Ik wil wel echt stoppen want zoals u al zei
Het gaat idd niet goed aflopen met mijn gezondheid maar het probleem is ik kan geen hulp inschakelen omdat niemand van mijn gebruik afweet en als ik hulp zou inschakelen komen mijn handen ouders het te weten (is nog het minste van mijn zorg) grootste zorg is als mijn bazin het te weten ga komen dan ben ik alles kwijt ,een job die ik graag doe mijn tweede familie
Nu vraagt u zich misschien af “hoe kan hij zo een zwaar gebruik verborgen houden?”
Im just build different 😎
Ik snap dat dit moeilijk is, maar probeer toch echt professionele hulp in te schakelen. Waarom zou je werk/leidinggevende daar vanaf moeten weten? Mocht het voor je verslaving nodig zijn dat je in opname gaat, dan kun je je die periode ziek melden. Je hoeft geen uitleg te geven; je bazin heeft geen recht op de details van je ziekte. Je vertelt wat jij wil vertellen, en niet wat jij niet wil vertellen.
Ik denk dat je meer risico loopt om je baan kwijt te raken als je verder gaat in je gebruik, dan wanneer je zo snel mogelijk hulp zoekt. Uiteindelijk stort het kaartenhuis in namelijk. Het zou ook nog best kunnen dat ze op jouw werk meer doorhebben dan jij denkt, al kunnen ze het misschien niet direct plaatsen.
Doe dit voor jezelf, je gezondheid en je toekomst. Je bent niet alleen, je hoeft dit niet in je eentje te doen, er is hulp beschikbaar om dit samen met jou te doen.
Ga allereerst eens met je huisarts praten anders, dat is een goede eerste stap.