Acédicone? En codeïne?

*****

Newbie
Hey ik ben nieuw hier en heb absoluut geen ervaring met drugs. Ik zoek iets om m'n gedachten te verzetten en aangezien ik niet aan "echte drugs" kan geraken wil ik dit proberen met dingen die ik het medicijnkastje vind.

Ik heb acédicone gevonden, enig idee of ik hier iets mee kan? Ook heb ik paracetamol met codeïne, een hoestsiroop met 0,9mg/10ml codeïne en ibrufen 600mg.

Ben ik met een van die dingen iets? Zoja, welk effect en hoeveel nemen? Ik zoek vooral iets om wat weg te zijn... dus niet iets waar ik enorm hyperactief van word ofzo...

Alvast bedankt :)
 

Relic

Experimenterende gebruiker
***** zei:
Hey ik ben nieuw hier en heb absoluut geen ervaring met drugs. Ik zoek iets om m'n gedachten te verzetten en aangezien ik niet aan "echte drugs" kan geraken wil ik dit proberen met dingen die ik het medicijnkastje vind.

Ik heb acédicone gevonden, enig idee of ik hier iets mee kan? Ook heb ik paracetamol met codeïne, een hoestsiroop met 0,9mg/10ml codeïne en ibrufen 600mg.

Ben ik met een van die dingen iets? Zoja, welk effect en hoeveel nemen? Ik zoek vooral iets om wat weg te zijn... dus niet iets waar ik enorm hyperactief van word ofzo...

Alvast bedankt :)

laat acédicone maar liggen. paracetemolomet codeine ? hoeveel 500/10 ? hoeveel gram paracetemol / codeine zit eirn? als het 500/10 is dan kan je van 2 aardig lekker gaan voelen , als het 500/20 is misschien voldoende als het hoger is, hou het bij 1 :wink:

nog nooit gehoord van hoestsipoop met codeine maar ik denk niet dat dat zo actief als de paracetemol/codeine werkt zal werken.

de codeine/met ibuprofen zelfde verhaal als paracetemol.

waarom wil je je lekker ontspannend voelen? probleeempjes?

ik heb in iedergeval wel geslikt aangezien ik het n paar x nodig had i.v.b met ziek zijn. mijn vader heeft morfine in zijn medicijnen kast trouwnes -_-
 

*****

Newbie
Hmm geen idee hoeveel paracetamol/codeïne... zou morgen eens moeten kijken. Maar dat zou dus wel iets zijn? Je wordt er gewoon loom van ofzo?

Gewoon even m'n hoofd leeg hebben...
 

Relic

Experimenterende gebruiker
je word er n beetje chil van, rustig, relaxed, je kunt lekker aan niks denken en bijv film kijken en gewoon echt werkelijk in die film opgaan..

maar niet teveel en niet in slaap vallen soms word je er een beetje moe van :wink: volgende keer als ik hoofdpijn heb pak ik wat codeine van mn pa voor de fun :grin:
 

getitd0n3

Belezen gebruiker
Mja, dat je er loom van word heeft ook veel te maken met het feit dat het een
combi pijnstiller is. Nu weet ik niet hoeveel van die (bruistabletten?) je hebt, maar als je de codeïne weet te scheiden van de aspirine of paraceta die ze erbij hebben gedaan krijg je een veel zuiverdere drug. En die wat ooit het geluk gehad hebben zuivere codeïne in hun klauwen
te krijgen, zullen bevestigen een heel andere roes.
Het scheiden van die twee is één van de weinige dingen die je thuis zelf kan doen zonder een lab te moeten opzetten. De methode heet koud waterextractie. Google en gij zult vinden.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_water_extraction

Nu niet gaan lezen hoe je tapijt moet reinigen met koud water…
We gaan dus wel degelijk voor de opioïde werking van de je codeïne.
Er is veel werk aan en je moet GEDULD hebbben, maar het loont de moeite.
Alles komt weer goed, en binnen de kortste keren heb je je eigen meth-lab 
Daar zorgen we voor.
 

*****

Newbie
Dat is wel interessant... maar bij alles wat ik lees spreekt men over pillen pletten, zou het ook lukken met bruistabletten?
Het is 500mg pracetamol/30 mg codeïne
 

getitd0n3

Belezen gebruiker
Normaal gezien zou het zelfs beter gaan, het principe is hetzelfde. Heel belangrijk is je filtermethode. Buiten paracetamol en codeïne bevat elk tablet ook bindmiddel en meer.
Je eindresultaat zou bijna kleurloos moeten zijn. Koffiefilters kunnen dienen als je er 2 in elkaar steekt. Het duurt een eeuwigheid. Maar na 2 of 3 keer filteren hou je een vloeistof over die voor het grootste gedeelte codeïne bevat. De overgebleven witte brij is voor de vuilbak of voor als je hoofdpijn hebt. Ik zou wel dadelijk met 3 a 5 tabletten beginnen, je verliest door deze methode wel wat. En hou al maar iets klaar om na te spoelen. Want hoe zuiver je eindresultaat ook is de smaak is fucked up. 3 keer filteren mag je tellen op een 12 uur.
 

*****

Newbie
Dus eerst oplossen en heel koud maken... dan filteren door een koffiefilter (die koud moet zijn?). En opnieuw filteren (moet je het dan ook eerst weer koud maken?)?

En het effect is een roes?
 

getitd0n3

Belezen gebruiker
Zeg wat is nu juist de bedoeling? ik google en jij stelt de vragen ? Laatste antwoord dat gratis is, volgende is betalen.
nee, of ja . Je neemt pakweg 100 a 150 ml lauw (niet kokend niet heet)water, per pil die je gaat oplossen. Dus 5 pillen = 500ml.
In dat lauwe water las je in jouw geval de bruistabletten al roerend op.

En nu het magische gedeelte, een beker met 2 filters in giet je geleidelijk vol met je lauwe water, en nu de koelkast in. Terwijl het water afkoelt, zal de paracetamol stolen en in de fillter achterblijven. Terwijl de codeïne minder gevoelig aan temeratuurschommeling, meedruppelt met je koud wordende water. in het begin gaat er paraceta mee daarom moet je dit proces tot 3x herhalen, vooraleer je een exctract krijgt van codeïne.


Ik weet goed genoeg dat er zich nu laboranten en chemici zitten kapot te lachen bij mijn manier van dit concept uit te typen. K, het is niet erg vakkundig en in mijn eigen taal. Maar als 1 van de specialisten kan bevestigen dat het principe erachter klopt, voel ik me niet meer zo alleen.


:)
 

*****

Newbie
Ja er staan verschillende methodes op het internet daarom dat ik het nog eens vraag :)

Maar nu is het wel duidelijk, dank je.
 

BillyBilo

Badass junkie
20 mg codeine? haha daar voel je helemaal niets van, ik zat meer aan 500 mg / 600 mg te denken als beginners dosis
 

Wolf

Newbie
Ik heb het experiment met de koudwater extractie uitgevoerd , en dit met 7 tabletten paracetamol 500 mg / codeïne-sulfaat 20mg .
Ik heb deze in lauw water opgelost en aanwijzingen gevolgd !
De eerste filtering ging vrij snel , en de 2e en 3e veel langzamer .
Maar het duurde bij mij geen 12 uur , het duurde bij mij ongeveer 4 uur !
Ik heb zo 'n 600 ml vloeistof en heb er een deel van genomen .
Ik werd wel even erg benauwd , maar dat komt natuurlijk door mijn astma-bronchiale .
De werking is inderdaad heel anders , ik voelde nadat de benauwdheid langzaam verdween een heerlijk gelukkig gevoel in mij !
Het nadeel is wel dat ik continu met een lach op mijn gezicht zit , en dat is voor mijn depressieve aard niet te begrijpen !
Maar ik ben blij dat ik nu paracetamol voor een groot deel kan scheiden , want ik heb een hekel aan paracetamol .
Ik weet enkel niet hoe zuiver het is , en omdat ik geen paracetamol vergiftiging wil gebruik ik het in 2 - 3 maal !
Bedankt voor het recept getitdOn3 !!!!!!!!!! :smoke: :mrgreen:
 
Bovenaan