Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Wat ik me dus afvroeg; paddo's zijn verboden, en mogen dus niet meer verkocht worden, maar in hoevere is bijvoorbeeld de getrokken thee verboden? Kan je dat ook bewaren ofzo?
Oftewel; zijn er nog tripmiddelen van paddo's die op zichzelf nog legaal zijn?
Als er psilocybine in zit is het volgensmij illegaal, er is een goede kans dat de sporen nog legaal zijn en mogelijk nog wel te krijgen, dan kan je ze gewoon zelf kweken.
Het AD heeft pas geleden (eergisteren ofzo) gemeld dat het verbod kennelijk is gericht op de verkoop van paddos. En dat thuiskweek en gebruik gedoogd zal worden.
Je zal ze echter (zoals Azgaza al zei) wel met sporen moeten kweken. Want de kant en klare growkits worden wel verboden.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.