Wat luister je nu?

Andrew

Badass junkie
 

Asitis

Belezen gebruiker
Dopezilla zei:
Mourning, never heard of it. Beetje doomy, I suppose? Of is de bandnaam misleidend?
"In Mourning" :P
Het is een beetje doomy, maar het is ook een beetje misleidend. Het zit vol met hele technische, strakke en retegave breaks & riffs.

np: Life Before Land - Lazy Daisy
LesYouri leerde het me tijdens de mdma trip, ik ben verliefd.
 

Andrew

Badass junkie
Heerlijk al heel de dag aan het genieten van Jimi Hendrix geniale gitaarspel! Man wat een held blijft dat.

op dit moment All along the watchtower
 

ImmortalTech

Bewuste gebruiker
[youtube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/wgW4uPA3KvM&hl=nl_NL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/wgW4uPA3KvM&hl=nl_NL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

The fittest of the fittest of the fittest of the fittest :stoned:
 

acidboy

Badass junkie
^Heb het al eens eerder gezegd hier volgens mij, maar zijn stem (van de zanger van de Editors), is echt zo ontzettend stoer.
 
Bovenaan