Of middelen waar je ook lichamelijk afhankelijk aan raakt. Maar hetgeen wat bij elke verslaving overeenkomt is dat het spelletjes met je hoofd speelt en je leven kapot kan en waarschijnlijk zal gaan maken. Er zijn ook mensen die hun hele leven redelijk stabiel kunnen leven met een verslaving zonder ernstige problematiek erbij. Maar bij de meeste mensen zeker bij Drugs, Alcohol en Medicijnen is dit slopend. Het kan in het begin redelijk onschuldig lijken maar kan op elk moment verergeren zeker als je hier gevoelig voor bent. En bijvoorbeeld wanneer je iets naars meemaakt of hebt meegemaakt en jezelf wilt gaan verdoven en je veel gaat drinken en snuiven. of benzo’s en opiaten (Morfine/Heroïne) gaat gebruiken. Misschien wel erbij. Want dit spul is namelijk Zeer lichamelijk verslavend. En wat je bij Cocaïne vaak ziet is dat dit samengaat met Speed en of Basecoke (Crack).

Verslaafd ben je voor je hele leven zodra je deze ziekte hebt ontwikkeld.

Terugvallen kan je heel je leven lang blijven krijgen. Maakt niet uit hoe lang je clean bent.
Het is een gevecht wat je voor altijd zal blijven ervaren. En het erge is de meeste verslaafde mensen willen wel stoppen en hulp krijgen. Maar wat moet je doen dan? Jezelf op een wachtlijst laten zetten als nummertje 103482? Hulp gaan zoeken bij mensen die niet weten hoe ze hiermee moeten omgaan? Of hulp gaan zoeken bij Verslaafde mensen? Het antwoord is probeer via professionele hulp op het juiste pad te komen hoelang je ook moet wachten voor een behandeling. En zorg dat je in de tussentijd de strijd niet verliest. Hou vol! Ga er tegen vechten zoek Ex verslaafde op en ga praten. Veel praten en volhouden. Maak een terugval analyse Zodat je terugvallen kunt voorkomen. Ga dit op internet uitzoeken hoe en wat! (Aanrader) En als je rock bottom hebt geraakt geef alsnog niet op. Leer van dag naar dag te leven. Vandaag even niet. En herhaal dat iedere dag! Want als je opgeeft dan laat je de ziekte winnen en heb je de strijd verloren.

Er zijn al zoveel mensen aan Drugs, Alcohol en Medicijnen doodgegaan dat ik wil dat jij niet de volgende word! Misschien lees je dit en ben je zover heen dat je geen uitweg meer ziet en je eigen leven wilt nemen. Nou ikzelf ben bijna dood gegaan aan gebruik en zal je vertellen je wilt het misschien nu wel maar er is zoveel voor te leven, en als je doodgaat ga je net als iedereen zal gaan. De duisternis in dat wil je toch niet? Ik ken genoeg mensen ondertussen die goed terecht zijn gekomen en zelfs een vrouw en kinderen hebben. De juiste vrienden en gelukkig zijn. Ga hier voor! En als je faalt weet dan tenminste dat je het geprobeerd hebt. You are only human like all of us.

Mijn verhaal.

Hi, mijn naam zal ik niet vertellen maar ik ga wel vertellen hoe mijn leven eruit ziet. Kom uit een gebroken gezin met een vader die vroeger drankverslaafd en drugsverslaafd was. Ook geweld in huis. Hij is nu wel een ander persoon geworden 10-11 jaar later. Mijn moeder was vroeger redelijk normaal maar heeft haarzelf kapot gemaakt en ik weet niet eens precies met wat allemaal. Kan ook een stukje ziekte zijn maar vooral ook een ongezonde levensstijl. Momenteel is ze knettergek met een hoop mentale ziektes. Geen fijne sfeer om omringt mee te zijn. Dit allemaal heeft ervoor gezorgd dat ik als kind mezelf veel moest leren en flinke problemen tegemoet liep. Ook lange tijd gepest toen mijn zelfwaarde heel laag was en zwaar depressief was. Mijn gebruik begon op mijn 15e met roken, blowen, en drinken zo kwam ik aan vrienden en een vriendengroep. Ik verwerkte deels mijn problemen met en zonder cannabis en alcohol. Was meer een weekend drinker en dagelijkse blower. Toch mijn VMBO Basis weten te behalen en daarna MBO 2 MBO 3 en heb al een vaste baan Sinds bijna 5 jaar maar momenteel wel in de ziektewet. Mijn alcohol gebruik begon echt flink om te slaan op mijn 19e na een hoofdtrauma en ik begon ook aan behandelingen voor mijn depressie en angst. Zo ben ik uiteindelijk ook aan medicijnen verslaafd geraakt. Gebruikte ook wel eens middelen zoals Coke, Speed, XTC op festivals maar ben daar gelukkig nooit in doorgeslagen.

Nu gaan we een paar jaar verder. Het ergste jaar uit mijn leven

Het is mij niet gelukt om mijn problemen op te lossen d.m.v. Medicatie misschien/waarschijnlijk door de roes van de alcohol en wiet. Ik gebruikte dagelijks wiet en benzo’s en anti depressiva en ook heel vaak Alcohol(15-30). Na een operatie aan een gebroken hand met morfine in aanraking gekomen en ja hoor daar ging ik.


Verslaafd aan alcohol, wiet, benzo’s en Morfine

Begon met research chemicals te bestellen via internet. (dit zijn “legale middelen” en zo was ik in staat om steeds meer Benzo’s en morfine poeder te bestellen en raakte zo verslaafd aan alles dat ik de realiteit verloor. Mezelf verloor en eigenlijk zo’n beetje iedereen. Het werd een roes van een “fijne cocktail” waar ik dagelijks in leefde. Maar door gewenning ben ik ook in situaties gekomen waarin ik bijna doodging door overdosissen. Gelukkig heb je antidotes voor bepaalde medicijnen die je dan kunnen redden. Maar ik voelde me net Michael Jackson. Liep uit de hand en snuifde wel eens een lijntje Hero. Ik werd ook doodziek als ik stopte met me medicijnen dus ik wist niet meer wat ik met me leven aan moest. Toen hoorde ik ook voor het eerst een nummer van een bekende rapper waar ik een grote fan van ben en ik brak in elkaar.
9 van de 10 krijgen een terugval, dat is realiteit.
Bij jou gebeurt dit nu ook. Pas achteraf besef je hoe kut dit is.

Belangrijkste voor jezelf om eerlijk vast te stellen is hoe graag je ECHT wilt stoppen.
Alleen als JIJ echt wilt, dan lukt het.
Niemand anders kan het doen, alleen jij.

Morgen afwachten en positief proberen te denken.
Come on, heel veel succes !!!!
9 van de 10 krijgen een terugval, dat is realiteit.
Bij jou gebeurt dit nu ook. Pas achteraf besef je hoe kut dit is.

Belangrijkste voor jezelf om eerlijk vast te stellen is hoe graag je ECHT wilt stoppen.
Alleen als JIJ echt wilt, dan lukt het.
Niemand anders kan het doen, alleen jij.

Morgen afwachten en positief proberen te denken.
Come on, heel veel succes !!!!

@Zeehond ik heb in 7 jaar Genoeg gedronken voor een vol café een jaar lang
Verdoven ...de pijn. Gelukkig zei mijn maag na een week . Spuug uit , je maag brand .
weer weken zonder, soms een week en weer, en weer in therapie en weer mis.
7 jaar op staan na hard vallen. Terug vallen blijven soms . Geen drank nu maar RC soms .
Verder gaat t oké, per dag , en ineens is er de dag dat je zonder kan

Ik zal de lyrics hieronder beschrijven op mijn laatste gedeelte van dit verhaal. ( Wel in het Engels) En laat dit ook een inspiratie zijn om nooit zelfmoord proberen te willen plegen.

Eminem Arose

If I could rewind time like a tape. Inside a boombox, one day for every pill or Percocet that I ate. Cut down on the Valium, I'da heard everything but death is turning, so definite, wait! They got me all hooked up to some machine I love you, Bean, didn't want you to know I was struggling. Feels like I'm underwater submerged like a submarine. Just heard that nurse say, my liver and kidneys aren’t functioning. Been flirtatious with death, skirt-chasing, I guess It's arrivederci, same nurse, just heard say they're unplugging me And it's your birthday, Jade, I'm missing your birthday. Baby girl, I'm sorry, I fucking hate when you hurt, Hai, and sweeties, thank you for waiting to open gifts But, girls, you can just open 'em dad ain't making it home for Christmas. Wish I had the strength to just blow a kiss.
I go to make a fist, but I can't make one, I'm frozen stiff. I yell, but nothing comes out, I'm crying inside, I shout. My vocal cords won't permit me, I scream, but it's not aloud. You put your arm around Mama to calm her, wow. I just thought about the aisle I'll never get to walk us down .Never see you graduate in your caps and gowns
It's 'bout to be 2008, how's this happening now? I got so much more to do
And, Proof, I'm truly sorry if I let you down, but this tore me in two. The thought of no more me and you. You gave me shoes, Nikes like new for me for school. Doody, I'm trying, but you, you were the glue that binded. So many things, time, I'd give anything to rewind it. I had to walk down my halls and constantly be reminded
By pictures all on my walls and I couldn't sleep at night 'cause that image burned in my brain of you on that table me falling across your body, not able to stand to save you. God, why did you take him? I'm tryna keep his legacy alive, but I'm dying. where's Nathan? Little ladies, be brave, take care of your mother, smile pretty for pictures, always cherish each other. I'll always love ya, and I'll be in the back of your memory and I know you'll never forget me just don't get sad when remembering. And, little bro, keep making me proud, You better marry that girl 'cause she's faithfully down. And when you're exchanging those sacred vows, just know that if I could be there i would and should you ever see parenthood, I know you'll be good at it. Oh, almost forgot to do something, thank my father too. I actually learned a lot from you, you taught me what not to do. And, Mom, wish I'd have had the chance to have one last heart-to-heart honest and open talk with you.
Doody, I see you, I go to walk to you and I can feel my soul leave my body and float across the room, nurses lean over the bed, pulling tubes out then the sheet over my head, shut the room down. Girls, please don't get upset, I see them cheeks soaking and wet as you squeeze hold of my neck, so forcibly, don't wanna let me go, pillow drenched, emotional wrecks. With every second, each closer to death.
But suddenly I feel my heart begin to beat slow then a breath, machines go
Must've guessed the cheat codes to this shit. I'm trying to rewind time like a tape
Find an escape, make a beeline, try and awake. Bron: https://www.lyricfind.com/

Ik hoop dat dit verhaal mensen zullen helpen bij hun herstel! en hier inspiratie uithalen!, mvg, MRJunkieXL
Goed
 

Paranoize.

Badass junkie
Gelukkig mag ik blijven. Thank god haha maar ik ga het nu wel sterker aanpakken. De duivel gaat mij niet meer in ze macht krijgen. Vanaf nu ga ik er harder tegen vechten. Heb stiekem 4 dagen lang aan de methadon gezeten. Voel me wel een beetje ziek maar vanaf nu hou ik me gewoon aan het afbouwschema van de valium en zal ik de laatste 3 weken hier nuchter beleven. Op me anti depressiva na. En ze willen ook dat ik soms voor het slapen gaan anti psychotica inneem in een lage dosering. Was er in eerste instantie flink tegen maar ik slaap er wel op dus ik moet de dokters hier maar gewoon vertrouwen, en aangeven als ik me er slecht door ga voelen verder nu niks te doen dit weekend maar beetje tekenen en tv kijken en volgende week me rooster weer oppakken en me therapie. Nog steeds bedankt dat jullie me steunen! Jullie zullen volgende week weer van me horen. :sweatsmile: :cry::sleepy:
 

Kitty Katt

Wijs gebruiker
Gelukkig mag ik blijven. Thank god haha maar ik ga het nu wel sterker aanpakken. De duivel gaat mij niet meer in ze macht krijgen. Vanaf nu ga ik er harder tegen vechten. Heb stiekem 4 dagen lang aan de methadon gezeten. Voel me wel een beetje ziek maar vanaf nu hou ik me gewoon aan het afbouwschema van de valium en zal ik de laatste 3 weken hier nuchter beleven. Op me anti depressiva na. En ze willen ook dat ik soms voor het slapen gaan anti psychotica inneem in een lage dosering. Was er in eerste instantie flink tegen maar ik slaap er wel op dus ik moet de dokters hier maar gewoon vertrouwen, en aangeven als ik me er slecht door ga voelen verder nu niks te doen dit weekend maar beetje tekenen en tv kijken en volgende week me rooster weer oppakken en me therapie. Nog steeds bedankt dat jullie me steunen! Jullie zullen volgende week weer van me horen. :sweatsmile: :cry::sleepy:
Anti psychotica klinkt heftig , ik heb bijv Quatiapine ( serequel)
Goede keuze in jouw geval. Omdat je van dit middel niet snel tolerantie problemen krijgt , en meer wil nemen . Proberen en aan de bel trekken daar als t niet goed. Bevalt of te zwaar is, of te licht, jij alleen kan dat ontdekken ....succes alvast

* Volgende is geen advies *maar MIJN ervaring.
Kreeg zelf 100 mg mee , sliep 24 uur , haha, duf ook.
Toen 50. , later 25. Nu 12,5 gram ... liefst niet te hoog starten , kan altijd bij ,
Mensen met psychoses enzo slikken wel tot 800 mg
kan zijn dat je eetlust enorm toeneemt , en je gewicht . ( ik 20 kilo in 2 jaar, 10 eraf nu )
Wist ik niet, en onderschat , hopelijk als jij dat ook merkt onderdruk het snaai vreetbuien moment, na een tijdje wordt t dan minder erg .
 

Paranoize.

Badass junkie
Anti psychotica klinkt heftig , ik heb bijv Quatiapine ( serequel)
Goede keuze in jouw geval. Omdat je van dit middel niet snel tolerantie problemen krijgt , en meer wil nemen . Proberen en aan de bel trekken daar als t niet goed. Bevalt of te zwaar is, of te licht, jij alleen kan dat ontdekken ....succes alvast

* Volgende is geen advies *maar MIJN ervaring.
Kreeg zelf 100 mg mee , sliep 24 uur , haha, duf ook.
Toen 50. , later 25. Nu 12,5 gram ... liefst niet te hoog starten , kan altijd bij ,
Mensen met psychoses enzo slikken wel tot 800 mg
kan zijn dat je eetlust enorm toeneemt , en je gewicht . ( ik 20 kilo in 2 jaar, 10 eraf nu )
Wist ik niet, en onderschat , hopelijk als jij dat ook merkt onderdruk het snaai vreetbuien moment, na een tijdje wordt t dan minder erg .
Jaa dat is precies het middel wat ze me geven nu. Kun je me vertellen of dit ook verslavend? Slaap er heerlijk op maar was wel van plan om het eens ff goed te gaan researchen want ik wil niet van het ene middel naar het andere middel gezet worden. Me anti dep. Venlafaxine wil ik ook zsm afbouwen ben er helemaal klaar mee al die pl**riszooi sorry dat ik het zeg hoor maar heb er genoeg van!
 

Kitty Katt

Wijs gebruiker
Jaa dat is precies het middel wat ze me geven nu. Kun je me vertellen of dit ook verslavend? Slaap er heerlijk op maar was wel van plan om het eens ff goed te gaan researchen want ik wil niet van het ene middel naar het andere middel gezet worden. Me anti dep. Venlafaxine wil ik ook zsm afbouwen ben er helemaal klaar mee al die pl**riszooi sorry dat ik het zeg hoor maar heb er genoeg van!
Verslavend als in gewenning ja... enkel geen behoefte om het overdag te nemen , of meer te willen. Zelf aftasten wat je wil. Kan ook 2 x per week nemen . Of om de dag. Dat is iets wat jij aanvoelt en je arts over beslist,
Het is en blijft rommel , chemisch en verandert je brein toch ook weer, ( elke drug , pil )
Bij mij is het . Of een pil, Of niet slapen.
ik heb er zelf geen probleem mee dat ik elke dag slaapmiddel neem. Ik verhoog niet dus ik ben tevreden zo.
 

De Zandman

DF-koning
Wat een verhaal allemaal....maar ik herken er veel in!
Ook ik heb zware depressies
Ook ik zat in een afkickkliniek
En ja, een terugval heb je zo!
Wat kan je daar tegen doen?
Verwijder alle gegevens van dealers en gebruikersvriendjes.
Ga niet naar een omgeving toe die je cravings geven
Vermijd teveel prikkels
Ga niet aan de drank
Neem extra beweging
Probeer enkele echte vrienden te vinden die positief in het leven staan

Zo maar wat tips die mij enorm geholpen hebben
 

Paranoize.

Badass junkie
Verslavend als in gewenning ja... enkel geen behoefte om het overdag te nemen , of meer te willen. Zelf aftasten wat je wil. Kan ook 2 x per week nemen . Of om de dag. Dat is iets wat jij aanvoelt en je arts over beslist,
Het is en blijft rommel , chemisch en verandert je brein toch ook weer, ( elke drug , pil )
Bij mij is het . Of een pil, Of niet slapen.
ik heb er zelf geen probleem mee dat ik elke dag slaapmiddel neem. Ik verhoog niet dus ik ben tevreden zo.
Oké, dus wel oppassen geblazen dus. Ik ga het dan niet elke dag innemen word er ook super wazig van dat spul. Verder pak ik vanaf vandaag weer me programma's en herstel op. Moet ook een week aan de anti biotica heb flinke ontstekingen onder me oksel opgelopen maar hoe en wat blijft de grote vraag. Ga ook proberen om minder te roken, niet gelijk helemaal stoppen maar gewoon rustig aan. En uiteindelijk die knop omzetten zonder tabletten of pleisters of dergelijke. Gewoon doen alsof ik niet rook als iemand het aan me vraagt haha :sweatsmile:
 

Paranoize.

Badass junkie
Wat een verhaal allemaal....maar ik herken er veel in!
Ook ik heb zware depressies
Ook ik zat in een afkickkliniek
En ja, een terugval heb je zo!
Wat kan je daar tegen doen?
Verwijder alle gegevens van dealers en gebruikersvriendjes.
Ga niet naar een omgeving toe die je cravings geven
Vermijd teveel prikkels
Ga niet aan de drank
Neem extra beweging
Probeer enkele echte vrienden te vinden die positief in het leven staan

Zo maar wat tips die mij enorm geholpen hebben
Bedankt voor je support ik lees iedere keer toch weer iets wat ik vergeet te doen. Alsof een duiveltje in je hoofd het expres uitlokt. Maar je bent er zelf bij, en moet er zelf ook voor blijven vechten zoals je beschrijft. Thanks man!:tonguewink:
 

Kitty Katt

Wijs gebruiker
Oké, dus wel oppassen geblazen dus. Ik ga het dan niet elke dag innemen word er ook super wazig van dat spul. Verder pak ik vanaf vandaag weer me programma's en herstel op. Moet ook een week aan de anti biotica heb flinke ontstekingen onder me oksel opgelopen maar hoe en wat blijft de grote vraag. Ga ook proberen om minder te roken, niet gelijk helemaal stoppen maar gewoon rustig aan. En uiteindelijk die knop omzetten zonder tabletten of pleisters of dergelijke. Gewoon doen alsof ik niet rook als iemand het aan me vraagt haha :sweatsmile:
Niet te veel in één keer willen aanpakken, sterkte met de oksel en kuur , ik rook al jaren niet meer. Hartstikke duur ook als je flink rookt.
iets minderen wat je zegt is een goed idee natuurlijk. Ik ga in april , mei weer wandelen 🚶‍♂️ en paar kilo’s eraf lopen en meteen gezonder eten . Want dat stimuleert mij enorm . Want het is zonde om te sporten en dan ongezond te eten, dat werkt bij mij mentaal altijd. Succes 🤞🏼 van XL junkie naar S ? Haha...
 

Mindless

DF-koning
Zweefkees
Emeritus Mod
Top Tripreporter
Bedankt voor je support ik lees iedere keer toch weer iets wat ik vergeet te doen. Alsof een duiveltje in je hoofd het expres uitlokt. Maar je bent er zelf bij, en moet er zelf ook voor blijven vechten zoals je beschrijft. Thanks man!:tonguewink:
Is ook praktisch zo. Bij een verslaafde is het onderbewuste erop uit om je de vernieling in te helpen. Maar wat je zegt, je bent er zelf bij en zult moeten vechten.

Succes verder met afkicken :)
 
Bovenaan