Is er een drug waar je bang voor bent?

Nihilist88

Badass junkie
Drugs waar ik echt bang van ben en hierdoor ook nooit zal nemen, zijn heroïne, crack, krokodil, crystal meth en opiaten en opioïden tout court.

En een gore drug die ik wel heb gebruikt, nl GHB, heeft me 2 x zeer slechte en angstige ervaring opgeleverd. Dus da's totaal een no go voor mij. O-DSMT ook enkel nare ervaringen mee (2x) en eveneens giga STOP op dit spul.
 

Blyatman

Badass junkie
O-DSMT. Meest verschrikkelijke en meest angstige ervaring ooit mee ondergaan. Dacht dat ik volledig zou doordraaien. Throwback naar dit reportage:

 

Moestuinier

DF-koning
Tripreporter
O-DSMT. Meest verschrikkelijke en meest angstige ervaring ooit mee ondergaan. Dacht dat ik volledig zou doordraaien. Throwback naar dit reportage:


Dat was sowieso geen O-dsmt mag je toch wel 100% zeker van zijn.
 

MaddMonkey

Badass junkie
O-DSMT. Meest verschrikkelijke en meest angstige ervaring ooit mee ondergaan. Dacht dat ik volledig zou doordraaien. Throwback naar dit reportage:

Pfoe, dit brengt echt even veel herkenning naar boven.
 

Nihilist88

Badass junkie
Dat was sowieso geen O-dsmt mag je toch wel 100% zeker van zijn.
Hoezo die zekerheid dat dit geen O-DSMT was? Ikzelf ging ook giga slecht op O-DSMT, had eerder dosissen Tramadol 400mg (vloeistof) genomen (had dit vr nierkolieken). En 50mg O-DSMT geeft eerst indd Tramadol achtig effect, om je dan mee te sleuren in een urenlange (8u) hel vol giga buikkrampen, giga misselijkheid, huilen, totaal fucked up, über angst, en kotsen aan de lopende band.
 

vader

Belezen gebruiker
zelfgemaakt extract vd Brugmansia, die trompetplant, een ingekookte thee van de bloemen.
Onvrijwillig.
danzij een doorgedraaide paranoia bekende van me, dacht dat ik cameras in zn huis had geplaatst, met zijn vrendin sliep enz. Ben ik later via-via te horen gekomen. ik merkte dat er iets niet pluis was, kort nadat ik een glas fris ophad.. meteen weggegaan.
1 dag mezelf verstopt in een keukenkastje, 'ze kwamen me halen'; straat afgezet, stemmen ,megafoons, hekwerk en linten aan beide zijdes vd straat, lawaai. levensecht. geen rare visuals maar een levensechte horrortrip. stressniveau en hartslag maxed out. Je hebt niet door dat je tript. Daarna weken last van mijn ogen, geen focus, geen licht kunnen verdragen; gigantische pupillen, en verder totaal van m'n apropos, paar dagen ziek gemeld. Gelukkig een flesje pupilverkleiner vd oogarts weten te scoren, maar heb er toch maanden last van gehad.

Daarom ook totaal geen interesse in DOC/ LSD/ PCP achtige stoffen en analogen.
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
zelfgemaakt extract vd Brugmansia, die trompetplant, een ingekookte thee van de bloemen.
Onvrijwillig.
danzij een doorgedraaide paranoia bekende van me, dacht dat ik cameras in zn huis had geplaatst, met zijn vrendin sliep enz. Ben ik later via-via te horen gekomen. ik merkte dat er iets niet pluis was, kort nadat ik een glas fris ophad.. meteen weggegaan.

Wow, heftig... Gedrogeerd worden met zo'n sterk deliriant lijkt me verschrikkelijk. Heel naar.
En dan te bedenken dat ik in het illegale circuit weleens aanbiedingen heb gezien van pure scopolamine in poedervorm. Beetje creepy.


'ze kwamen me halen'; straat afgezet, stemmen ,megafoons, hekwerk en linten aan beide zijdes vd straat, lawaai. levensecht.
Klinkt een beetje zoals mijn stimulanten psychoses er aan toe gingen. Echt niet vet als je zo gedrogeerd wordt zeg. :fearful:

O-DSMT. Meest verschrikkelijke en meest angstige ervaring ooit mee ondergaan. Dacht dat ik volledig zou doordraaien. Throwback naar dit reportage:

Wow, dat is inderdaad een aparte reactie op O-DSMT. En dat het bij jullie allebei zo was, vraag ik me toch ook af hoe zuiver die vendor heeft gehandeld. Nooit issues gehad met dat stofje, buiten het aparte semi-misselijke gevoel. En de jeuk.... maar die kwam bij mij altijd pas na 2 dagen gebruik.
 
Laatst bewerkt:

Eve's drop

Badass junkie
Testosteron en adrenaline, zeker als ze uit de natuurlijke bron komen.

Fight or flight modus en pure boosheid voor sommige.

Voorderest zou ik kwa chemische drugs car-fentanyl echt doodeng vinden als er een zak in de hoek staat want dat is echt ultra potent dus die moet niet omvallen ofzo haha.

Voorderest geen angst, ja voor mezelf. Doe het uiteindelijk zelf toch 🙏
 

Neo-Shulginist

Badass junkie
Drugs waar ik echt bang van ben en hierdoor ook nooit zal nemen, zijn heroïne, crack, krokodil, (..)

En een gore drug die ik wel heb gebruikt, nl GHB, heeft me 2 x zeer slechte en angstige ervaring opgeleverd. Dus da's totaal een no go voor mij. O-DSMT ook enkel nare ervaringen mee (2x) en eveneens giga STOP op dit spul.
Krokodil is gewoon een mediahype over heel onzuivere heroïne die met vuile naalden geïnjecteerd wordt op vaak de verkeerde manier (intramusculair in plaats van intraveneus), wat leidt tot onderhuidse ontstekingen; abcessen.
 

Paranoize.

Badass junkie
Verliefdheid🤢 Hele explosieve highs en withdrawals vergeleken de pillen en heroine die me heel langzaam doden
 
  • Like
Waarderingen: ljuv

Rain

Bewuste gebruiker
  1. Clonazolam, Direct in slaapwandel modus en scooter uit de schuur gehaald, wilde met m'n huissleutels starten, De buren hebben me ''gered'' Had fout af kunnen lopen.
  2. Wiet/hasj.. Heb het 4 jaar lang elke dag gerookt, maar als ik nu 1 trekje neem word ik extreem angstig. Enige tips om hier vanaf te komen?
 

Rain

Bewuste gebruiker
Salvia. Dat gaan we niet doen. Ben je helemaal betoeterd.

Een sterke atypische dissociatieve psychedelic. Normaal zou ik er wel een lusten maar deze sla ik echt over.
haha Salvia... Da's toch wel het meest bizarre effect dat ik ooit heb gehad en kwam ook angst bij kijken ja...Die besluiteloosheid en zodoende controle verlies.
 
Laatst bewerkt:

LucidLucy

Verslaafde in herstel
Wiet/hasj.. Heb het 4 jaar lang elke dag gerookt, maar als ik nu 1 trekje neem word ik extreem angstig. Enige tips om hier vanaf te komen?
Kan verschillende oorzaken hebben, maar ik zou er wel mee oppassen. In het gunstigste geval is het een angst die in je hoofd zit en triggert dat automatisch wanneer je gaat blowen. Dat valt wel af te leren.
Een een minder gunstig geval kan je een psychische stoornis overhouden aan blowen. Het wordt altijd als vrij onschuldig gezien. Maar blowen zou schizofrenie kunnen triggeren als iemand daar gevoelig voor is. Een psycholoog zei ooit tegen mij het volgende daarover:
"Zie het als een lichtschakelaar waar je een tennisbal tegenaan probeert te gooien. Bij de ene persoon is die lichtschakelaar heel klein tot niet aanwezig. Bij de ander heel groot. Zo kan je dus jaren blowen zonder problemen, maar kan het gebeuren dat je ooit een keer de schakelaar raakt. En eenmaal aangezet, gaat ie niet meer uit."

Het gebeurt niet vaak volgens mij. Maar ik zou zulke tekenen van je lichaam niet zomaar negeren.

Controle verlies, je weet niet in welke droom je terecht komt…ik kwam me zelf letterlijk tegen….heel naar
Dat maakt het m.i. juist wel spannend en interessant.

Mijn favoriete plekje om te zijn! K-hole. 😍
Kan ik me in vinden haha
If only I hadn't fucked up my chances to use again.

😱 wat is je vaagste belevenis geweest daarin dan?
Oké de vraag was niet aan mij gericht, maar ik moest meteen denken aan een DMXE ervaring.

Ik had een op het oog afgemeten hoeveelheid geplugd. Was vergeten dat ik dat gedaan had en ging toen de hond uitlaten.
Tijdens die (hele korte) wandeling werd alles steeds zwaarder. Tot ik bijna door m'n benen zakte. Ik begon ook wat visuals te krijgen, alles trilde en zoemde een beetje. Ik heb de voordeur net gered, en daar zakte ik tegen de verwarming in elkaar. Ben even out geweest. De hond wist me weer bij kennis te likken. Toen ik bijkwam stond de voordeur nog wagenwijd open (2 uur snachts ofzo).
Ik kreeg het niet voor elkaar omhoog te komen en ik snapte niet waarom alles zo zwaar was.
En toen kreeg ik een soort ingevingen. De zwaartekracht was toegenomen met een factor 5 tot 10. En dat kon maar één ding betekenen. De aarde was uit zijn baan geraakt. Het hele universum stond op klappen. Dit was het dan, het einde der tijden.
Na een tijdje kreeg ik het voor elkaar omhoog te komen. En ik wilde eigenlijk mensen bellen om te vragen hoe het daar ging. Dit heb ik (gelukkig) niet gedaan.
Een tijdje later stond ik in de kamer en wilde de deur naar de gang openen. Daar nam alles weer in hevigheid toe en ik werd weer naar de grond getrokken. Met m'n hand op de deurklink heb ik daar zeker een kwartier bevroren gestaan.
Nu zou de aarde door een wormhole gaan. "Zouden we dit wel overleven?". In eerste instantie een angstaanjagende gedachte. Maar ik werd overspoeld met geluk en liefde. En toen bedacht ik me dat iedereen dit tegelijk mee moest maken. Toen voelde ik zo'n intens gevoel van eenheid/saamhorigheid. Het was heel geruststellend dat heel de wereldbevolking nu hetzelfde doormaakte. Op dat moment leek het ook echt of ik (en de tijd) bevroren was. Ik kon me met geen mogelijkheid bewegen, maar bleef deze keer wel overeind staan.

Dit ebte langzaam weg en na een tijdje kwam het besef terug hoe bizar onwerkelijk en onrealistisch deze 'ingevingen' waren.
Ik was er in het moment oprecht van overtuigd dat dit allemaal echt gebeurde. Het kwam geen moment in me op dat ik drugs gebruikt had 😂

Misschien moet ik hier nog eens een wat gedetailleerder tripreport van schrijven 🤔

Ja dissos's zijn bijzondere stofjes...
 
Laatst bewerkt:

MaddMonkey

Badass junkie
In combinatie met de juiste setting, drugs, muziek etc kan het best fijn zijn! Met mate en maten... Maar een beetje teveel is al gauw vervelend en kan angst opwekken idd..
Oh nee ik vind het echt heerlijk. Intens, maar heerlijk.

Volgens mij kan ik mij gewoon goed overgeven. Salvia vond ik ook intens maar super interessant (wel minder behoefte aan om nog eens te gebruiken)
 

Hiyou

Bewuste gebruiker
Cocaine en 3mmc. Ik neem het af en toe maar ben er altijd zo bang voor. Mn hart slaat telkens op hol en voel me kei onrustig. Altijd blij als ik de dag erna nog leef 😜
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
Herkenbaar, moet zeggen dat de lichamelijke bijwerkingen minder worden bij vaker gebruik
Hmmm kan ik me niet in vinden. Ja de hartkloppingen lijken minder aanwezig of je raakt er meer vertrouwd mee. Zo ook minder kaakschaatsen en strak staan. Toch blijft er in de rest van het lichaam veel spierspanning aanwezig.

Maar bij vaker gebruik komen uiteindelijk steeds meer bijwerkingen om de hoek kijken. Vooral de vermoeidheid, neerslachtigheid e.d. speelde een grote rol bij mij. En ik denk dat het bij mij te maken had omdat mijn hart vrijwel altijd in 'de sportstand' stond. Alleen tijdens slaap kwam die misschien onder de 100bpm.
Maar ja, dan spreken we ook meer over misbruik dan gebruik natuurlijk 😅
 

Packjam

Belezen gebruiker
LSD, speed ook angstaanjagende ervaringen op gehad na een enorme high, maar dat is nu, ik heb wel periodes gehad dat ik niet kon slapen zonder een tik te nemen, gewoon alles wat paniek op kan roepen, geen zin in
 

Sisyphus

Experimenterende gebruiker
Zelf schrik ik hoevaak ik salvia hier zie staan.
Ik drink met plezier af en toe een thee genaamd Jungle Chill, waar dat een bestanddeel van is.
Juist omdat ik me altijd eerst wil verdiepen in wat ik doe en dus weet wat ik kan verwachten, schrik ik van de kijk op salvia.
Maar ik denk dat de thee dan heel mild valt en het ook om de andere onderdelen gaat.

Mijn no-go is heel lang, kan beter noemen wat ik wel zou doen, maar dat was de vraag niet.
No-go: Heroïne (eigenlijk alles met een naald), Cocaïne, sos, 3MMC, Ketamine (en alle andere poeders door de neus).
 

LucidLucy

Verslaafde in herstel
Zelf schrik ik hoevaak ik salvia hier zie staan.
Ik drink met plezier af en toe een thee genaamd Jungle Chill, waar dat een bestanddeel van is.

Maar ik denk dat de thee dan heel mild valt en het ook om de andere onderdelen gaat.

Een van de angstaanjagende factoren van salvia is dat je hele wereld, nee beter gezegd je hele universum, letterlijk in luttele seconden compleet vervaagd. Mits je dit natuurlijk rookt uit een bong. Het slaat in als een flash, is mega intens en is na 7 tot 15 minuten weer klaar. Je krijgt géén kans om te wennen, je zit er in een keer in. En als je eruit komt heb je geen flauw idee wat er zojuist gebeurt is. Dat duurde naar mijn ervaring meestal een week voor dat een beetje landde.

Ik heb de thee ff opgezocht. Kans is groot dat het aandeel salvia niet gek groot is. En o.a. de wild lettuce zorgt denk ik ook voor een kalmerende werking. Daarnaast orale inname, maakt het best verschillend met het roken van salvia extract.

Er zijn maar heel weinig mensen die ik heb horen zeggen dat ze salvia (extract roken) leuk vonden. De meesten vonden het wel interessant en leerzaam, maar niet voor herhaling vatbaar.
De terugkerende aspecten over zeer oncomfortabele bodyload, vaak (niet altijd) rare tot enge visuals, compleet de controle verliezen (je hebt werkelijk 0,0 controle meer over je lichaam. Je zou zo het raam uit kunnen springen en het niet eens doorhebben volgens mij), maken dit middel toch niet zo geschikt voor recreatief gebruik. Meer iets als medicijn / spirituele groei.
 

Brakka Mang

Badass junkie
Cocaine en 3mmc. Ik neem het af en toe maar ben er altijd zo bang voor. Mn hart slaat telkens op hol en voel me kei onrustig. Altijd blij als ik de dag erna nog leef 😜
Coke had ik dat vroeger ook, tegenwoordig pak ik weinig en heb ik nergens last van. 3MMC alleen icm GHB ziekelijke hoeveeelheden. Ook nooit last gehad van maar waars door de GHB:tearsofjoy:
 
  • Like
Waarderingen: ljuv

Brakka Mang

Badass junkie
Ja en toch moet ik het eens zijn met liefde....de meest gevaarlijke en dodelijke drugs die er is. Gelukkig ben ik maar 1 keer echt verliefd geweest en daarna ben ik er ver bij uit de buurt gebleven, verliefdheid dan :imp:
 

Paranoize.

Badass junkie
Ja en toch moet ik het eens zijn met liefde....de meest gevaarlijke en dodelijke drugs die er is. Gelukkig ben ik maar 1 keer echt verliefd geweest en daarna ben ik er ver bij uit de buurt gebleven, verliefdheid dan :imp:
Mee eens man.... Een gebroken hart blijf ik gewoon te moeilijk vinden om te kunnen handelen.
 

Dirkdirk

DF-koning
Ja en toch moet ik het eens zijn met liefde....de meest gevaarlijke en dodelijke drugs die er is. Gelukkig ben ik maar 1 keer echt verliefd geweest en daarna ben ik er ver bij uit de buurt gebleven, verliefdheid dan :imp:
Ik ben meerdere keren verliefd geweest, maar de enigste keer dat het (dacht ik) wederzijds was ben ik als een baksteen laten vallen door haar. Op het verlies van mijn moeder nan de ergste pijn ooit.

Dat was een pijn die zo intens was dat ik bang ben om nog voor echte liefde te gaan. Ik wil dat gevoel van verdriet niet nog een keer meemaken, want dat gun ik mijn ergste vijanden niet.

Maar nu ga ik lekker hoor.
 

Dirkdirk

DF-koning
Zeker, bij mij was mijn hart geeneens gebroken. Was vooral boos om hoe alles uiteindelijk was verlopen. Was ook een bijzondere situatie laten we het daar maar op houden. Maar andersom, karma is een bitch. Ik heb ook veel harten gebroken dus ja, i rest my case:upsidedown:
Brakka Mang, zo ken ik je helemaal niet haha (niet lullig bedoeld, bedoel het juist positief)
 

Brakka Mang

Badass junkie
Ik ben meerdere keren verliefd geweest, maar de enigste keer dat het (dacht ik) wederzijds was ben ik als een baksteen laten vallen door haar. Op het verlies van mijn moeder nan de ergste pijn ooit.

Dat was een pijn die zo intens was dat ik bang ben om nog voor echte liefde te gaan. Ik wil dat gevoel van verdriet niet nog een keer meemaken, want dat gun ik mijn ergste vijanden niet.

Maar nu ga ik lekker hoor.
Verliefd op jezelf? Dat van moeder is herkenbaar alleen die van mij leeft nog, maar niet meer voor mij. En voor mij is het 'ontbreken' van mijn moeder ook de reden om nooit verliefd te worden, gewoon hechtingsproblematiek. En toen ik het eenmaal wel toeliet heeft het me veel gegeven, een hart die open ging. Ik ben er een 'mindere' klootzak van geworden. Daar ben ik wel dankbaar voor haha
 
Bovenaan