Helemaal goed.
Volledig mee eens!
Ik voeg nog iets toe.
Als een vendor iets verkoopt, wat ronduit levensgevaarlijk is, dan zou je kunnen denken: mss heeft de vendor in casu toevallig een slechte batch ingekocht uit India of waarvandaan dan ook.
Is dit geloofwaardig?
In mijn optiek: nee.
En wel hierom:
Als groot inkoper zoals een vendor loop je dit risico niet van een batch die meestal een aardig aantal kilo's betreft...die batch laat je testen, alvorens definitief te kopen.
De vendor heeft echt wel een verantwoordelijkheid over wat hij verkoopt.
Hij loopt het risico niet dat er doden vallen...
Maar nu is er dan toch iets misgelopen, en zit hij met deze materie in zijn maag.
En wat doet hij dan?
Juist ja, hij voegt aan die slechte batch enig ander middel toe.
En dan blijkt, dat het van een beetje fout, het een grote fout is geworden, en dat er klachten over komen.
Is het dan een verstandige zaak, om ieder gesprek daarover te weigeren, en de klagers te blokkeren?
Hell no!
Die houding, dat gedrag is iig voor mij een stevige verdachtmaking, dat de vendor zelf een en ander veroorzaakt heeft.
En dan geen zelfreflectie nemen, en je van de domme houden, dit is aldus zoals ik het zie, het allerzwakste, domste, wat een vendor kan doen. Jazeker!
Dit soort criminelen moeten gewoon exit verklaard worden. Lees: kunnen worden.
De forumregels laten niet toe dat dit en plein publique op DF geplaatst mag worden.
In deze gevallen, betreur ik dit.
Men moet toch gewaarschuwd kunnen worden voor dit soort handelaren!