Geen dip?

Afgelopen koninginnenacht heb ik op een feestje pil na pil genomen i.c.m. veel te veel peuken en jointjes. (tot een uiteindelijke dosis van 450MG MDMA, halve gram wiet, half pakje sigaretten) Tot ik uiteindelijk om 8 uur 's ochtends lekker een paar uur kon slapen. Heb best wel lopen halluncioneren aan het eind trouwens. En heb tweemaal die nacht een enorme euforie ervaren. In tegenstelling tot eerdere MDMA trips liep ik ook niet te stuiteren, maar was heel relaxed onder invloed (alles voelde zwaar). Die dag was best wel naar, want ik was compleet uitgeput en best wel versuft - ik was echter nog wel heel blij. Nu was ik gister ook enorm blij en ben ik vandaag lichtje geiriteerd (omstandigheden) maar nog steeds wel gelukkig.

Heb ik geluk gehad en heb ik dit keer geen dip? :grin: Ik hoop het, heb vitamines genomen en lekker gezond gegeten. Misschien dat dat het verschil maakt. :rock:
 

mandragora

Badass junkie
Emeritus Mod
Ik bijna nooit een dip gehad na mdma gebruik, voelde me ook altijd licht en 'nog' blij de dagen nadien buiten hoofdpijn soms...
Dus zo zeldzaam is dit niet denk ik hoor :wink:

grts
 

NiandraLades

Bewuste gebruiker
Tripreporter
Hier ook één die het geluk heeft geen dip na MDMA te ervaren, ik ben lichamelijk wel altijd gesloopt de eerste dagen maar geestelijk heb ik nergens last van. :)
 
Ok, ik heb wel iets van een kater gehad. Maar geen MDMA dip! :) Het hoeft dus niet altijd! Wat een opluchting. Wel ga ik de volgende keer een lagere hoeveelheid nemen.
 

KevinRdam

Experimenterende gebruiker
hellokitty zei:
Ok, ik heb wel iets van een kater gehad. Maar geen MDMA dip! :) Het hoeft dus niet altijd! Wat een opluchting. Wel ga ik de volgende keer een lagere hoeveelheid nemen.

Wel moe en een paar dagen een ongelooflijke slaapkick. 10 uur slapen de dagen erna is me niet vreemd. Dan merk je wel dat je lichaam toch een tikkie heeft gekregen, en vind het dan ook lekker om een paar weken een pauze te nemen. Het grote voordeel van MDMA: je lichaam vraagt niet om meer, in tegendeel, je lichaam vraagt om rust :)
 
Bovenaan