Hippie Langwaus
DF-koning
Ja, het is inderdaad zo gebeurd. Mijn brein is er al mee aan de haal, want ik heb net een halve liter bier gekocht.... maar ik laat het blik dicht en ga zometeen wat THC pasta gebruiken om de zucht naar alcohol flink te verminderen.Zo snel kan een terugval gaan,jij weet nu waar je grens zit en je pakt je biertje niet om de kater op te heffen en dat is een goed ding.
Maar pas aub op want een heftige terugval ligt wel op de loer als je toevallig weer een gezellig avondje treft.
Alcohol is echt een bitch die je levenslang blijft achtervolgen ,net als heroine kan het bij mij in 1 keer gedaan zijn .
30 jaar onthouding naar de klote zou me einde betekenen, alcohol idem dito in jou geval.
Veel water pakken of ieder geval veel vocht om de afbraakresten van alcohol te flushen.
Jointje Amni![]()
Het is 'normaal' al reuze moeilijk om niet te drinken, want mijn vrouw is praktiserend alcoholist. Gelukkig wel goed functionerend, maar ze drinkt dag en nacht.
Ik ga sterk zijn, want ik wil absoluut geen terugval.
Bedankt voor de steun die ik hier krijg! ❤️


