even een vraagje.

Hallo mensen,

Ik ben een meisje van achttien jaar en wou met een hele goeie vriend LSD gebruiken op 30 november, met zelf nog 3 vriendinnen die aan de XTC gaan & 1 blijft nuchter voor ons! :)

Heb zelf al best veel drugs gebruikt en dan heb ik het over wiet,hasj,XTC,speed en coke.. En het beviel altijd super!

Maar nu heb ik dus een vraagje, ik heb al vier jaar een relatie met R, alleen het gaat niet echt altijd "goed" tussen ons..
Is het dan wel verstandig om LSD te gebruiken?
Want zit er niet echt op te wachten om de hele nacht aan m'n relatie te denken :tongueout:
Nou hopelijk weet iemand hier antwoord op!

:hearteyes:
 

SkittlesAndMe

Badass junkie
Emeritus Mod
Als je het van je af kunt zetten kan het wel, maar als je nu al met die twijfel speelt bestaat de kans natuurlijk dat je dat wel in je hoofd krijgt.
 
Met andere drugs heb ik er geen last van denk ik totaal niet aan, maar omdat LSD een heel ander soort is..

Je hebt een andere kijk op de wereld, dus daarom vroeg ik me af er dan de kans is voor een bad trip..

Want wanneer zit je goed in je vel? Elk persoon heeft toch wel iets waar hij van baalt?
Snapje ...

:)
 

mandragora

Badass junkie
Emeritus Mod
Bij echt relatieproblemen zou ik toch nog even wachten met lsd.
Weet ook niet wat er tussen jullie speelt, of er nog liefde in het spel is, bedrog,....

Hangt van de ernst van de zaak af, toch zou ik het je niet aanraden.

Grts
 

Tetsuo

Belezen gebruiker
Bij mij heeft lsd mijn relatie juist gered.. Verder zou ik niet graag lsd gebruiken samen met mensen die aan de xtc gaan.
 

leveldesigner

Bewuste gebruiker
Forumleiding
Subforum Specialist
Inderdaad, moet er ook niet aan denken om samen te zijn met "anders voelenden", zij die dus XTC gebruiken terwijl ik heerlijk zit te trippen.
Vind t zelf altijd echt een ramp en een enorme stoorzender wanneer er mensen bij zijn die niet onder invloed zijn, dat gaat gewoon helemaal niet samen. Je zit dan op zulke verschillende levels. En dit is ook met XTC, dus, zou daar nog even over nadenken.

Het ontgaat me even of je vriend er dus ook bij is, want dan kun je er zeker van zijn dat de trip grotendeels door relatie perikelen verstoord gaat worden. Maar geloof dat die niet aanwezig is he?
Dan ligt t een beetje aan jezelf, je kunt een trip redelijk sturen. Ik heb vaak bij vrienden tijdens een trip gemerkt dat zij bleven "hangen"in een gevoel of gedachte tijdens een trip. En dan was vaak hun enkel eraan te herinneren dat ze tripten en alles dus relatief is op dat moment al genoeg om ze weer op andere gedachte te brengen. Wees je dus bewust dat je tript, en komt een "vervelende relatie gedachte"langs, dan die vervangen door iets anders. Wat snel genoeg gaat, als je tript, lol.
 

SkittlesAndMe

Badass junkie
Emeritus Mod
Werkt niet inderdaad, ik kwam tijdens mijn LSD trip voor de deur mijn buurman tegen om 3 uur 's nachts. Die kwam straalbezopen uit de kroeg. Stond er even kort mee te praten en bij elk woord wat hij uitkraamde borrelde de golf van irritatie verder omhoog.

echt hatelijk :grin:
 
Hey hoi!

Sorry voor de late reactie! Nee mijn vriend is er niet bij & xtc lijkt mij zelf niet zo'n probleem het zijn super mensen die heerlijk relaxen op xtc..
Ik heb er lang overnagedacht en doe het toch maar misschien komt er wel een oplossing uit met mijn relatie, hopelijk ga ik er heel anders tegen over staan! Heb er iedergeval onwijs veel zin in en het is aanstaande zaterdag, heeft iemand nog tips voor mij?

Bedankt voor jullie reactie
:)
 
Bovenaan