Ik zoek een nieuwe drug die bij mij past

pinda92

Experimenterende gebruiker
Hi!

Ik ben op zoek naar een nieuwe "ideale" drug en wie weet dat jullie mij kunnen helpen.

Ik heb een kleine 10 jaar ervaring met xtc. Ik denk dat ik dit nog steeds zo'n 3-6x per jaar neem. Alleen ik vind het niet altijd even leuk meer (tolerantie?). Het ligt heel erg aan de setting. Ik heb ook geen zin meer om de dag erna de hele dag brak te zijn en nu ik ouder word, heb ik zelfs nog een tweede dag dat ik half brak ben. Ik vind dat echt zonde van mijn tijd.

Ik zoek daarom iets wat mij kan ontspannen en/of iets wat je euforisch maakt, en wat dus niet zorgt voor een dikke kater. En wat je incidenteel kan doen. En wat niet verslavend is.

Alcohol vind ik kut.

Ik heb verder ervaring met wiet, maar ik lijk hier soort van resistent voor te zijn. Al heel vaak wietthee gedronken met mijn vriend. Bij mijn vriend werkt het wel en bij mij niet, zelfs niet als ik de dosis hoger doe. Dus dat is ook geen optie. Of kan ik beter een joint proberen? Ik rook liever geen tabak.

Ik heb ook ervaring met truffels (ik denk dat ik 5 gram nam), maar kreeg toen een bad trip omdat ik iets te veel controle wilde hebben. Ik wil wel graag een keer gaan microdoseren, maar dat is niet iets wat je incidenteel kan doen natuurlijk. Wel sta ik er nog steeds voor open om iets psychedelisch te doen, maar wellicht eerst milder om mee te beginnen (geen microdosis, maar net wat hoger)

Heeft iemand de ultieme tip voor mij?
 

Snuifcabine

Bewuste gebruiker
2C-B, in lagere doseringen (5-15mg) is het euforisch. In doseringen hoger dan 15mg wordt het wel echt psychedelisch, maar veel stuurbaarder dan truffels. Laat het wel testen, want 2C-B is de laatste jaren vaker vervuild met andere drugs.
 

Girlysogroovy

Belezen gebruiker
2C-B, in lagere doseringen (5-15mg) is het euforisch. In doseringen hoger dan 15mg wordt het wel echt psychedelisch, maar veel stuurbaarder dan truffels. Laat het wel testen, want 2C-B is de laatste jaren vaker vervuild met andere drugs.
Is 2CB-fly niet vergelijkbaar?
 

Snuifcabine

Bewuste gebruiker
Is 2CB-fly niet vergelijkbaar?
Nee, ondanks de naam doet vermoeden, verschilt deze drug enorm veel met 2C-B. De body load is veel zwaarder en ik heb ook posts op dit forum gelezen met gezondheidsklachten. Persoonlijk door alle negatieve reacties heb ik 2CB-FLY ook nog nooit willen uitproberen.
 

Snuifcabine

Bewuste gebruiker
Wat is het verschil?
2CB-FLY is een research chemical die je naar mijn mening niet wil uitproberen.

2C-B bestaat al langer onder de naam 'Nexus'. Het was overigens Alexander Shulgin zijn favoriete drug, hij had het al in 1974 gesynthetiseerd :grin:
 
Laatst bewerkt:

Snuifcabine

Bewuste gebruiker
Het mooie van 2C-B is trouwens ook dat je op het festival gewoon later kunt bijnemen. Uit mijn ervaring treed er weinig tolerantie op na inname van 2C-B. Zorg wel dat je initiele dosis in ieder geval voldoende is om iets te voelen, maar gezien jouw bad trip ervaring zou ik niet boven de 15mg zitten. Ik denk dat je rond de 10mg wel safe zit voor een eerste dosering!
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Nee, ondanks de naam doet vermoeden, verschilt deze drug enorm veel met 2C-B. De body load is veel zwaarder en ik heb ook posts op dit forum gelezen met gezondheidsklachten. Persoonlijk door alle negatieve reacties heb ik 2CB-FLY ook nog nooit willen uitproberen.

Het is lang geleden dat ik FLY gebruikt heb, maar voor zover ik me kan heugen vond ik de bodyload niet perse zo significant zwaarder dan die van 2C-B, als je verhoudingsgewijs vergelijkbaar doseert. Ze hebben allebei een best wel aanwezige bodyload. Het is vooral dat FLY gewoon echt serieus zo’n drie keer zo lang blijft hangen, met een behoorlijk aanslepende staart. Dit is echt anders dan 2C-B (dat vrij kort werkt, en na de piek relatief snel wegebt) en hier moet je maar net zin in hebben. De stof is een stukje potenter en het effect zelf is ook net anders. Sowieso overall (maar niet altijd) wat minder visueel, inhoudelijk ietsje minder interessant ook, en misschien ietwat hangeriger/lammer nog dan 2C-B. Maar het is te ver uit m’n herinnering om echt specifiek te zijn, en een deel van de verschillen kan set-setting-gerelateerd zijn geweest.

OT: LSD, als je openstaat voor een echt psychedelicum. Dosis rond de 100 ug voor een eerste keer. Offf 5-MeO-MiPT (moxy), een middel dat ansich psychedelisch is - tryptamine - maar met name op normale doseringen blijf je relatief helder van geest en geeft het een soort stimulatie maar dan wel met een ‘best wel trippy rand’ (vs. full-blown trippen) met daarbij de grappige toevoeging van iets mild entactogeens. Zonder de seroslurper-kater achteraf. Leuk spul, werkt libidoverhogend, let bij moxy wel op hoe je doseert - liefst volumetrisch - want als je teveel in één keer neemt wordt de bodyload snel onaangenaam.
 
Bovenaan