Zanza
DF-koning
Ahahahahahaha🤣🤣🤣Heb je het interview Gino vs Fresku gezien? -->
Ahahahahahaha🤣🤣🤣Heb je het interview Gino vs Fresku gezien? -->
Kwam er bij een google search achter dat de site van een bekende vendor is nagemaakt, vrij goed ook. Kijk goed in je zoekbalk voordat je wat bestelt.
Leek me dat dit ook wel hier past als waarschuwing voor onbetrouwbare vendors. In dit geval een nep-vendor.
Je zou eventueel eerst even ons een pm kunnen sturen met je bevindingen en of bewijzen.Kunnen ook geen namen genoemd worden van vendors die aantoonbaar fake zijn of niet meer bestaan? Na het laatste verbod en alle nieuws lijkt het chaos in vendor-land en ik denk dat veel mensen behoefte hebben aan info waar in elk geval niet meer te halen is. Dat is objectief, dus niet een mening over kwaliteit of service. Ik weet anders niet wat het nut is van deze thread. Zie vorige posts, ik heb het nu ook gezien. By the way, gaat waarschijnlijk om webshop van eigenaar met een stash in huis die heel recent dwangsom heeft opgelegd gekregen en. Let op zaken als ander tld, ander rekeningnummer e.d... ik zie echter meerdere sites met gebruik van zelfde wp theme en webshop (flatsome, staat vaak onderaan homepage) dus nu ben ik heel terughoudend geworden. Zo, geen namen genoemd en toch hopelijk nuttig....
huisarts kan iets anders voorschrijven,. mischien ideeën van mensne wat het dichts bij pyro komt kwa werking.Hier op DF niet vragen![]()
haha deze man dat gaat een huisarts nooit doenhuisarts kan iets anders voorschrijven,. mischien ideeën van mensne wat het dichts bij pyro komt kwa werking.
Wat het dichst bij zit is Xanax (Alprazolam) . En volgens mij wordt dat niet zomaar voorgeschreven zoals andere benzo's dat worden. Dit omdat het ontzettend verslavend is en een hoog potentieel heeft voor misbruik.huisarts kan iets anders voorschrijven,. mischien ideeën van mensne wat het dichts bij pyro komt kwa werking.
Als je hier hengelt naar verkooppunten krijg je een permanente ban. Dat geldt ook voor prive berichten.huisarts kan iets anders voorschrijven,. mischien ideeën van mensne wat het dichts bij pyro komt kwa werking.
ik hengel absuut niet naar onbetrouwbare verkooppunten sterker nog ik bevestig hiermee dat op dit moment zo,n beetje alle rc vendors online onbetrouwbaar zijn naar mijn inziens op het moment, leveringen worden niet meer gedaan en klantenservices zijn onbereikbaar. lijkt me toch ook vrij onprofessioneel dat huisartsem niet meedenken als je wegens vervelende persoonlijke omstandigheden af en toe een dagje beter doorkomt met een (legale) benzo.Als je hier hengelt naar verkooppunten krijg je een permanente ban. Dat geldt ook voor prive berichten.
Dus omdat huisartsen niet doen wat jij graag wilt en dus geen zwaar verslavende medicijnen voorschrijven zijn ze onprofessioneel?ik hengel absuut niet naar onbetrouwbare verkooppunten sterker nog ik bevestig hiermee dat op dit moment zo,n beetje alle rc vendors online onbetrouwbaar zijn naar mijn inziens op het moment, leveringen worden niet meer gedaan en klantenservices zijn onbereikbaar. lijkt me toch ook vrij onprofessioneel dat huisartsem niet meedenken als je wegens vervelende persoonlijke omstandigheden af en toe een dagje beter doorkomt met een (legale) benzo.
Hmm wel jammer dat interpretatie in deze situatie wel vrij verkeerd geïnterpreteerd word😥 Ik zeg niet dat ze onprofessioneel zijn als ze niet doen wat ik wil, ik heb helaas wegens persoonlijke omstandigheden zo af en toe pyrazolam moeten slikken, eigen keuze of course maar het hielp me wel door lastige momenten heen waar volgens mij niemand die mij niet kent echt een oordeel over kan schetsen. Iedereen weet dat het altijd fijn is voor mensen in lastige situaties dat ze soms een backup nodig hebben als het even niet kan. een professionele huisarts die een persoon face to face ziet, ziet echt wel het verschil tussen een persoon die strips er doorheen wil jagen of iemand die het misschien even wat lastiger heeft, en daar ook aan werkt gecontroleerd een benzo of eventueel iets anders achter de hand heeft als het echt niet gaat. een goede huisarts kan inderdaad de situatie juist beoordelen godzijdank 😁Dus omdat huisartsen niet doen wat jij graag wilt en dus geen zwaar verslavende medicijnen voorschrijven zijn ze onprofessioneel?
Als het soms niet gaat is het beter om dat moment te nemen zoals het is.Hmm wel jammer dat interpretatie in deze situatie wel vrij verkeerd geïnterpreteerd word😥 Ik zeg niet dat ze onprofessioneel zijn als ze niet doen wat ik wil, ik heb helaas wegens persoonlijke omstandigheden zo af en toe pyrazolam moeten slikken, eigen keuze of course maar het hielp me wel door lastige momenten heen waar volgens mij niemand die mij niet kent echt een oordeel over kan schetsen. Iedereen weet dat het altijd fijn is voor mensen in lastige situaties dat ze soms een backup nodig hebben als het even niet kan. een professionele huisarts die een persoon face to face ziet, ziet echt wel het verschil tussen een persoon die strips er doorheen wil jagen of iemand die het misschien even wat lastiger heeft, en daar ook aan werkt gecontroleerd een benzo of eventueel iets anders achter de hand heeft als het echt niet gaat. een goede huisarts kan inderdaad de situatie juist beoordelen godzijdank 😁
We kunnen er wel een beetje vanuit gaan dat elke vendor dat nu nog zogenaamde legale rc's verkopen, eigenlijk allemaal nep zijn. Niet NEP maar nep.
Weekje of wat terug heb ik ook hiervoor mijn best gedaan maar uiteindelijk niks gevonden wat een goed gevoel gaf.
Ook kan ik nergens positieve bestel ervaringen vinden van de vendoren die nu nog online staan.
Zolang deze positieve berichten niet te vinden zijn, zou je mij niet meer op die sites zien bestellen.
Het is weer de oude vertrouwede dealerwerk geworden en of darkweb natuurlijk.
Maar wees met die laatste voorzichtig en doe dat alleen als je ook echt weet wat je doet.
Moet ik zeggen dat ik de meeste middelen ook niet mis. 3mmc is wat jammer en spulletjes als 3fa ofzo maar verder mis ik het niet zo.
Nou heb ik dan wel vele psychedelica ruimruim op voorraad dus wat dat betreft heb ik makkelijk praten .
Nee ik weet het maar dat is meer geluk hebben dan dat het de regels is. Ik denk wel te weten welke en er zijn nog enkele maar lees aardig wat die niks ontvangen. Geluk gehad dus....Die vendor waar ik een paar weken geleden O-PCE besteld heb is nog steeds online. Dat is helemaal goed gegaan en was niet nep dus.
ook wel weer gedeeltelijk mee eens hoor zal het niet ontkennen dat benzos echt een sluipschutter is, echter met mijn verleden zijn benzos echt incidenteel eigenlijk, heb vaak nog de nijging om naar de uppers te grijpen na een benzo, op een of andere manier mis ik iets. het is bij mij echt puur als er echt even te veel tegelijk gebeurt, maar ik waardeer wel oprecht de zorgen🙏Als het soms niet gaat is het beter om dat moment te nemen zoals het is.
Anders loop je jezelf voorbij en de rekening komt later. Als je dat met benzo's gaat opvangen schuif je het continue op en stapelt het.
Pas ermee op, er zijn hier op het forum zat mensen en topics te vinden waarbij mensen afhankelijkheid hebben gekregen en daardoor aantal jaren hebben ingeleverd en hebben moeten afbouwen omdat in èèn keer stoppen gevaarlijk is.
Het word bij de meesten te verleidelijk. Het kan jaren goed gaan dat sluit ik zeker niet uit maar er zullen momenten komen dat het steeds vaker word.
Is er sinds kort een verbod in gegaan? Ook in de verkoop van de middelen die voorheen nog wel legaal zijn ik kan er nergens iets over vinden
Maar in principe zijn lysergamides of triptamines toch nog legaal. Waarom zouden vendors dat dan niet nog kunnen verkopen![]()
Verbod op designerdrugs
Bepaalde groepen designerdrugs (ook wel nieuwe psychoactieve stoffen) zijn sinds 1 juli 2025 verboden. Deze stoffen zijn schadelijk. Gebruikers kunnen er gezondheidsproblemen van krijgen en er zelfs door overlijden.www.rijksoverheid.nl
daarom verkopen vendors dat gewoon nog steeds echter is het niet heel zuiver meer en soms krijg je niet wat je besteldMaar in principe zijn lysergamides of triptamines toch nog legaal. Waarom zouden vendors dat dan niet nog kunnen verkopen
Ah oke vervelende veranding. Gelukkig niet afgelopen tijd iets besteld op phenibut nadaarom verkopen vendors dat gewoon nog steeds echter is het niet heel zuiver meer en soms krijg je niet wat je besteld
al kan dat op andere plekken natuurlijk net zo zijn
ik merkte toen jaren geleden 3mmc nog echt legaal was en in het beginstadium was dat het vaker puurder was
Klopt hoor maar ik denk omdat al die vendoren min of meer hetzelfde aanboden ze de zekerheid hebben genomen de deuren te sluiten toen de eigenaren van die grote bekende vendor opgepakt werden. Hoewel ze door kunnen gaan met de middelen die niet op de banlijst staan, was er wel kans dat ze alsnog vervolgd zouden worden aangezien ze dus ook bepaalde rc's aanboden die eigenlijk niet door de beugel konden. Dan kan je beter al stoppen voordat ze alsnog aan je deur komen kloppen en verhaal komen halen.Maar in principe zijn lysergamides of triptamines toch nog legaal. Waarom zouden vendors dat dan niet nog kunnen verkopen
Wat me trouwens opviel bij 1 van de nog bestaande vendor is dat er expliciet vermeldt staat waarom ze geen benzo poeders meer verkopen. Risico op gevaar te groot ivm potentie en daarom verkopen ze alleen benzo in pilvorm. Slim...Klopt hoor maar ik denk omdat al die vendoren min of meer hetzelfde aanboden ze de zekerheid hebben genomen de deuren te sluiten toen de eigenaren van die grote bekende vendor opgepakt werden. Hoewel ze door kunnen gaan met de middelen die niet op de banlijst staan, was er wel kans dat ze alsnog vervolgd zouden worden aangezien ze dus ook bepaalde rc's aanboden die eigenlijk niet door de beugel konden. Dan kan je beter al stoppen voordat ze alsnog aan je deur komen kloppen en verhaal komen halen.
Ik zeg niet dat dit zo is maar ergens vind ik dit wel logisch. Deze vendoren zijn gewoon de zwarte markt opgegaan als je het mij vraagt.
Dingen als NEP worden daar nog steeds (en spotgoed) aangeboden. Echter blijf ik graag weg van de darkweb bijv.
(desalnietemin zijn er nog wel vendoren die enkele middelen leveren waar de lysergamides of triptamines worden aangeboden)
net zo slim als dat ze allemaal niet voor menselijke consumptie gebruikteWat me trouwens opviel bij 1 van de nog bestaande vendor is dat er expliciet vermeldt staat waarom ze geen benzo poeders meer verkopen. Risico op gevaar te groot ivm potentie en daarom verkopen ze alleen benzo in pilvorm. Slim...
Ehm zijn er andere redenen dan geld als een bedrijf wat verkoopt? Dus lijkt me logisch.....het draait alleen om geld
echter word die nog deels in de gaten gehouden door de NVWAEhm zijn er andere redenen dan geld als een bedrijf wat verkoopt? Dus lijkt me logisch.....
De gehele voedsel industrie is gericht op geld en niet op gezondheid, dus snap niet helemaal je punt.
Wat het dus eigenlijk nóg achterbakser maakt en schijnveiligheid creëert. Mensen maar denken, ooh is toch goedgekeurd door x.y.z dus het is volledig harmless. Sterker nog ze hebben lange tijden probleemloos producten als "gezond" mochten aanbieden terwijl dat verre van waar was.echter word die nog deels in de gaten gehouden door de NVWA
Denk dat we dezelfde vendor hebben. Huisstijl kleuren modknip? Heb daar vorige week nog besteld en ook gewoon netjes aangekregen. Dus het is nog niet helemaal klaar.Die vendor waar ik een paar weken geleden O-PCE besteld heb is nog steeds online. Dat is helemaal goed gegaan en was niet nep dus.
Ik zie niet perse primair die kleuren maar laten we dat ook maar niet te veel bespreken hoe de site eruit ziet.Denk dat we dezelfde vendor hebben. Huisstijl kleuren wit/groen? Heb daar vorige week nog besteld en ook gewoon netjes aangekregen. Dus het is nog niet helemaal klaar.
Me too ! Ik was al uitgebreidt aan het reageren toen plots me mod hoed op me hoofd viel.... Oeps... nee kan ni... foeifoei... Straks krijg ik een banJa was een beetje op het randje besefte ik mij al.
ik vind liegen over gezonden of niet wel wat minder erg dan vervuilde pillen verkopen moedwillig daarmee dorgaan ondanks dat mensen zich bij je melden met tot overlijdens aan toeWat het dus eigenlijk nóg achterbakser maakt en schijnveiligheid creëert. Mensen maar denken, ooh is toch goedgekeurd door x.y.z dus het is volledig harmless. Sterker nog ze hebben lange tijden probleemloos producten als "gezond" mochten aanbieden terwijl dat verre van waar was.
Snap je punt wat beter nu maar in mijn ogen is de ene wat meer in plain sight en de ander meer verborgen achter instanties.
Daarbij zeggen ze toch duidelijk dat het niet voor consumptie is. Dus die keus ligt ergens gewoon lekker bij de koper.
Oook adverteren dat iets gezond is in de supermarkt, terwijl dat niet zo is, vind ik op ander niveau minstens net zo kwalijk.
Alleen al omdat die een niet te vergelijken groter doelgroep en kopers hebben.
Edit: praat het overigens niet goed. Maar overal valt wat van te zeggen natuurlijk. We nemen de familie Heineken ook al die doden niet kwalijk die door hun biertje min of meer veroorzaakt wordt. Toch?
Nee ze zijn niet moedwillig met vervuilde pillen doorgegaan want die hadden echt wel gesnapt dat dat hun ondergang zou gaan betekenen. Dat ze laks waren en er te laat achterkwamen is iets anders. En nogmaals wat vind je van de familie Heineken dan? Die doen LETTERLIJK moedwillig een verslavende en schadelijke drugs verkopen. Enkel omdat het legaal is volgens de wet vind je dát niet erg?ik vind liegen over gezonden of niet wel wat minder erg dan vervuilde pillen verkopen moedwillig daarmee dorgaan ondanks dat mensen zich bij je melden met tot overlijdens aan toe
waarom ontwijk je de vraag over Heineken al voor de zoveelste keer?: Die doen LETTERLIJK moedwillig een verslavende en schadelijke drugs verkopen. Enkel omdat het legaal is volgens de wet vind je dát niet erg?niet moedwillig
zo heb je het ook met peuken etc ook schadelijk mag toch verkocht worden rare wereld maar zo is het overal wel
klein stukje van nos over funcaps bijvoorbeeld
'Weer een dooje'
Volgens het OM waren de verdachten bekend met de sterfgevallen, maar maakten die weinig indruk op hen. Het was "ingecalculeerd in de bedrijfsvoering", zegt de officier van justitie. Dat zou blijken uit appberichten die door de verdachten zouden zijn verstuurd.
"Weer een dooje", staat in een bericht, gevolgd door een verdrietige emoji en een lachende emoji. Ook over een soortgelijke zaak in België liet de verdachte zich uit. "Ja kanker Belgen ja ze hebben ons een leuke cent opgeleverd, en zoveel doden waren er ook weer niet." In een ander bericht staat: "Ja boy, heb je geen medelijden met de overledenen."