Mag je als je in België woont, truffels kopen in Nederland.

krishna

Newbie
Hallo allemaal ik ben, ik ben een Nederlander die al een paar jaartjes in België woont (ik sta hier ook al ingeschreven). Ik heb gelezen op de site van rijksoverheid dat het verboden is om aan niet ingezetenen van Nederland softdrugs te verkopen. Maar dan zie ik bijvoorbeeld op nieuws artikelen dat Tilburg weer aan buitenlanders verkoopt. Mijn vraag is dus, mag ik magische truffels kopen in een smart shop.
Ik ben een nieuwe gebruiker van de site dus sorry als ik een beetje amateuristisch ben.
Alvast bedankt!
 
Die kan je gewoon kopen het is alleen verboden die naar België mee te brengen of in bezit te hebben. Net over de grens van België is er in Nederland een, bij de meeste belgen goed gekende, smartshop die al jaren truffels verkoopt aan Belgen. Als je NL'er bent en praat zie ik geen probleem dat je niet zou kunnen aankopen bij een smartshop.
 
Ah oke, dankje. Ik zie er nog wel jong uit (net 19 geworden), maarja dan zal ik wel een keer een uitstapje doen naar NL. :handok:
 
Je moet nooit een identiteitskaart tonen in de smartshop omdat daar geen regel over bestaat. Want truffels worden niet als drug gezien. Zelfs supermarkten zouden ze kunnen verkopen.
 
Terug
Bovenaan