Propofol
Newbie
De introductie
Sinds mijn eerste keer XTC (waarover ik ook een trip report heb geschreven) ben ik meer in het festivalleven terecht gekomen. De meeste festivals eindigen dan ook met een afterparty voor mij waarbij ik en mijn vrienden de drugs rustig laten uitwerken en bijkomen van het festival. Máár, ik was altijd al benieuwd naar de combinatie van XTC en Truffels (het is uiteindelijk de combinatie 6-APB en truffels geworden) en ik wou dit graag eens proberen op een afterparty. Het plan was dan ook om met een andere vriend (M voor het gemak) dit te doen terwijl de rest van de groep (F, T en Q) op de afterparty XTC ging bijnemen. De afterparty is eigenlijk een heel nieuw feestje geworden die zeer goed uitpakte!
Op het festival zelf heb ik voor het eerst 6-APB gebruikt, of terwijl Benzo Fury. Voor diegene die Benzo Fury niet kennen of nog nooit van gehoord hebben raad ik je aan naar deze website te gaan zodat je jezelf hierover kan inlezen: [Modknip: Geen links naar verkoopsites].
Ikzelf
Al verschillende ervaringen met psychedelica,pep-middelen en verdovende middelen, waaronder truffels, paddo's, cannabis, ketamine, XTC en nu ook 6-APB.
De drugs
Op het festival zelf had ik een ''bommetje'' (een vloeitje met 6-APB in poedervorm) van 180mg gebruikt. Omdat 6-APB lang werkt, namelijk 10 tot 12 uur, is dit ideaal als je naar een festival gaat die meestal ook 10 uur duren. Op de afterparty zelf heb ik rond de 10 tot 12 gram truffels, opgenomen in thee, gedronken. Vervolgens ook nog een 6-APB bommetje van 80mg gebruikt. Iemand had ook ketamine meegenomen waar ik zelf 2 keer een lijntje van 25/30mg heb genomen. Tot slot, als een kers op de taart, was er ook lachgas aanwezig.
Bij het combineren van drugs, zoals bovengenoemd, raad ik het absoluut aan om deze drugs-combinatie kaart goed door te nemen (https://wiki.tripsit.me/wiki/Drug_combinations) en jezelf in te lezen over de mogelijke nadelige effecten. Daarnaast is het ook verstandig de drugs eerst apart te ervaren alvorens je drugs gaat combineren.
T: 0:00 - 1:00 - De thuiskomst
De afterparty was in de puntjes verzorgd; we hadden soep gehaald, kwark, fruit, multivitaminedrank, extra sigaretten, ijsjes en een speciaal tafeltje waar alle drugs lag. De truffelthee had ik al gemaakt voordat wij naar het festival gingen. M en ik namen na thuiskomst meteen de truffelthee omdat onze maag toen nog leeg was. Daarna gingen we soep eten. De XTC en 6-APB effecten waren bij iedereen nog 100% aanwezig waardoor alles heerlijk mellow en gezellig was. F en T hadden de soep zo op en zaten super tevreden lepel na lepel weg te werken. Bij M begonnen te truffels na 10 minuten al in te kicken. Hij staarde voor zich uit en werd een beetje angstig, wat ik zeker herken omdat bij het inkicken van de truffels je even niet meer weet wat je nou precies wilt en voelt. M zette vervolgens zijn soep neer en zat met grote ogen de kamer rond te kijken. Hij zat er al lekker in! Zelf voelde ik mij nog niet ''anders'' wat ik wel heb als ik truffels gebruik. Maar verschillende objecten in de kamer werden wel anders; dingen klopte niet meer naar mijn idee. Ik keek naar een poster van Buddha die aan mijn muur hangt en werd gefascineerd omdat Buddha telkens van kleur veranderde. Door de 6-APB kon ik nog prima communiceren en sociaal zijn en vertelde ik vet enthousiast dat de poster mij al flink liet trippen. De groep lachte en Buddha lachte mee en keek mij opeens aan. Hiervan schrok ik oprecht en ben ik snel de keuken ingevlucht om de soepkommen terug te zetten. Vervolgens ging F DJ-en. Het plan was dat F drie uur ging DJ-en en wij met z'n alle zouden dansen achter hem; een boilerroom idee! F had een heerlijke lijst gemaakt van harde technoplaten en liet de set langzaamaan omtoveren in een lijst met mellow muziek. Toen de DJ eenmaal begon te draaien werd de afterparty officieel geopend!
T: 1:00 - 2:00 - De droom
Al gauw veranderde ik in een euforische stuiterbal die maar niet kon stoppen met dansen. T, die alleen XTC had gebruikt, zat lekker in de chill-modus en was druk bezig met mensen te appen. M, die ook aan de truffels zat, zat voornamelijk onzin uit te kramen waardoor we voornamelijk in een lachkick vast zaten terwijl ik rondjes begon te draaien. Elk rondje dat ik draaide werd ik meer euforisch en M krijste het uit van het lachen en begon mee te draaien. F, die helemaal in zijn DJ set zat kreeg natuurlijk ook aandacht doordat we furieus om hem heen gingen dansen. ''TIJD VOOR KETA'' schreeuwde M opeens. Ikzelf was nog een beetje sceptisch of die combinatie wel een goed idee zou zijn. M en T namen vervolgens een klein lijntje. T ging lekker zitten in een stoel en genoot van het moment.
Toen de ketamine bij M begon te werken veranderde hij in een nog grotere stuiterbal ''IK BEN SPAGHETTI'' schreeuwde hij terwijl als een lappenpop de kamer rondvloog. M hing vervolgens aan mijn arm en keek mij met grote ogen aan waarop hij zei ''Je moet ketamine nemen, echt, mijn leven is compleet''. Een geweldige lachbui volgde waarop ik weer zei ''Oooookeeeeee''. Een klein lijntje van zo'n 30mg heb ik vervolgens gesnoven. Ik had ketamine zelf 1 keer eerder gebruikt op een andere afterparty en de verschrikkelijke nasmaak die vervolgens in je keel komt keek ik erg tegenop. Maar, ik ging weer dansen want op dat moment moest het! Terwijl ik danste werd mijn lichaam steeds gevoellozer; de ketamine begon zijn werk te doen. En voordat ik het wist veranderde ik ook in spaghetti.
Na nog even gedanst te hebben werden er lachgasballonnen geprepareerd. Tijdens het prepareren kwam ineens de vieze nasmaak van ketamine in mijn keel terecht waarop ik halsoverkop het pak vitaminedrank tegen mijn mond zette en naar mijn idee liters hiervan opdronk. Dat bleken dus 5 slokken te zijn geweest toen M dit vertelde. Ik ging zitten in een grote stoel en sloot mijn ogen... WOW! Opeens besefte ik mij dat ik aan het truffelen was en zag ik, door de combinatie van die drie drugs, de meest heftige closed eyes visuals ooit; ik vloog door ruimtes die ik zelf nooit zou kunnen verzinnen, de ene keer veranderde heel de scene van een kleurenspectrum naar een abstracte ruimte met vloeiende kleuren en bewegingen om vervolgens te veranderen in eindeloze velden van pilaren met smeltende gezichten erin. En toen was het tijd om het lachgasballonnetje te nemen..
Alles stond stil, mijn lichaam was weg, ik zat in een zee van kleuren rustig voor mij uit te staren terwijl er een oase van rust over mij heen viel; waar was ik? Er was geen besef meer van niks. Mijn identiteit bestond niet meer en tripte zo hard dat ik niet meer wist welke zintuig nou ''wat'' aan mijn hersens doorgaf. Dit is erg moeilijk uit te leggen, maar ik denk wel dat sommige mensen die dit lezen dit zullen herkennen of beter snappen dan ik. Was dit een ego-dead? Misschien. Opeens voelde ik iets tegen mijn mond aangedrukt worden; ik schrok en opeens was alles terug, wie ik was en waar ik was. F probeerde een peuk in mijn mond te stoppen en was een beetje ongerust omdat ik er als een zoutzak bij lag. Logisch. Toen ik mijn ogen weer open deed en naar de peuk keek (ik lag en de peuk zat al in mijn mond), leek het alsof de peuk honderden meters lang was. F zag aan mijn reactie dat ik daar duidelijk teveel van onder de indruk was en haalde de peuk snel weg. Ik stond vervolgens op en ging maar weer dansen!
T: 2:00 - 4:00 - Tijd en realiteitloos
Opeens waren er overal visuals, waar ik ook keek, ik kon niet meer achterhalen hoe het eruit zag in een normale, drugsloze staat. Q was ondertussen ook binnen gekomen (hij was niet naar het festival maar wou wel even afteren met ons). Q is een grote boef en vind het altijd leuk om mensen een beetje te sarren. Hij keek mij aan en zei telkens ''Wordt nou eens wakker uit je coma, dit is niet echt''. Gelukkig voor mij ben ik niet gevoelig voor dat soort dingen, zelfs niet in zo'n staat is gebleken (pfew!). M daarentegen, die alleen nog maar kon liggen en vreemde dingen zei (hij sloeg zichzelf voornamelijk speels op zijn hoofd terwijl hij ''KOEKOEK OEPS BOING BOING'' en dergelijke uitkraamde, prachtig om mee te maken vanuit de andere kant van de kamer), wel en dook telkens weg als Q het trucje op hem probeerde. Ik keek rond de kamer en voelde mij opeens best uitgeschakeld; ik wou iets doen... maar wat? De ketamine had mij in zijn ban. Ik was overal te lui en te vaag voor dus ging ik maar zitten. M haalde opeens zijn caleidoscoop-bril tevoorschijn die ik meteen gretig opzette. En weg was de realiteit. Ik vloog door dimensies, ik zag alles en tegelijk niks. Ik ben nog nooit zo gefascineerd geweest. ''Waarom zie ik dit?'' vroeg ik mij telkens af. Het was alsof ik in een nieuwe realiteit was met die bril op; de ene keer veranderde heel de scene voor mij zich in winkelstraten met mensen die zo echt leken dat ik dacht dat ik daar ook was. De andere keer vloog ik over kleurenspectrums en tunnels. Blijkbaar had ik de bril meer dan een halfuur op, wat ik totaal niet meer besefte. ''Tijd voor lachgas!'' zei T opeens. Iedereen keek vol vreugde op en daar gingen we weer..
Edit 2: Het schilderij waarop ik tripte. Helaas geeft de foto de kleuren heel dof weer, ze zijn namelijk heel fel en elke kleur gaat prachtig over in andere kleuren. Maar, je krijgt het idee!
Stilte. Weer geen besef van waar ik ben. Deze keer nog intenser dan de eerste lachgasballon. Ik zweefde in een spectrum van kleuren en dacht nog maar 1 ding; ik ben dit, dit is mijn nieuwe realiteit. Eng of vervelend was het niet. Het was alsof ik niet beter wist dan het bestaan binnen deze "realiteit". Ik had geen zintuigen meer; mijn ogen waren niet open of dicht, ik voelde niks, hoorde niks, rook niks en proefde niks. En toen.. uit het niets deed ik mijn ogen open en zat ik weer in de kamer met mijn vrienden. F zat naast mij en zat rustig naar mij te kijken. Ik greep F beet en keek hem aan. Ik was verslagen en besefte mij opeens dat dít de realiteit is. ''Ik moet even bijkomen'' zei ik. Terwijl de afterparty langzaam veranderde van dansende en opgewekte mensen naar rust, relaxen en babbelen trok ik weer een beetje bij. Ik ging niet bad maar, wow, wat was dat heftig.
De visuals waren nog steeds extreem en het was al bijna 4 uur. We hadden allemaal nog een lijntje ketamine genomen en dat zou ook de laatste zijn. Q was ondertussen weer naar huis gegaan en had nog wat jointjes achtergelaten voor ons. Echter, F was de enige die ze gingen roken en veranderde van energiek naar heel stoned in een rap tempo. T had witte T-shirts meegenomen die wij zouden gaan verven. En dat gingen we dan ook doen!
T: 4:00 - 6:00 - Rust en vrede
Het verven was een missie op zich; omdat de visuals nog extreem waren had ik geen idee wat ik nou aan het verven was. Elke spetter of streep die ik zette vloeide meteen alle kanten op en deed de meeste leuke en rare dingen. Maar, ik zat er hé-lé-maal in. Ik giechelde en staarde lomp voor mij uit terwijl ik overal verf knoeide, zoals F mij dat later vertelde. Ik morste ook genoeg verf over mijzelf wat ik gewoon niet eraf kon krijgen omdat de verf meteen over heel mijn lichaam vloeide waardoor ik niet meer wist waar de echte verf nou was.
Na het verven ging ik mijn tandenpoetsen. Waus tandenpoetsen is trouwens een aanrader, op een of andere manier is dat super relaxt! Maar, in deze staat.. wow. Geweldig gewoon! Alsof ik elke millimeter van mijn gebit dat extra beetje liefde en aandacht kon geven. En of ik dat deed! Na 20 minuten intensief poetsen was ik voldaan.
We gingen vervolgens lekker zitten met z'n alle en babbelen. M en ik tripte nog steeds erg hard en T raadde mij aan om naar een van mijn schilderijen te kijken. Ik had eens in een erg stonede bui een psychedelisch schilderij gemaakt waar ik ontzettend goed op ging. De kleuren vloeide alle kanten op en dropen van het schilderij af. Ik móest vervolgens de caleidoscoop-bril weer opzetten en ja hoor, ik was weer in een nieuwe realiteit. Het schilderij fungeerde als een soort TV die mij in andere werelden zoog. Heel heftig maar heel mooi.
Na nog lekker gebabbeld te hebben was alweer 6 uur 's ochtends. F en T gingen naar huis en M bleef slapen.
T: 6:00 - 7:30 - Luiheid op z'n max
M en ik, nog licht trippend, gingen lekker op een tapijt liggen met muziek aan. We waren te lui om te bewegen of te praten en lagen heerlijk te genieten van wat we die nacht hadden meegemaakt. De muziek kwam nog steeds heel hard binnen en was perfect om in weg te ebben (we hebben voornamelijk Pink Floyd geluisterd) Na zo'n anderhalf uur dit gedaan te hebben begon de vermoeidheid op te komen en besloten wij naar bed te gaan. De afterparty was officieel voorbij!
T: 7:30 - 12:00 - Relaxen
M viel al gauw in slaap maar ik niet. Ik ben heel de ochtend wakker gebleven. Waarschijnlijk omdat dat laatste Benzo Fury bommetje dat we om 1 uur 's nacht namen nog goed z'n werk deed; ik was heel mellow en voldaan. De tijd vloog wel voorbij en voordat ik het wist was het alweer 12 uur 's ochtends en brak de middag aan. Na een goeie hete douche voelde ik mij, desondanks dat ik niet geslapen heb, best goed en kwamen F en T weer terug voor de after-afterparty. Met z'n vieren hebben we heel de dag lekker gezeten en gebabbeld in de zon met een biertje. Voldaan na deze heftige nacht en mooie dag was ik toch erg blij dat de realiteit zoals we die kennen weer echt de realiteit was!
Tot slot
Deze combinatie van drugs kan ik zeker aanraden, maar, alleen voor diegene die al ervaring hebben gehad met elke drug individueel en van zichzelf erg nuchter en rustig denken; het is absoluut van belang dat je je hier heel goed over inleest alvorens je deze drugs gaat combineren. Het mag dan wel een synergy-combinatie zijn maar het onderschatten van de effecten mag je nooit doen. Daarnaast, wat ik zelf logisch vind, moet je deze combinatie niet alleen gebruiken; voor je eigen veiligheid en omdat het gewoon een heel stuk leuker en beter gaat met vrienden waarbij je je goed voelt.
Edit 1: Verder had ik, zoals bij alleen truffels, geen of amper diepe filosofische gedachten. De hele trip was vrijwel zonder gedachtegangen. Het was voornamelijk een sterke fascinatie voor de extreme body high, extreme closed eyes visuals en visuals in het algemeen.
Bedankt voor het lezen!
Sinds mijn eerste keer XTC (waarover ik ook een trip report heb geschreven) ben ik meer in het festivalleven terecht gekomen. De meeste festivals eindigen dan ook met een afterparty voor mij waarbij ik en mijn vrienden de drugs rustig laten uitwerken en bijkomen van het festival. Máár, ik was altijd al benieuwd naar de combinatie van XTC en Truffels (het is uiteindelijk de combinatie 6-APB en truffels geworden) en ik wou dit graag eens proberen op een afterparty. Het plan was dan ook om met een andere vriend (M voor het gemak) dit te doen terwijl de rest van de groep (F, T en Q) op de afterparty XTC ging bijnemen. De afterparty is eigenlijk een heel nieuw feestje geworden die zeer goed uitpakte!
Op het festival zelf heb ik voor het eerst 6-APB gebruikt, of terwijl Benzo Fury. Voor diegene die Benzo Fury niet kennen of nog nooit van gehoord hebben raad ik je aan naar deze website te gaan zodat je jezelf hierover kan inlezen: [Modknip: Geen links naar verkoopsites].
Ikzelf
Al verschillende ervaringen met psychedelica,pep-middelen en verdovende middelen, waaronder truffels, paddo's, cannabis, ketamine, XTC en nu ook 6-APB.
De drugs
Op het festival zelf had ik een ''bommetje'' (een vloeitje met 6-APB in poedervorm) van 180mg gebruikt. Omdat 6-APB lang werkt, namelijk 10 tot 12 uur, is dit ideaal als je naar een festival gaat die meestal ook 10 uur duren. Op de afterparty zelf heb ik rond de 10 tot 12 gram truffels, opgenomen in thee, gedronken. Vervolgens ook nog een 6-APB bommetje van 80mg gebruikt. Iemand had ook ketamine meegenomen waar ik zelf 2 keer een lijntje van 25/30mg heb genomen. Tot slot, als een kers op de taart, was er ook lachgas aanwezig.
Bij het combineren van drugs, zoals bovengenoemd, raad ik het absoluut aan om deze drugs-combinatie kaart goed door te nemen (https://wiki.tripsit.me/wiki/Drug_combinations) en jezelf in te lezen over de mogelijke nadelige effecten. Daarnaast is het ook verstandig de drugs eerst apart te ervaren alvorens je drugs gaat combineren.
T: 0:00 - 1:00 - De thuiskomst
De afterparty was in de puntjes verzorgd; we hadden soep gehaald, kwark, fruit, multivitaminedrank, extra sigaretten, ijsjes en een speciaal tafeltje waar alle drugs lag. De truffelthee had ik al gemaakt voordat wij naar het festival gingen. M en ik namen na thuiskomst meteen de truffelthee omdat onze maag toen nog leeg was. Daarna gingen we soep eten. De XTC en 6-APB effecten waren bij iedereen nog 100% aanwezig waardoor alles heerlijk mellow en gezellig was. F en T hadden de soep zo op en zaten super tevreden lepel na lepel weg te werken. Bij M begonnen te truffels na 10 minuten al in te kicken. Hij staarde voor zich uit en werd een beetje angstig, wat ik zeker herken omdat bij het inkicken van de truffels je even niet meer weet wat je nou precies wilt en voelt. M zette vervolgens zijn soep neer en zat met grote ogen de kamer rond te kijken. Hij zat er al lekker in! Zelf voelde ik mij nog niet ''anders'' wat ik wel heb als ik truffels gebruik. Maar verschillende objecten in de kamer werden wel anders; dingen klopte niet meer naar mijn idee. Ik keek naar een poster van Buddha die aan mijn muur hangt en werd gefascineerd omdat Buddha telkens van kleur veranderde. Door de 6-APB kon ik nog prima communiceren en sociaal zijn en vertelde ik vet enthousiast dat de poster mij al flink liet trippen. De groep lachte en Buddha lachte mee en keek mij opeens aan. Hiervan schrok ik oprecht en ben ik snel de keuken ingevlucht om de soepkommen terug te zetten. Vervolgens ging F DJ-en. Het plan was dat F drie uur ging DJ-en en wij met z'n alle zouden dansen achter hem; een boilerroom idee! F had een heerlijke lijst gemaakt van harde technoplaten en liet de set langzaamaan omtoveren in een lijst met mellow muziek. Toen de DJ eenmaal begon te draaien werd de afterparty officieel geopend!
T: 1:00 - 2:00 - De droom
Al gauw veranderde ik in een euforische stuiterbal die maar niet kon stoppen met dansen. T, die alleen XTC had gebruikt, zat lekker in de chill-modus en was druk bezig met mensen te appen. M, die ook aan de truffels zat, zat voornamelijk onzin uit te kramen waardoor we voornamelijk in een lachkick vast zaten terwijl ik rondjes begon te draaien. Elk rondje dat ik draaide werd ik meer euforisch en M krijste het uit van het lachen en begon mee te draaien. F, die helemaal in zijn DJ set zat kreeg natuurlijk ook aandacht doordat we furieus om hem heen gingen dansen. ''TIJD VOOR KETA'' schreeuwde M opeens. Ikzelf was nog een beetje sceptisch of die combinatie wel een goed idee zou zijn. M en T namen vervolgens een klein lijntje. T ging lekker zitten in een stoel en genoot van het moment.
Toen de ketamine bij M begon te werken veranderde hij in een nog grotere stuiterbal ''IK BEN SPAGHETTI'' schreeuwde hij terwijl als een lappenpop de kamer rondvloog. M hing vervolgens aan mijn arm en keek mij met grote ogen aan waarop hij zei ''Je moet ketamine nemen, echt, mijn leven is compleet''. Een geweldige lachbui volgde waarop ik weer zei ''Oooookeeeeee''. Een klein lijntje van zo'n 30mg heb ik vervolgens gesnoven. Ik had ketamine zelf 1 keer eerder gebruikt op een andere afterparty en de verschrikkelijke nasmaak die vervolgens in je keel komt keek ik erg tegenop. Maar, ik ging weer dansen want op dat moment moest het! Terwijl ik danste werd mijn lichaam steeds gevoellozer; de ketamine begon zijn werk te doen. En voordat ik het wist veranderde ik ook in spaghetti.
Na nog even gedanst te hebben werden er lachgasballonnen geprepareerd. Tijdens het prepareren kwam ineens de vieze nasmaak van ketamine in mijn keel terecht waarop ik halsoverkop het pak vitaminedrank tegen mijn mond zette en naar mijn idee liters hiervan opdronk. Dat bleken dus 5 slokken te zijn geweest toen M dit vertelde. Ik ging zitten in een grote stoel en sloot mijn ogen... WOW! Opeens besefte ik mij dat ik aan het truffelen was en zag ik, door de combinatie van die drie drugs, de meest heftige closed eyes visuals ooit; ik vloog door ruimtes die ik zelf nooit zou kunnen verzinnen, de ene keer veranderde heel de scene van een kleurenspectrum naar een abstracte ruimte met vloeiende kleuren en bewegingen om vervolgens te veranderen in eindeloze velden van pilaren met smeltende gezichten erin. En toen was het tijd om het lachgasballonnetje te nemen..
Alles stond stil, mijn lichaam was weg, ik zat in een zee van kleuren rustig voor mij uit te staren terwijl er een oase van rust over mij heen viel; waar was ik? Er was geen besef meer van niks. Mijn identiteit bestond niet meer en tripte zo hard dat ik niet meer wist welke zintuig nou ''wat'' aan mijn hersens doorgaf. Dit is erg moeilijk uit te leggen, maar ik denk wel dat sommige mensen die dit lezen dit zullen herkennen of beter snappen dan ik. Was dit een ego-dead? Misschien. Opeens voelde ik iets tegen mijn mond aangedrukt worden; ik schrok en opeens was alles terug, wie ik was en waar ik was. F probeerde een peuk in mijn mond te stoppen en was een beetje ongerust omdat ik er als een zoutzak bij lag. Logisch. Toen ik mijn ogen weer open deed en naar de peuk keek (ik lag en de peuk zat al in mijn mond), leek het alsof de peuk honderden meters lang was. F zag aan mijn reactie dat ik daar duidelijk teveel van onder de indruk was en haalde de peuk snel weg. Ik stond vervolgens op en ging maar weer dansen!
T: 2:00 - 4:00 - Tijd en realiteitloos
Opeens waren er overal visuals, waar ik ook keek, ik kon niet meer achterhalen hoe het eruit zag in een normale, drugsloze staat. Q was ondertussen ook binnen gekomen (hij was niet naar het festival maar wou wel even afteren met ons). Q is een grote boef en vind het altijd leuk om mensen een beetje te sarren. Hij keek mij aan en zei telkens ''Wordt nou eens wakker uit je coma, dit is niet echt''. Gelukkig voor mij ben ik niet gevoelig voor dat soort dingen, zelfs niet in zo'n staat is gebleken (pfew!). M daarentegen, die alleen nog maar kon liggen en vreemde dingen zei (hij sloeg zichzelf voornamelijk speels op zijn hoofd terwijl hij ''KOEKOEK OEPS BOING BOING'' en dergelijke uitkraamde, prachtig om mee te maken vanuit de andere kant van de kamer), wel en dook telkens weg als Q het trucje op hem probeerde. Ik keek rond de kamer en voelde mij opeens best uitgeschakeld; ik wou iets doen... maar wat? De ketamine had mij in zijn ban. Ik was overal te lui en te vaag voor dus ging ik maar zitten. M haalde opeens zijn caleidoscoop-bril tevoorschijn die ik meteen gretig opzette. En weg was de realiteit. Ik vloog door dimensies, ik zag alles en tegelijk niks. Ik ben nog nooit zo gefascineerd geweest. ''Waarom zie ik dit?'' vroeg ik mij telkens af. Het was alsof ik in een nieuwe realiteit was met die bril op; de ene keer veranderde heel de scene voor mij zich in winkelstraten met mensen die zo echt leken dat ik dacht dat ik daar ook was. De andere keer vloog ik over kleurenspectrums en tunnels. Blijkbaar had ik de bril meer dan een halfuur op, wat ik totaal niet meer besefte. ''Tijd voor lachgas!'' zei T opeens. Iedereen keek vol vreugde op en daar gingen we weer..
Edit 2: Het schilderij waarop ik tripte. Helaas geeft de foto de kleuren heel dof weer, ze zijn namelijk heel fel en elke kleur gaat prachtig over in andere kleuren. Maar, je krijgt het idee!
Stilte. Weer geen besef van waar ik ben. Deze keer nog intenser dan de eerste lachgasballon. Ik zweefde in een spectrum van kleuren en dacht nog maar 1 ding; ik ben dit, dit is mijn nieuwe realiteit. Eng of vervelend was het niet. Het was alsof ik niet beter wist dan het bestaan binnen deze "realiteit". Ik had geen zintuigen meer; mijn ogen waren niet open of dicht, ik voelde niks, hoorde niks, rook niks en proefde niks. En toen.. uit het niets deed ik mijn ogen open en zat ik weer in de kamer met mijn vrienden. F zat naast mij en zat rustig naar mij te kijken. Ik greep F beet en keek hem aan. Ik was verslagen en besefte mij opeens dat dít de realiteit is. ''Ik moet even bijkomen'' zei ik. Terwijl de afterparty langzaam veranderde van dansende en opgewekte mensen naar rust, relaxen en babbelen trok ik weer een beetje bij. Ik ging niet bad maar, wow, wat was dat heftig.
De visuals waren nog steeds extreem en het was al bijna 4 uur. We hadden allemaal nog een lijntje ketamine genomen en dat zou ook de laatste zijn. Q was ondertussen weer naar huis gegaan en had nog wat jointjes achtergelaten voor ons. Echter, F was de enige die ze gingen roken en veranderde van energiek naar heel stoned in een rap tempo. T had witte T-shirts meegenomen die wij zouden gaan verven. En dat gingen we dan ook doen!
T: 4:00 - 6:00 - Rust en vrede
Het verven was een missie op zich; omdat de visuals nog extreem waren had ik geen idee wat ik nou aan het verven was. Elke spetter of streep die ik zette vloeide meteen alle kanten op en deed de meeste leuke en rare dingen. Maar, ik zat er hé-lé-maal in. Ik giechelde en staarde lomp voor mij uit terwijl ik overal verf knoeide, zoals F mij dat later vertelde. Ik morste ook genoeg verf over mijzelf wat ik gewoon niet eraf kon krijgen omdat de verf meteen over heel mijn lichaam vloeide waardoor ik niet meer wist waar de echte verf nou was.
Na het verven ging ik mijn tandenpoetsen. Waus tandenpoetsen is trouwens een aanrader, op een of andere manier is dat super relaxt! Maar, in deze staat.. wow. Geweldig gewoon! Alsof ik elke millimeter van mijn gebit dat extra beetje liefde en aandacht kon geven. En of ik dat deed! Na 20 minuten intensief poetsen was ik voldaan.
We gingen vervolgens lekker zitten met z'n alle en babbelen. M en ik tripte nog steeds erg hard en T raadde mij aan om naar een van mijn schilderijen te kijken. Ik had eens in een erg stonede bui een psychedelisch schilderij gemaakt waar ik ontzettend goed op ging. De kleuren vloeide alle kanten op en dropen van het schilderij af. Ik móest vervolgens de caleidoscoop-bril weer opzetten en ja hoor, ik was weer in een nieuwe realiteit. Het schilderij fungeerde als een soort TV die mij in andere werelden zoog. Heel heftig maar heel mooi.
Na nog lekker gebabbeld te hebben was alweer 6 uur 's ochtends. F en T gingen naar huis en M bleef slapen.
T: 6:00 - 7:30 - Luiheid op z'n max
M en ik, nog licht trippend, gingen lekker op een tapijt liggen met muziek aan. We waren te lui om te bewegen of te praten en lagen heerlijk te genieten van wat we die nacht hadden meegemaakt. De muziek kwam nog steeds heel hard binnen en was perfect om in weg te ebben (we hebben voornamelijk Pink Floyd geluisterd) Na zo'n anderhalf uur dit gedaan te hebben begon de vermoeidheid op te komen en besloten wij naar bed te gaan. De afterparty was officieel voorbij!
T: 7:30 - 12:00 - Relaxen
M viel al gauw in slaap maar ik niet. Ik ben heel de ochtend wakker gebleven. Waarschijnlijk omdat dat laatste Benzo Fury bommetje dat we om 1 uur 's nacht namen nog goed z'n werk deed; ik was heel mellow en voldaan. De tijd vloog wel voorbij en voordat ik het wist was het alweer 12 uur 's ochtends en brak de middag aan. Na een goeie hete douche voelde ik mij, desondanks dat ik niet geslapen heb, best goed en kwamen F en T weer terug voor de after-afterparty. Met z'n vieren hebben we heel de dag lekker gezeten en gebabbeld in de zon met een biertje. Voldaan na deze heftige nacht en mooie dag was ik toch erg blij dat de realiteit zoals we die kennen weer echt de realiteit was!
Tot slot
Deze combinatie van drugs kan ik zeker aanraden, maar, alleen voor diegene die al ervaring hebben gehad met elke drug individueel en van zichzelf erg nuchter en rustig denken; het is absoluut van belang dat je je hier heel goed over inleest alvorens je deze drugs gaat combineren. Het mag dan wel een synergy-combinatie zijn maar het onderschatten van de effecten mag je nooit doen. Daarnaast, wat ik zelf logisch vind, moet je deze combinatie niet alleen gebruiken; voor je eigen veiligheid en omdat het gewoon een heel stuk leuker en beter gaat met vrienden waarbij je je goed voelt.
Edit 1: Verder had ik, zoals bij alleen truffels, geen of amper diepe filosofische gedachten. De hele trip was vrijwel zonder gedachtegangen. Het was voornamelijk een sterke fascinatie voor de extreme body high, extreme closed eyes visuals en visuals in het algemeen.
Bedankt voor het lezen!
Laatst bewerkt door een moderator: