Bijwerkingen na MDMA, kortademig-hartkloppingen

Hallo allemaal,

Vorige week met Koningsdag ging ik aan de pure MDMA.
Normaal is deze volledig verpulverd en neem ik 1/2 vingertoppen.
Nu zaten er nog kleine kristallen in waardoor ik niet zeker wist hoeveel ik moest pakken en omdat er voor mijn gevoel telkens veel van mijn vinger afviel, heb ik 3 vingertoppen genomen (wat dus teveel is, hier ben ik snel achter gekomen..).

Wel heb ik het daar gewoon naar m’n zin gehad en ging ik er lekker op, wel kneiterhard maar niet vervelend.

Nu kreeg ik vanaf zondag ongeveer last van kortademigheid, hartkloppingen en benauwdheid.. ik weet niet of dit met het gebruik te maken heeft maar ik heb hier normaal nooit last van.

Iemand anders hier ervaring mee?
 

Geneesmiddel

Wijs gebruiker
Kan er zeker mee te maken hebben, maar ik vind het wel vreemd dat het zoveel dagen later pas is gekomen. Kijk het even een aantal dagen aan, en ga naar de huisarts als de klachten erger worden of heel lang aanhouden. Eet en slaap goed in de tussentijd in ieder geval.
 

Spyro

DF-koning
Had ik ook altijd nadat ik teveel nam. Je lichaam is uitgeput en alles is teveel. Vandaar die hartkloppingen, je lijf is kei hard aan het werk.

Goed slapen en eten. En voorlopig even van de MDMA afblijven, dan komt het weer goed.
 
Bovenaan