Dat komt niet door het niet-voldoende vaccineren. Het corona virus zal blijven, net als het influenza virus. Zelfs über-creep Ab Osterhaus zegt dat.Dat betekent wel, dat wij nooit helemaal van dat virus af zullen komen.
Dat komt niet door het niet-voldoende vaccineren. Het corona virus zal blijven, net als het influenza virus. Zelfs über-creep Ab Osterhaus zegt dat.Dat betekent wel, dat wij nooit helemaal van dat virus af zullen komen.
Alleen door vaccineren muteert het weer loopbje altijd achter de feiten aan. Je kan beter nu een groep dood laten gaan zodat het virus te managen is.Zie mijn laatste post hierover...het wordt net als de jaarlijkse griepprik.
door muteren alleen al loop je altijd achter de feiten aan.
Lijkt het je niet of weet je het niet ? Aangezien je dezelfde mbti type bent als ik, valt het mij tegen dat je dit niet weet uit te zoekenHoezo door vaccineren muteert het? Lijkt mij niet.
oefff jij durftAlleen door vaccineren muteert het weer loopbje altijd achter de feiten aan. Je kan beter nu een groep dood laten gaan zodat het virus te managen is.
mee eensIdd.
We komen er noooooit meer vanaf.
Ook al is iedereen gevaccineerd.
Alleen al door muteren van dat virus blijft dit aanwezig...net als de griep ieder jaar.
Niemand durft het te zeggen, maar er zijn teveel mensen op de wereld. Willen we zo doorgaan, dan zullen onze kinderen mogelijk al ervaren hoe de aarde ten onder zal gaan.oefff jij durft
Daar heb jij gelijk in.Niemand durft het te zeggen, maar er zijn teveel mensen op de wereld. Willen we zo doorgaan, dan zullen onze kinderen mogelijk al ervaren hoe de aarde ten onder zal gaan.
Dat is dus precies mijn punt. De correctie is al begonnen met covid-19. Gaan we dit tegen, dan zullen er in de toekomst nog veel meer mensen sterven. De correctie van de natuur zal steeds heftiger worden.De natuur regelt zichzelf.
Teveel van iets?
Dan ontstaat er vanzelf een pestilentie, en verdwijnt er een ( groot) gedeelte...
Oei... Zorgverleners die nu zomaar prikken zetten, kunnen hier in de toekomst (wanneer de corona gekte over is gewaaid) weleens strafrechtelijk mee in de problemen komen. Aangezien het huidige vaccineren wel degelijk een medisch experiment betreft. Weten mensen dat ze door vaccineren meedoen aan dit experiment en geven ze daar hun schriftelijke toestemming voor?
Ik zou niet graag in de schoenen van zorgverleners willen staan die nu het bevel krijgen mee te werken aan dit experiment.
Super dat jouw werkgever daar zo relaxed in staat! Wat een opluchting moet dat zijn geweest!Ik heb geweigerd te vaccineren (en gevaccineerd te worden) en dat vindt mijn werkgever helemaal prima gelukkig. Ik heb ook nooit een mondkapje hoeven dragen. Ben echt dankbaar dat ik zo'n fijne werkplek heb, met respect voor mijn keuzes 🙏🏻
Nee hoor. Het westen is vol. De wereld nog lang niet. Neem bv Mongolië, 40x groter als Nederland en maar 3,2 miljoen inwoners. Grote delen van Afrika en zuid Amerika is nog leeg. We kiezen voor hutje mutje gaan wonen ipv verdelen.Niemand durft het te zeggen, maar er zijn teveel mensen op de wereld. Willen we zo doorgaan, dan zullen onze kinderen mogelijk al ervaren hoe de aarde ten onder zal gaan.
Of het nou goed zou zijn als ieder gebied van de aarde bevolkt zou zijn weet ik ook niet. Gelukkig zijn er nog wat gebieden waar de mens relatief weinig invloed heeft, hopelijk blijft dat ook zo...Nee hoor. Het westen is vol. De wereld nog lang niet. Neem bv Mongolië, 40x groter als Nederland en maar 3,2 miljoen inwoners. Grote delen van Afrika en zuid Amerika is nog leeg. We kiezen voor hutje mutje gaan wonen ipv verdelen.
Eens! Maar de wereld is nog lang niet vol. Wel Nederland en veel westerse landen.Of het nou goed zou zijn als ieder gebied van de aarde bevolkt zou zijn weet ik ook niet. Gelukkig zijn er nog wat gebieden waar de mens relatief weinig invloed heeft, hopelijk blijft dat ook zo...
Dan noem je ook wel gebieden waar werkelijk niets groeitNee hoor. Het westen is vol. De wereld nog lang niet. Neem bv Mongolië, 40x groter als Nederland en maar 3,2 miljoen inwoners. Grote delen van Afrika en zuid Amerika is nog leeg. We kiezen voor hutje mutje gaan wonen ipv verdelen.
Ben er geweest en tis goed te doen. Er leven zelfs mensen in woestijnen en kale sneeuw plaatsen.Dan noem je ook wel gebieden waar werkelijk niets groeit![]()
Zal wel niet voor niets zijn dat er maar 3 miljoen mensen leven...Ben er geweest en tis goed te doen. Er leven zelfs mensen in woestijnen en kale sneeuw plaatsen.
Het gaat ook niet alleen om plek, maar ook de manier waarop mensen leven. Ik denk persoonlijk dat er nog wel wat mensen bij kunnen op aarde. Maar niet met de manier waarop we op dit moment de 'vruchten van de aarde' consumeren.Nee hoor. Het westen is vol. De wereld nog lang niet. Neem bv Mongolië, 40x groter als Nederland en maar 3,2 miljoen inwoners. Grote delen van Afrika en zuid Amerika is nog leeg. We kiezen voor hutje mutje gaan wonen ipv verdelen.
Het is ook een prachtig land! Ik ben er 3 maanden geweest. Zowel in de hoofdstad als in de woestijn geleefd. Paarden paarden paarden daar hahaha!Zal wel niet voor niets zijn dat er maar 3 miljoen mensen leven...
Leuk feitje trouwens. Wist ik niet. Mongolië is zeker geen klein land. Wat een immens verschil met China qua bevolking! (1,4 miljard!) China is nog wel een stuk groter, maar zelfs dan heeft het veeel meer inwoners per vierkante meter.
Dat ben ik 100% met je eens! We consumeren teveel en onze footprint is te groot.Het gaat ook niet alleen om plek, maar ook de manier waarop mensen leven. Ik denk persoonlijk dat er nog wel wat mensen bij kunnen op aarde. Maar niet met de manier waarop we op dit moment de 'vruchten van de aarde' consumeren.
Wauw lijkt me indrukwekkend!Het is ook een prachtig land! Ik ben er 3 maanden geweest. Zowel in de hoofdstad als in de woestijn geleefd. Paarden paarden paarden daar hahaha!
Is het ook. Bij lokale families geleefd in een ger/yurt en niet in hotels. Was erg gaaf!Wauw lijkt me indrukwekkend!
Vooral het verse schapenvlees op de mongoolse bbq is zo lekker! De schapen daar leven los in de woestijn/steppe ipv in een omheinde wei. Dat proef je.Wauw lijkt me indrukwekkend!
Daar zul je niet zo snel voorgemarineerde lamskoteletjes in de Albert Heijn zien liggen denk ikVooral het verse schapenvlees op de mongoolse bbq is zo lekker! De schapen daar leven los in de woestijn/steppe ipv in een omheinde wei. Dat proef je.
Nope, geen appie op de hoek. Sowieso bijna geen winkels buiten de hoofdstad. Alles vers en biologisch zeg maar. Wel hoofdzakelijk vlees.Daar zul je niet zo snel voorgemarineerde lamskoteletjes in de Albert Heijn zien liggen denk ik. Klinkt heerlijk!
Makes sense. Dieren zijn erg goed in het omzetten van (voor mensen)nutriëntarme voeding, naar een product vol macro- en micronutriënten! Noodzakelijk in afgelegen gebieden zonder moderne conservering en agricultuur. Ben zelf echter bijna helemaal veganistisch, meer om een punt te maken en niet achter onze manier van veehouderij te staan. In Nederland is het prima te doenNope, geen appie op de hoek. Sowieso bijna geen winkels buiten de hoofdstad. Alles vers en biologisch zeg maar. Wel hoofdzakelijk vlees.
Goed van je hoor!Makes sense. Dieren zijn erg goed in het omzetten van (voor mensen)nutriëntarme voeding, naar een product vol macro- en micronutriënten! Noodzakelijk in afgelegen gebieden zonder moderne conservering en agricultuur. Ben zelf echter bijna helemaal veganistisch, meer om een punt te maken en niet achter onze manier van veehouderij te staan. In Nederland is het prima te doen![]()
Natuurlijk komt de ene virus na de anderen.Maar als jij er zo over denkt,moet je je niet laten vaccineren.Pas met 60 jaar krijg je gratis de griepprik.Ben benieud of je die ook niet neemt.Maar zover is het niet met jou.Dat is dus precies mijn punt. De correctie is al begonnen met covid-19. Gaan we dit tegen, dan zullen er in de toekomst nog veel meer mensen sterven. De correctie van de natuur zal steeds heftiger worden.
Dit is slechts in het kort een theorie waarvan ik verwacht dat we dit nog snel (binnen 50jaar) gaan meemaken.
Geweldig van jou!Wij eten wel weinig vlees.Ik vind dat de veeteeelt moet minderen,en al het vee scharrelvee moet worden.Makes sense. Dieren zijn erg goed in het omzetten van (voor mensen)nutriëntarme voeding, naar een product vol macro- en micronutriënten! Noodzakelijk in afgelegen gebieden zonder moderne conservering en agricultuur. Ben zelf echter bijna helemaal veganistisch, meer om een punt te maken en niet achter onze manier van veehouderij te staan. In Nederland is het prima te doen![]()
Zo hoort het!Vooral het verse schapenvlees op de mongoolse bbq is zo lekker! De schapen daar leven los in de woestijn/steppe ipv in een omheinde wei. Dat proef je.
Mijn opa en oma zijn 95+... Nog nooit een griepprik gehad.Natuurlijk komt de ene virus na de anderen.Maar als jij er zo over denkt,moet je je niet laten vaccineren.Pas met 60 jaar krijg je gratis de griepprik.Ben benieud of je die ook niet neemt.Maar zover is het niet met jou.