Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
maar is een nak speed rond een uur of 8 te doen, om vervolgens rond 1 uur een half pilletje te pakken? Qua neurotoxiciteit is het slecht, weet ik.. Maar wat zijn jullie ervaringen?
Ik vind het jammer van mijn XTC en het is inderdaad slechter voor de hersenpan. Ik heb het idee dat ik dat kan merken. Ik heb met deze combi nl altijd dat ik niet meer weet wat ik aan het zeggen was.
Mijn ervaring met deze combi is dat het echte love effect verloren gaat. Naar mijn smaak overheerst de Speed veel te veel. Het love effect vind ik nou juist het mooiste van een pil.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.