Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notitie: This feature may not be available in some browsers.
Je hebt nog steeds niet de bijsluiter gelezen he?alcohol![]()
Ja, je wil echt niet beter worden. Neem er nog maar eentje dan, pilletje erbij, beetje keta, oh en je medicatie. Lekkah man!Ja sws moet je oppassen met alcohol, maar 1 biertje kan hopelijk geen kwaad.. kut![]()
Ja, je wil echt niet beter worden. Neem er nog maar eentje dan, pilletje erbij, beetje keta, oh en je medicatie. Lekkah man!
Verloren zaak, hij blijft zijn eigen gebruik ook maar verdedigen. En maar klagen dat de nachtrust niet goed is en de medicatie niet helpt.Je hebt nog steeds niet de bijsluiter gelezen he?
Geadviseerd wordt om geen alcohol te drinken als je Mirtazepine krijgt voorgeschreven.
Vind er geen donder aan imo.10mg Zolpidem, omg wat spannend
Vind er geen donder aan imo.
Donderdag is al voorbij hoor 😛Een mixje 3ho-pcp, 3meo-pce en o-pce
Vervelende situatie.. En je krijgt alles dus op recept?Ik gebruik het voor poly-neuropatische pijn doordat ik lumbale radiculpathie heb. CRPS type 2 , chronische pijn. Anders zou ik geen pijnstillers gebruiken. Helaas zal ik dit waarschijnlijk mijn leven lang nodig hebben om de pijn draagbaar te houden. Dank je voor de tip over kratom, mocht het kunnen ga ik het op die manier afbouwen. Ik hoop dat er een moment komt waarop de pijn draagbaar is zonder opiaten.
Voor nu neem ik weer 20mg oxy met 0.5mg clonezepam (Vind die sterker als clonazolam en flualprazolam) van 3-4mg clonezepam val ik in slaap terwijl ik met de andere benzodiazepines nog wakker kan blijven. Maar goed elk lichaam reageert anders op medicatie.
En nu ik net terug ben uit het ziekenhuis heb ik de oxycodon maar even verdubbeld.
Heb jij wel opiaten gebruikt recreatief? En zo ja welke? Sorry just curieus![]()
Exact hetzelfde maar 3-meo-pcp inplaats van pce , 3/5/3 ratio en zonder bier.Een mixje 3ho-pcp, 3meo-pce en o-pce met daarbij een jointje en een speciaalbiertje, daarbij muzikaal begeleid door een acid/technomixje uit 2012
Is het wat ?Disso op die dpt. Volgende keer wacht ik zo ben ik vrij van tolerantie. Nu wat o-pce.
Ja zit nu op me space levelIs het wat ?
Heb toch nog een voorraad van rc's besteld vorige week in kleine hoeveelheden , waaronder dpt.
Shit , de disso babbelkick komt op.. 🤣
Ot.
Sleutel 2fdck , en een 2de jointje.
Nice !Ja zit nu op me space level![]()
Lekker man, ik ga nog wat o-pce snuiven voor een boost. ik ga lekkaah hoop dat je goed gaat.Nice !
Shit man , die 2fdck kickt snel in.
5 min geleden ongeveer 20/30mg gesleuteld , en ik voel brein al naar men tenen zakken 😳
Met deze geweldige set natuurlijk 😱🤯😍😏
Ik ga nu een tikkeltje TE hard , ben het niet gewend ZO "scheel" te zijn van de disso's 🤣Lekker man, ik ga nog wat o-pce snuiven voor een boost. ik ga lekkaah hoop dat je goed gaat.
Mag wel eens, ik ga lekkaah man. Zo zit ik goed in me space raket. Jij zit er ook inIk ga nu een tikkeltje TE hard , ben het niet gewend ZO "scheel" te zijn van de disso's 🤣
Maar de frisse lucht en de reuk van vers gemaaid gras is ooooooo poopoo lekkeeeeeuhr 😍🤣
Uurtje niet blowen en ik ben er door hoor 😎
Ben wel super helder
Thx amateur.Geniet er beide maar eens goed van, ik wens jullie een hemelse trip!🚁💋
Is dat zo? Wat raad je aan? Ik heb geen tolerantie en ik heb 3meo pcp en o-pce.Rc disso's mixen is blijkbaar echt wel meer fun dan 1 enkele disso
Ik had ooit een keer keta gehad jaren geleden maar vond het nix.Is dat zo? Wat raad je aan? Ik heb geen tolerantie en ik heb 3meo pcp en o-pce.

Eeeuhm , wij zijn 2 Belgen 😅 😂Kut België....
Kan geen RC's bestellen zoals jullie 😂...
Have fun beide ! 😁