Klaarkomen van de keta?

KetaTijger

Newbie
Mijn beste vriendin is laatst mijn friends-with-benefits geworden, wat natuurlijk altijd leuk is. We gebruiken regelmatig ketamine en natuurlijk wiet en hasj.

Tot nu toe heb ik het op drie verschillende dagen met haar sex gehad en ik vroeg me af of dit komt door de ketamine of dat ik gewoon aan mn game moet werken(heb verder geen sex gehad);

Poging 1: ~2-3 punten keta en een heel sterk hasj jointje, heel erg fijne sex. Maar we hadden weinig tijd dus dat duurde denk ik ongeveer een half uurtje en er was geen orgasme.
Poging 2: ~4-5 punten keta en best veel vodka, beetje slechte sex o.a. Omdat onze knieën helemaal kapot waren en mijn kapitein de helft van de eruit ging en dr moeilijk in ging door slechte balans en hand oog coördinatie.
Poging 3: ~2 flinke punten keta en een mild jointje, prima sex maar uiteindelijk opgegeven omdat het duidelijk niet tot klaarkomen kwam en we allebij uitgeput waren. Na nog een jointje en een uurtje later geprobeerd en hetzelfde resultaat
Poging 3.5: Na ongeveer anderhalf uur - een uur slapen werden we wakker, merkbaar extreem droge bek, na een half uurtje dachten we t nog is te proberen omdat we vrijwel nuchter waren maar nog lichtjes te zates spacen in t donker, alles was te droog en oncomfortabel dus zijn we maar weer gaan knuffelen.
 

Casaan

Badass junkie
Tripreporter
Als ik goed lees is TS maagd behalve deze ketamine pogingen. Gezien de vraag van TS of hij aan zijn game moet werken heb ik daar maar 1 ding over te zeggen. Ga (vloek woord hier invoegen) eens nuchter je eerste ervaring aan zodat je daarna eventueel kan ondervinden of drugs een toevoeging zijn op je ervaring.

Verdorie zeg
 

KetaTijger

Newbie
Als ik goed lees is TS maagd behalve deze ketamine pogingen. Gezien de vraag van TS of hij aan zijn game moet werken heb ik daar maar 1 ding over te zeggen. Ga (vloek woord hier invoegen) eens nuchter je eerste ervaring aan zodat je daarna eventueel kan ondervinden of drugs een toevoeging zijn op je ervaring.

Verdorie zeg

Ah oke, binnekort ga k ook nog van de lsd sex hebben maar kheb gehoord dat dat sowieso wel goeie is.
 

8️⃣6️⃣

Badass junkie
kheb gehoord dat sex nuchter heel erg fijn is. kheb ook gehoord dat je onder invloed van psychedelica beter kan knuffelen dan hardcore sex hebben.
Dan hebk ook nog gehoord dat uppers voor veel mensen de ultieme sexdrug is maar kheb ook gehoord dat een aantal mensen hem niet eens overeind kunnen krijgen dan.

Gast, ga eens gewoon neuken zonder drugs. Als je al vanaf het begin alleen sex hebt onder invloed bestaat de kans dat je altijd drugs nodig hebt voor de sex en het nuchter niet meer kan waarderen.
 

Bee

Belezen gebruiker
Ga aub eerst ervaring opdoen zonder drugs. Het is in het begin al moeilijk genoeg als je wel functioneert. Als ik het zo lees is het wel nodig voor je om eerst het wiel uit te vinden voordat je een auto gaat maken. En inderdaad wat acht.zes zegt, seks onder invloed is heel anders dan seks zonder invloed.

EDIT: "Ja binnenkort met LSD omdat ik heb gehoord dat dat goeie is", what the fuck is de redenering hier?
EDITEDIT: Sorry, maar de posts triggeren me echt. Seks is meer dan enkel je plasser in een gat stoppen. Maak er een moment van, geniet van elkaar en volg je gevoel ipv het boekje. Heel leuk dat in pornofilms alles altijd snel en vlotjes verloopt maar er kijkt niemand mee (althans, dat veronderstel ik even) dus geniet er gewoon van met elkaar. Daar kan geen drug tegenop. En als je dat eenmaal onder de knie hebt, kun je het eens met drugs proberen.
 
Laatst bewerkt:

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Aan m’n game moet werken? ‘Game’?

Seks op keta lijkt mij echt onzinnig en vrijwel onmogelijk.
 

Rebell

Wijs gebruiker
keta en best veel vodka,

Met deze 2 ga je niks klaar spelen is zelfs schadelijk voor het hart om deze 2 zwaar te combineren en dan een zware inspanningen gaan doen.
Raad dit echt af!

Een heel klein beetje keta zonder iets anders, niks anders. Kan een leuke ervaring worden.
Met mini puntjes.. :tongueout:
 

Stailoz

Experimenterende gebruiker
Ik ben best wel experimenteel met de combinatie drugs en seks, en heb bijna alle combo's gehad. Maar Ketamine? Nooit niet eens overwogen... Ik ga het de volgende keer toch proberen... Straks heeft de topicstarter iets ontdekt wat wij allemaal niet hebben kunnen bedenken...
 

Sally Tessio

Bewuste gebruiker
Tripreporter
Mijn beste vriendin is laatst mijn friends-with-benefits geworden, wat natuurlijk altijd leuk is. We gebruiken regelmatig ketamine en natuurlijk wiet en hasj.
Moest lachen om het laatste zinnetje, schijnbaar heel vanzelfsprekend dat men regelmatig wiet en hasj smoked.

Ik ben geen keta-kenner, maar ik kan me niet voorstellen dat de dissociatieve effecten een lekkere sekservaring opleveren. Er zijn andere drugs, zoals GHB, waarop je veel beter gaat als je einddoel is om je seksuele ervaring te versterken. Of je aan dat spul wil is echter een tweede.
 
Bovenaan