Ketamine voor xtc

kleautuh

Newbie
Is er iemand bekend met het gebruik van ketamine voor xtc, ik bedoel dan, op een festival. Dus stel ik heb een festival van 13:00 tot 23:00 en ik wil niet van 13:00 lijp zijn van de xtc tot 23:00. Mijn idee was om te beginnen met keta 13:00 en rond een uur of 16:00/17:00 aan de xtc te gaan tot het einde want anders is het mij te lang voor xtc, iemand hier ervaring mee?
 

oortjes

Bewuste gebruiker
Tripreporter
Waarom start je niet de 1e paar uur nuchter? Of drink je een paar biertjes.
 

kleautuh

Newbie
Biertjes drink ik niet voor of tijdens xtc, ben vaak na een paar biertjes al een stuk van de film kwijt. Als ik alleen x gebruik weet ik altijd alles nog wel. 1e paar uur nuchter is een optie, maar was benieuwd of iemand wel eens is begonnen met keta en vervolgens over is gegaan op x.
 

spongecola

Belezen gebruiker
Ik gebruik ketamine met alle stimulerende middelen op een feest. Net een tikkeltje vager. De een vindt het fijn de ander niet.
 
Bovenaan