Welke drugs wil je nog doen?

Geen enkele.
Alles wat mijn interesse wekte heb ik al gehad. Misschien MDMA-poeder nog. Maar verder zou ik niks kunnen bedenken. Als ik geen moeder was geweest, zou ik heroine proberen.
 
Ik wil eigenlijk alleen nog maar meer van wat ik al genomen heb, met name meer LSD en meer paddo's, ook al hebben beide inmiddels alweer best vaak gedaan (naar eigen maatstafen en gepaseerde tijd).
Andere drugs hoef ik niet zo persé, ik had altijd interesse naar hetgene dat ik al genomen heb en die intresse is er nog steeds maar geen uitbreiddrang.

Misschien ooit nog eens salvia of ketamine, maar dan meer gewoon om het een keertje te proberen, voor mijn gevoel heb ik mijn favoriete drugs al gevonden en heb ik geen zin om dingen die me minder trekken te doen.
 
Mijn verlanglijst is huge:

2C-B, 2C-I, DOB, GHB, Mescaline, Ayahuasca, DMT, Ketamine, DXM, Amanita Muscaria, N2O, LSA, Ibogaïne, Kanna, Khat, Kratom.
 
Keta en ghb wil ik wel 'ns doen, ik sta er niet om te springen maar ik koop 't wel 'ns een keertje, lijkt me interessant.
 
^yup, keta is nice!
Mandrax wordt mijn eerstvolgende, evt in combinatie met 4-fmp ( omdat het zo lekker is)

wat een weer weer,
erwin k
 
Bij mij helemaal niets meer. Na 1 slechte ervaring met dingen uitproberen hou ik het voor gezien met het uitproberen en houd ik het wel bij de soorten drugs die ik wel ken (en waar het goed bij ging :) ). Als ik het uberhaupt nog ga doen eigenijk, das ook nog maar de vraag
 
mescaline,ketamine,dmt,lsd,Ayahuasca,lsa en heel heel heel meschien een keertje pure mdma kristalletjes :) en ik wil salvia graag nog een paar keer doen omdat ik naar mijn idee nog niet het volle effect heb gevoelt.
 
Sowieso nog een keer LSD en dan een hogere dosis, en 2cb wil ik nog wel eens proberen. Alhoewel ik een beetje tegen die bodyload opzit.
 
LSD, fuck the rest, slechte ervaringen, nee voor mij geen harddrugs meer (voor de komende ... maanden? jaren?)
 
Van wat ik al eens gedaan heb voornamelijk LSD en paddo's. LSA wil ik ook nog wel een keertje proberen.

In de toekomst misschien eens MDMA, en mescaline.
 
Sweet_Shadow zei:
Van wat ik al eens gedaan heb voornamelijk LSD en paddo's. LSA wil ik ook nog wel een keertje proberen.

In de toekomst misschien eens MDMA, en mescaline.
MDMA zou ik je echt wel afraden, ook al ken ik je niet echt, ik denk niet dat het iets voor jou is en kvond je altijd zo stoer dat je alleen tripmiddelen nam :)

MDMA is in tegenstelling tot psychedelics niets meer dan goedkope, vuile en kunstmatige euforie :wave:
 
Vroeger wou ik nog 2CB, Ayahuasca, mescaline enzo nog ontdekken. Maar nah, ik blijf bij LSD, heeft mij ervan overtuigd dat het de schoonste drugs ooit is. Kwil de andere ook niet echt ontdekken, behalve paddo's nog en MDMA =)
 
Osi` zei:
Vroeger wou ik nog 2CB, Ayahuasca, mescaline enzo nog ontdekken. Maar nah, ik blijf bij LSD, heeft mij ervan overtuigd dat het de schoonste drugs ooit is. Kwil de andere ook niet echt ontdekken, behalve paddo's nog en MDMA =)

Ik heb dat ook na LSD; dat het denk ik toch niet beter en mooier kan, en dat hoeft ook niet. Toch ga ik denk ik een paar van andere tripmiddelen nog wel proberen, zoals salvia, mescaline, en ketamine lijkt me ook leuk.
 
Salvia is op zich wel leuk, maar niet echt super de moeite waard ofzo. Ik had in ieder geval dat ik gewoon 10 minuten hélemaal van de kaart was, snapte niet wat er gebeurde en was megavaag (lag op de bank, had geen idee hoe ik moest gaan lopen of iets in die richting).
Nouja, je kan het doen, maar je mist absoluut niets als je het niet doet. Misschien is dit een te subjectief en slecht onderbouwd oordeel omdat ik het maar 1 keer geprobeerd heb. Maargoed... wou het toch even melden.
 
Keta, ghb, 2c-b, mescaline.. eigenlijk ook een beetje verder experimenteren met salvia. En de 60 jaren daarna wordt het rijtje wel aangevuld :þ
 
salvia, lsd, hasholie, ghb, xtc, speed en mss eens keta

nog een groot verlanglijstje maar ik heb bewust wat gewacht met uitproberen totdat ik (volgens mijn eigen normen) er klaar voor was
nu ben ik er ongeveer klaar voor, maar niet alles van het lijstje hoeft per se
eigenlijk is het meer een wat-zou-ik-doen-als-ik-het-aangeboden-krijg-lijstje :) ik ga er dus niet actief naar op zoek ofzo :wink:
 
mijne : ketamine dob dom mescaline ayahuasca 2cb 2ci coke basen crack dmt en lsd wil ik nog wel eens overdoen + mDbD en pma en opium
 
Terug
Bovenaan