Blauwe lotus extract![]()
Is het wat?
Blauwe lotus extract![]()
Hoe was het? Blauwe lotus wijn is een aanrader, mocht er nog meer mee willen experimenteren.Blauwe lotus extract![]()
Dat komt van de smartshop toch? Ik heb nog caps daar van liggen maar na vele verhalen van overgeven en buikklachten heb ik ze nog liggen. Of is Blauwe Lotus heel iets anders?
Ik had van azarius idd het blauwe lotus extract 20x gekocht, niet het harsextract maar het poeder.
Als je een kleine dosis inslikt heeft het wat weg van kratom vind ik, met als voordeel dat je veel minder poeder moet wegwerken. Ik heb het ook enkele keren gerookt in een joint, het geeft een subtiele maar aangename high al had ik soms het gevoel er een klein beetje misselijk van te worden. Maar eigenlijk verwaarloosbaar. Oraal genomen totaal geen last gehad van misselijkheid.
.
Bij iedereen is dat zo hoor, je hebt maar heel weinig speed nodig om de fysieke effecten op te merken. Enkel voor euforie heb je eigenlijk hogere doseringen nodig.Ik zou eens uit moeten zoeken waarom speed bij mij zo duidelijk fysiek voelbaar is, zelfs bij kleine hoeveelheden.
Enjoy! Hoeveel heb je genomen?ALD-52 zo`n vier uur geleden genomen en het is behoorlijk trippy.
Dankje. Ik heb 100 µg genomen.Enjoy! Hoeveel heb je genomen?

Zo vroeg op de dag ? Ik mag niets zeggen met vannacht 90mg flurazepam..Lormetazepam..
Ja had zin om te slape..Zo vroeg op de dag ? Ik mag niets zeggen met vannacht 90mg flurazepam..
OT
Een joint in de zon , zo lunch daarna een drankje halen
Dat is niet zo fijn op kantoor. Is het nog goed gekomen?Aah... zucht. Ik had een kwartje ipv 1/8e... beginnersfout.

Dat is niet zo fijn op kantoor. Is het nog goed gekomen?
Bloem..
Niet echt maar sewwes nog eens probere ze..Is het bevallen?
Samen met Bee die ald-52 neemt toch? Jullie zijn maar vroeg begonnen of de nacht doorgegaan?
Klopt , we waren vroeg begonnenSamen met Bee die ald-52 neemt toch? Jullie zijn maar vroeg begonnen of de nacht doorgegaan?
Veel plezier beide!
Later in de week heb ik denk ik wel tijd om een report te schrijven. Kan je wel vast verklappen dat ik bijna de gehele piek heb zitten mediteren en dat ik daardoor verschillende momenten van totale ego dood heb gehad.Wanneer komen de reports?
![]()
Zie mijn post hierover in het ALD-52 topic.Awesome!
Kun je ook al wat zeggen over wat je vind van het verschil tussen ald-52 en lsd?
Die van mij komt ook deze weekWanneer komen de reports?
![]()
