Speed Spuiten!!

MrStreep

Newbie
Hey Peoples , Alles wel met jullie??

FF een Vraagje : Als je speed spuit, Op welke plaatsen kan ik het in mn lichaam spuiten!!

Reageeer ff, Laterzz
 

MrStreep

Newbie
JA ben er weer, maar zal me gedragen!!

Ik wil alleen weten waar ik overal in mn lichaam kan spuiten.

Ik heb de volgende maat spuit/naald 2ml X 0,6 X 25 mm


Wel serieuze reacties AUB.
 

200466

Experimenterende gebruiker
MrStreep zei:
Hey Peoples , Alles wel met jullie??

FF een Vraagje : Als je speed spuit, Op welke plaatsen kan ik het in mn lichaam spuiten!!

Reageeer ff, Laterzz

Gewone snuifspeed opgelost zeker? Dan maakt het niet uit waar je spuit...
 

Snuifdoos

Belezen gebruiker
Ik heb toch al meerdere malen gehoord dat je bij de eerste keer je best laat begeleiden door iemand met ervaring hierin, teneinde een teveel aan bloed, zweet en tranen te voorkomen.
 

Supervlieg

Wijs gebruiker
Tip: er worden hier veelal uitspraken gedaan die NIET waar zijn, dus beter ga je op zoek naar een deskundige/specialist..
 

cobhc

Belezen gebruiker
onze vrolijke vriend met zijn kleine beetje gedult en zijn extreme adhd posts is weer terug
 

lysergine25

Badass junkie
Tripreporter
cobhc zei:
onze vrolijke vriend met zijn kleine beetje gedult en zijn extreme adhd posts is weer terug

De opschepper ja, met zijn vloeibare speed ...

Voor ik het wist was ie gebanned, niet lang genoeg.

Hij schept nu nog steeds op.

Ik durf te wedden dat ie nog nooit iets heeft gespoten.

Stonie
 

Funky Monkey

Badass junkie
Ik zou voor me groteteen ader gaan dan krijgen me benen tenminste het eerste die speed rush waardoor ze alvast lekker kunnen beginnen met dansen :beer:
 

Arenshi

Bewuste gebruiker
je kan overal spuiten waar er zich aders bevinden man... zyn zelf mensen die spuiten onder de oogbol.. nouja speed dient voor te snuiven... snuif het dan ook man , en ga niet debiel zitten spuiten..
tsjah... jouw leven...

:wave:
 

quotethemadraven

Bewuste gebruiker
Hier staat hoe je speed het beste spuit, net als crystal meth. Gewoon in je arm. Andere plaatsen zou ik nog effe mee wachten tot je wat meer ervaring hebt in het shotten.
Hey m8, als jij naar de verdoemenis wilt gaan hou ik de deur nog voor je open. AUB meneer, one way ticket.

http://crystalneon.org/html/material/te ... veins.html
http://www.tweaker.org/html/crystal101/waysguysdo.html

How it’s done:
Crystal is injected directly into the veins with a needle and syringe, commonly known as "works". Other known ways of injecting crystal are "muscling" - injection of the drug into muscle and "skin popping"- injecting the drug under the skin. Muscling and skin popping are not recommended because you won’t get high and it’s almost a guarantee for an abscess.

Time to get off:
About 15-30 seconds.

Things to watch out for:
Injecting directly into the veins is the most dangerous of all forms of administration, as this bypasses all the defenses the body has to protect its blood supply. Abscesses – If the skin through which you inject has bacteria on it, you can develop an abscess at the injection site. Sharing works can transmit numerous diseases such as Hep B, Hep C and HIV. If there is a bubble of air in the mixture, it can travel through the veins to the heart and cause the heart to stop. Any contaminants in the crystal will be injected directly into the bloodstream. :wave:
 

Arenshi

Bewuste gebruiker
je kan altyd ook is proberen om je spuit te vullen met lucht en dat te spuiten in je nekslagader :grin:

(niet doen je gaat daar van dood...)

:wave:
 

Temptation

Belezen gebruiker
ik denk eens je begint met shotten dat je zal blijven shotten... ken iemand die het nu ondertussen 25 jaar doet... dan denk je beter toch nog ff na...
met mensen wedden dat ze nog nooit niks in hun arm gespoten hebben vind ik gewoon een ontzettende belachelijke uitspraak...
 

MindTraveler

Belezen gebruiker
Temptation zei:
ik denk eens je begint met shotten dat je zal blijven shotten...
niet iedereen over eenzelfde kam scheren. voor de meesten geldt dit, maar niet voor iedereen. wat velen niet weten is dat verantwoordelijk intraveneus drugsgebruik lichamelijk de MINST schadelijke is. maar voor sommige mensen eraan beginnen moeten ze zichzelf eerst afvragen of ze geestelijk er wel sterk genoeg voor zijn.
 

tijdbom

Experimenterende gebruiker
Ik ben verre van een expert ofzo, maar wat ik vaak lees, en wat me ook echt volkomen logisch lijkt, is dat je heel erg zeker moet weten dat je speed schoon is, en dat kan gewoon niet met straatshit, je weet zeker dat het niet zo is. Dit omdat je veel mee rkans hebt dat je dood gaat door giftig stoffen waar mee het vervuilt is.

Mijn redenering dan, met 6e klas biocompleetkennis en inetkennis over biologie wat betrefd drugs:
En als je het slikt of snuift komt het nog langs je nieren cq lever, waar miss enzymen zitten die bepaalde vervuiling heel efficiënt afbreken (Zeg bijv. 95%), speed word dacht ik rond de 50% afgebroken door je lever (en je spijsverteringsstelsel?), je neemt dus een halve orale dosis aangezien afbraak 0%, maar de vervuiling wordt dan ook in een keer 20x minder afgebroken, therefore krijg je 10x zoveel gif in je bloed. Oplosmiddelen zoals aceton waarvan toch niet zo onredelijk is dat het er in zit, lijkt me niet zo lekker in je bloedbaan eerlijk gezegd.

Just my 2 cents :rolleyes:
 

MindTraveler

Belezen gebruiker
die redenering klopt wel ongeveer ja...
Wat me juist eigenlijk opviel is dat speed vaak een taboe wordt als er een spuitje te pas komt. het is idd aangeraden dat, als je het doet, je best kan zorgen dat je materiaal zo puur mogelijk is. maar dus wat me opviel:

er wordt veel te veel overdreven over de gevaarlijkheid van gewone speed spuiten. hier enkele voorbeelden:
1. haal het argument van aceton er eens niet telkens bij!! Als je weet hoe je speed moet shotten weet je ook dat de aceton verdampt als je je shot klaarmaakt (kookpunt aceton = +-56°).
2. vaak gebruikte versnijdingsmiddelen als zetmeel lossen niet op in water, dus blijven zitten in het watje of stuk sigarettenfilter.

geef dan belangrijke waarschuwingen zoals ivm caffeine: snuif eerst een lijn ervan zodat je kan bepalen of er caffeine inzit.

Ik wil hiermee niemand aan het shotten helpen maar ik vind dat dit net als alle andere zaken die met drugs te maken hebben OBJECTIEF moeten worden behandeld. Mensen die dus niet eens weten hoe het hele gedoe werkt moeten er dan ook over zwijgen.

(niet agressief bedoeld ofzo :) )
 

afkicker

Newbie
@pipoxyz, tijdbom & MindTraveler


Jullie geven tenminste fatsoenlijke antwoorden op TS zijn vraag. Wat Mindtraveler al aangaf valt het me ook op dat zodra iemand over spuiten begint dan is het opeens een taboe en wordt iedereen gek hier. Nee, dagelijks of wekelijks snuiven dat is goed wil je zeggen..

Ik weet zelf niet het fijne af van speed spuiten, ik weet niet of het verslavender dan snuiven is, wat de voor en nadelen zijn ten opzichte van snuiven, etc..Men zou eerst eens al de voor en nadelen op een rij moeten zetten alvorens men begint te klagen over spuiten.

Ik weet uit ervaring dat zelfs speed snuiven ontzettend verslavend kan zijn heb het immers drie jaar bijna dagelijks gedaan. Dus als ik nu drie jaar dagelijks snuif of een spuit neem waarom is die spuit dan opeens slechter?

Mensen laat elkaar in zijn waarde en als er discussies ontstaan zoals pipoxyz, tijdbom en MindTraveler die teweeg brengen dan is dat alleen maar goed voor dit topic, het forum en de kennis van de mensen die gebruik maken van het forum.
 

TheChippy

Newbie
MrStreep zei:
JA ben er weer, maar zal me gedragen!!

Ik wil alleen weten waar ik overal in mn lichaam kan spuiten.

Ik heb de volgende maat spuit/naald 2ml X 0,6 X 25 mm


Wel serieuze reacties AUB.
Die naald lijkt mij meer geschikt voor subcutaam of intramusculair (skin-popping resp. muscle-popping) vanwege de dikte en relatief grote lengte. Als je wil mainlinen kun je er beter eentje van 0,33-0,45 mm halen, 9 mm lengte (steek je nl. niet zo gemakkelijk dóór de ader in kwestie heen) o.i.d. en dan in één van de aderen in de arm. Minimaliseert het gaatje, dus ook minder bloeding en kneuzing.

Speed is niet (goed) oplosbaar in water dus meer kans op abcesvorming (EDIT: duh, dat stond in die post boven dus ook al!) als je gaat skin- of muscle-poppen. Dat zou ik dus afraden.
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Geen speed gespoten maar waarom spuiten ipv snuiven kan ik wel een reactie op geven:

Het werkt dan in 1x allemaal tegelijk waardoor je (is dit ook bij speed?) een rush ervaart.
Ik raadt het verder niemand aan , je sloopt je aderen namelijk zoals al gezegd is.
 

benzzzy

Badass junkie
Laat je speed testen.
Als je het wilt spuiten moet get goede speed zijn.
Je kan het in een ader spuiten.
Zoals je de grote aders in je nek(niet doen).
Een ader in je piemel, elleboog, enkel, lies,anus enz.
En je kan het ook in een spier spuiten.
Maar net wat je wilt.

Maar ff een vraagje WAAROM.
de BA van speed is bijna 100% oraal.
Slik het gwn dan riskeer je ook geen amputatie.
:grinning:
 
Bovenaan