roze cocaine

xastur

Belezen gebruiker
ik zag op het Colombiaanse nieuws dat er een nieuwe cocaïne ontwikkeld is die vele malen sterker is dan de normale cocaïne. de kleur is roze. het is veel zuiverder en sinds kort op de markt.
is dat in Nederland ook al gevonden? zo ja wat vinden jullie ervan.
Was gisteren op de colombiaanse website
kan het 1 2 3 niet linken
 

Tijdloos

DF-koning
Tripreporter
Zal vast nooit weg geweest zijn in sommige kringen. Hopelijk geen metacocacoine ofiets anders (erg) destructiefs. Geen ervaring mee though.
 

bruuk83

Experimenterende gebruiker
Een nieuwe synthetische vorm van coke? Dan valt het hele idee van coke toch een beetje weg? Klinkt meer als een zoveelste (meth)amfetamine....Denk ook niet dat als je het gaat zoeken het makkelijk vind, volgens mij komt het vaker voor dat blokken met een kleurtje geproduceerd worden als trademark, dus dan weet je nog niet of je die pink zooi hebt of coke met kleurstof.
 

Neo-Shulginist

Badass junkie
Zo zie je maar weer hoe weinig journalisten weten over wat ze schrijven.

Waarschijnlijk gaat het om 2C-B, maar niemand die het zeker weet. Niemand doet een adequate chemische analyse en de rest is gewoon allemaal speculatie.

Gooi dit soort nieuwsberichten gewoon in de prullenbak waar ze horen. Je raakt eerder gemisinformeerd dan dat je iets leert.
 
Bovenaan