WAARSCHUWING Waarschuwing : 'vervuilde zegels' in omloop!

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Scooby Doo, zegels : grote WAARSCHUWING !

Beste mensen, wil even waarschuwen voor 'Scooby Doo' zegels en/of een zegel waar een 'grauw gekleurde man' op staat. In de scoo be doo en die andere vage print, zit waarschijnlijk DOB, DOC of DOI op (DOC volgens een 'expert' die ik het vroeg later in de trip via internet) Zodra ik de testuitslag terugheb post ik het hier. Had er 3 op en werkte pas na 2uur of langer. Opgepast met onbekende zegels zoals altijd maar nu extra oppassen, wens niemand die helse trip van 30/40 uur toe, en slapeloosheid erbij, opgejaagd gevoel, paniek, erg klote/depri,hulpeloos voelen, wachten tot het eindelijk over is, en nog meer slapeloosheid.. :(

Wees voorzichtig allen, altijd testen!
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
DOC 2mg is uit de test gekomen voor ik het vergeet te vermelden. Wees voorzichtig allen!
 

psych-out

Bewuste gebruiker
bedankt voor de tip! inderdaad, zoiets wil niemand meemaken, jammer dat ze met de zegels zitten te Kl*ten.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
psych-out zei:
bedankt voor de tip! inderdaad, zoiets wil niemand meemaken, jammer dat ze met de zegels zitten te Kl*ten.
Inderdaad, erg onlogisch ook denk dat die maker nu op zijn eigen blaren zit inmiddels. Hopelijk komen we nooit meer zoiets tegen. En heeft die persoon geleerd dat niemand dat wilt (belazerd worden,gevaar lopen). Hoop dat het allemaal weg is, en iedereen gewaarschuwd is, wens niemand zo'n reis toe.
Peace!
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
BelgianTrip zei:
ik heb al vaak op zulke zegel getripped en had er geen enkel probleem mee?

Zijn of waren 'natuurlijk' meer batches van deze, waarvan er ook goede zijn inderdaad. Die jij dus had was wel goed (gelukkig want op de DOx serie of iets dergelijks zit je niet op te wachten denk ik zo) Daarom liet ik het altijd testen als ik er een paar had, liever zekerheid & zo kan je ook beter doseren.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Ben nog geen Hoffmans tegengekomen die vervuild zijn, maar wij kunnen onmogelijk zien of die van jou 'goed' is.
Testje laten doen, weet je gelijk hoe je moet doseren.
 

Psychedelibee

Badass junkie
Oppersjamaan
Emeritus Mod
Tripreporter
Er zijn helaas ook vervuilde microdots in omloop. Had kleine rood bruinige sterretjes als lsd gekregen, blijkt nu 25i-nbome in te zitten. Laat je spullen testen mensen!
 
Bovenaan