Sterkte plop ! 🙂 hoort er nou eenmaal bij, kop op 😉
I know, i know

probeer me er ook maar bij neer te leggen, maar argh
Voel je wel al beter na al die weken therapie enzo.
Want je klinkt niet echt vrolijk ofzo...
In ieder geval een fijne nachtrust voor straks...
Beter... Nee, absoluut niet. Maar we zijn wel eindelijk bij de kern van het probleem, er zijn mogelijke diagnoses die ook passend voelen en daarmee ook een richting voor vervolgbehandeling.
Dat eindelijk verklaarbaar is waarom ik ben zoals ik ben is 'fijn', maar ook ontzettend confronterend. Dit helen gaat echt meer tijd kosten. En op dit moment ligt alles bloot, is mn hele zenuwstelsel compleet over de zeik, kan ik mezelf niet reguleren. Slaap ik dus ook niet, schrik ik van alles.
Ik heb een fysieke methode geleerd om (traumatische) spanning af te laten vloeien dmv trilling: ik moet vandaag gaan vragen hoe ik dat veilig kan houden. Gister trilden en schokten mijn benen zo hard dat kniebescherming niet verkeerd was geweest zegmaar.
Enkel de eerste stappen zijn nog maar gezet, er is nog een lange weg te gaan.
Dat hopen wij allemaal, Plop. 🍀
Nu hopen dat het meevalt morgenvroeg. Slaap lekker alvast.
Dankjewel ❤️
Bedankt voor jullie lieve woorden allemaal. Ik ben gister als een balletje opgerold in slaap gevallen, en vanmorgen ook met dezelfde spanning wakker geworden. Ontzettend dankbaar dat ik me van de 8 uur ertussenin niet bewust ben geweest dus
En toch wil ik vannacht graag zonder proberen