Wat luister je nu?

lysergic bink

Bewuste gebruiker
Wel ideaal als je een slapeloos nachtje hebt en nood hebt aan een rustig setje, is niet echt mijn genre maar kan talent altijd appreciëren

Ja vind dit vooral lekker als een stevige LSD trip op komt bij me, progressive trance van dit niveau doet altijd de truc, voor mij persoonlijk de beste tripmuziek.Maarja muzieksmaak is iets vrij persoonlijk.
Digweed is de wereldtop op gebied van progressive trance blij dat je het kan appreciëren.
 

lysergic bink

Bewuste gebruiker
John Digweed zijn show luister ik ook altijd graag. Zou het persoonlijk eerder als progressive house classificeren, maargoed dat is meer een definitie discussie en dus nogal zinloos.

Ja je hebt gelijk psychedelicbee , mss dekt progressive house beter de lading, bij nazien staat dit ook zo vermeld op zen wikipedia pagina... soms gadet ook harder en zachter op zen show maar het is zeker niet altijd trance.
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Ja je hebt gelijk psychedelicbee , mss dekt progressive house beter de lading, bij nazien staat dit ook zo vermeld op zen wikipedia pagina... soms gadet ook harder en zachter op zen show maar het is zeker niet altijd trance.
Lekkere muziek is het sowieso in ieder geval. Ik luister het zelf trouwens altijd via digitally imported, dat is een web radio station gespecialiseerd in elektronische muziek, met trouwens ook een hele goede app. Ze hebben iets van 90 kanalen in verschillende stijlen, variererend van ambient tot hardcore en alles er tussen in. Waar dus letterlijk 24/7 muziek en sets in 90 verschillende stijlen worden gedraaid. Echt een aanrader als je van elektronische muziek houd, er is altijd wel iets goeds tussen te vinden.
 

lysergic bink

Bewuste gebruiker
Lekkere muziek is het sowieso in ieder geval. Ik luister het zelf trouwens altijd via digitally imported, dat is een web radio station gespecialiseerd in elektronische muziek, met trouwens ook een hele goede app. Ze hebben iets van 90 kanalen in verschillende stijlen, variererend van ambient tot hardcore en alles er tussen in. Waar dus letterlijk 24/7 muziek en sets in 90 verschillende stijlen worden gedraaid. Echt een aanrader als je van elektronische muziek houd, er is altijd wel iets goeds tussen te vinde

Absoluut lekkere muziek , ik ben zeker een grote fan van elektronische muziek en digitally imported kende ik nog niet, ga dit binnenkort eens verkennen , thx voor de tip :wink:
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Absoluut lekkere muziek , ik ben zeker een grote fan van elektronische muziek en digitally imported kende ik nog niet, ga dit binnenkort eens verkennen , thx voor de tip :wink:
No problem, ik ben er groot fan van en gebruik die app van hun dagelijks. Je kunt gratis luisteren, maar aangezien ik dagelijks luister heb ik maar een betaalde account aangemaakt.
 

Acidfreakx

Belezen gebruiker
Dit is 1 van mijn favorieten om dmt op te doen maar goasia peace and love of dancing with the blue spirit is ook fantastisch
 

Acidfreakx

Belezen gebruiker
Het is een enorm fijn nummer. Inderdaad op psychdelica. Ik geloof dat meteen! Met alcohol werkt het anders dan het zou moeten. Ik ben niet bepaald bekend met psychdelica. :worried: Jammer, maar daar gaat in de toekomst verandering in komen.
Ik geef je als je het echt wilt doen de raad om het op een goed moment te doen en met de juiste personen, neem zeker niet te hoge dosissen in het begin want dit kan echt fout lopen dan. Informeer je ook goed over de effecten maar dat zal je wel doen zeker :wink:
 

Mindless

DF-koning
Zweefkees
Emeritus Mod
Top Tripreporter
Psychedelic, hier hadden we het eerder vandaag ook al over: geen onnodige dubbel/trippleposts. Als je meer filmpjes wilt posten, gewoon even toevoegen aan je eerste bericht.
 

Dit is het volledige album van Burial - Untrue. Het is een uitdaging, en wellicht moeilijk om doorheen te komen. Maar als je er eenmaal in zit vind ik het werkelijk prachtig. Heerlijk melangolisch! Dit album heeft mij veel goeds gedaan in mijn mindere periode. Persoonlijk vind ik dit het beste elektronische album ooit gemaakt.

Het liefst in 1x beluisteren!
 
Bovenaan