puntig kaalkopje

Yep klopt helemaal, en zo zijn er nog een paar soorten die je makkelijk kan kweken in je achtertuin of eventueel plantenbakken :D
 
Ja, is één van de sterkste soorten die er zijn. Een stuk sterker dan mexicaanse en aanverwanten.
 
Ik geloofde dat nooit :P Waarom worden ze dan niet in smartshops verkocht dacht ik dan.. Maar ze bleken nogal lastig zelf te kweken ofzo..
 
Is er ook iemand die al heeft getript op deze soort? en het liefst ook zelf heeft geplukt...
 
Als je ze zelf plukt, let dan heel goed op. Dit kan je niet zomaar ff doen. Er zijn soorten die er op lijken en die kunnen effecten opleveren die je niet wilt.. Zoek daar dus genoeg informatie over op en vergelijk goed met een boek+foto's of iets dergelijks..
 
Ik heb afgelopen herfst getript van zelfgeplukte. Erg fijne stoeltjes :-) . En inderdaad, je moet niet 3x een foto bekijken en dan denken dat je ze wel kunt herkennen. Als je ze wil leren herkennen kun je het beste in de herfst met iemand zoeken die er ervaring mee heeft, of gewoon eerst heeel veel info zoeken (ook over welke soorten er op lijken). Zie ook Het grote 'Zo vind je paddos' topic! in dit forum :) .
 
Terug
Bovenaan