• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

Tripreport van april 2020 Miauw/4fmp

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
HIERBIJ DE AANGEPASTE, het is sws een lastig stuk tekst. En nog voor de duidelijkheid, het staat hier onder ook; ik vind mijzelf absoluut niet slim of meer dan anderen.
Ik ben er op mijn 23e een keer achter gekomen dat je geen water bij hete olie kan doen (de loempiaatjes gingen te hard). Klein bewijsje. En dit was nuchter.
Dit report niet, dus wees lief voor me😇


Vet gedrukte teksten heb ik ook naderhand bijgevoegd, dus heb ik niet tijdens het gebruik zelf getypt.



Hallo,


Wil ook dit report/doordraaisessie van Miauw Miauw nog even kwijt die nog in mijn notities stond. Neem het niet te serieus, want ik doe mezelf voor als een soort doorgesnoven god die denkt dat ze slim is EN een psycholoog nodig is. En da’s niet echt zo 😜

Het staat er allemaal wat uitgebreid en overdreven, maar misschien is deze denkwijze met oa miauw/3mmc/speed te herkennen voor anderen 🤷🏼‍♀️ En in minder heftige mate ook wel echt mijn ‘kijk op het leven’. En kan er nu persoonlijk wel om lachen, om het verslag😁

Wat er (volgens mij) niet in staat is dat ik ECHT BIJNA WIST hoe het in elkaar zit. Wat ‘het’ is? Geen idee. Net als ballon trips, dat je informatie krijgt en denkt : dit MOET ik zo vertellen aan de rest, maar zodra je klaar bent weet je het niet meer. En bloedserieus!!!! Levensbelangrijke informatie krijgen. VAN EEN BALLON. Wat denk je zelf. Daar in tegen leven we wel op een zwevend bolletje, als je dit niet gek vind, vind ik jou best gek.

——————

April 2020. inmiddels ochtend, een nacht gefeest met vrienden.
Ik als enige miauw gehad en de rest middelen waardoor ze in ieder geval lagen te slapen.
Ik wilde de tuin opruimen waar het feest zich bevond..... maar ik MOEST ook alles wat ik dacht uit typen.
Het is wel 1 lap tekst en daardoor niet verleidelijk om te lezen, ben ik bang. (En jahoor; bekijk de reacties : het klopt!!!!) Het zij zo. (Toch niet 🙁)

Het daadwerkelijke tripreport, alles wat ik dacht tijdenssssss miauw gebruik heb ik dus getypt


Ik kan zo ver na denken dat drugs te interessant is omdat ik steeds een beetje verder mezelf ontdek.
Ik denk veel te veel na over alles waar anderen al automatisch stoppen. Soms vind ik dit leuk, maar heel vaak ook niet. Het is leuk om te ver te kunnen denken maar het gaat me tegen werken omdat ik (nu ik ouder ben en de realiteit zie) continu nadenk over het leven en de dood. Ik kan zo ver nadenken dat het negatief word.

Ik begrijp iedereen en kan me zelfs inleven in het slechte. Waar een ander een sterke mening heeft, en het daar bij kan laten denk ik door. Dit heb ik altijd al gehad maar toen ik jonger was leef je meer in een ander zijn/haar voetsporen. Ik weet dat dit de leeftijd is waar alles anders word, waar mensen voor zichzelf kiezen en dat zet me denk ik aan het denken. Soms heb ik er geen last van, dan kan ik ‘normaal’ denken en dit goed uitleggen aan anderen.

En drugs is slecht en gaat ook stoppen, ik vind het super leuk maar ik heb het gevoel dat ik dit nodig had om op dit punt te komen. Niet de beste manier maar mijn hersenen zijn nu zo actief dat ik mezelf eindelijk snap. En dat is dat ik te ver kan nadenken.

Ik zie opeens in dat dit mijn allergrootste probleem is en ik hoop dat er een psycholoog of iets is die mij kan leren het denken uit te zetten.

Aan de ene kant zie ik dat ik volwassen ben geworden maar aan de andere kant ben ik nu juist labiel geworden. En ik heb het allemaal door, een normaal werkend brein zal ook problemen hebben, maar zij weten niet beter.(onthoud: zo denk ik niet echt. Miauw zat in de vrouw) Ik wel en zo zal ik altijd te veel na blijven denken en vast lopen.

Ik schrijf dit op omdat ik het gevoel heb dat ik nu snap waar mijn grootste problemen weg komen. Ik ging er vanuit dat ik hoog sensitief was maar dat geloof ik niet meer. Of is dit het punt waar mensen door draaien? Nu zou ik moeten stoppen met denken. En dat wil ik leren.

Ik heb het gevoel dat ik niet meer drugs moet nemen. Ik hoop dat het lukt. (Nee, dit is je NIET gelukt 😀👌🏼)

Ik zie dit nu als iets positiefs, alsof ik het nodig had om mezelf te ontdekken. Of is dit precies waar alle ouders altijd voor waarschuwen: geen drugs doen.

Ik ga nu opruimen en niet naar proberen te voelen, ik moet sterk genoeg zijn om van mijn gedachtes te kunnen winnen. Het leven zit ook vol verleidingen en iedereen probeert het goed te doen maar het hangt er gewoon vanaf op welk pad jij komt. Ik vraag mij ook af of er meer mensen zijn waarvan hun hersenen zo werken.

Ik heb wel eens gedacht, dat als ik hier uit kom een boek ga schrijven. Het werk wat ik nu doe kan ik goed maar voelt niet als iets wat voorbestemd is. Als we toch dood gaan en niemand weet waarom, laat ik dan een ander helpen. Misschien lach ik mezelf uit als de drugs volledig is uitgewerkt (klopt) en durf ik dit niet te lezen (begin 2021 wel) maar ik denk nu echt dat ik ergens achter ben gekomen waar ik altijd al naar zocht. Niet een manier om trots op te zijn maar ik denk dat het heeft gewerkt.
Nu stop ik(
Nee toch niet.

Ik zeg altijd drugs is een verrijking van je leven, je gebruikt je hersenen op een manier die je anders nooit zal gebruiken. Dan voel je echte geluk. Maar als je nooit drugs zal doen, zul je niet beter weten en je geluk uit het ‘normale’ leven halen. Beide niet verkeerd, denk ik. Maar voor mij is het een test geweest, ik heb het nodig gehad om zo diep te gaan om mezelf te ontdekken.
Ik begrijp dat mensen verslaafd raken. Ik ben er ook gevoelig voor, maar ik zal altijd zo ver kunnen denken dat er een moment komt dat het stopt. Zo blijf ik dus hangen in een cirkel en zal ik gek worden.

Ik snapte nooit hoe mensen konden doordraaien, maar misschien hebben die mensen overactiviteit in hun hersenen.
Ze begrijpen het leven meer dan anderen. Maar niemand kan weten waarvoor we leven. Iedereen ziet die mensen als gekken maar eigenlijk zijn ze te slim. ‘Normale’ mensen zijn schapen.
Maar was ik ook maar een schaap. Dan was het leven een stuk makkelijker.
Dit lijkt verdrietig maar ik ben denk ik blij dat ik op dit punt ben gekomen.

Ik hoop dat ik mezelf nog snap wanneer de drugs volledig is uitgewerkt.
Zo niet, is het leven eigenlijk te ziek voor woorden en 1 grote test.
Ik zou hier ook weer op in willen gaan maar ik kom daar niet uit. Want niemand waarom we hier zijn. Ik wil ook gewoon kunnen denken: het zal wel. En soms lukt dat, maar dit blijft terug komen en herhalen en mij uitdagen in het leven.
In liefde, werk en verslavingen. Sommige mensen om mij heen kan ik ook zo hardop mee denken, dat vind ik leuk maar uiteindelijk zie ik dat zij het toch weer neerleggen en verder gaan en ik niet.

Maar wie zegt dat psychologen hier vanaf weten, het zijn ook mensen die denken dat ze het goed doen. Ook schapen. En die moet ik voor nu dan eerst maar geloven. Ik zou het kunnen geloven als iemand mij volledig begrijpt. Ze stempelen mensen af en ze gaan er in geloven. Dat is goed, dan kunnen ze er mee om gaan. Maar wat als ik dat niet kan geloven? Ik denk zelfs dat ik misschien de enige ben die zo ver kan denken. En mijn broer ook maar weer op een andere manier.

Okee misschien draai ik gewoon echt door maar als ik een boek zal uitbrengen zal het heten: was ik maar een schaap.
Wtf 😂

Ik weet ook als ik dit vertel aan mensen, dat ik er maar grapjes van maak omdat ik weet wat ze denken. Ze kunnen niet zo ver gaan, gelukkig voor ze! Mensen blijven zich maar ontwikkelen, maar waarom? Ik verdiep mij nooit in politiek omdat ik altijd denk dat het te lastig is om te begrijpen dat ik daar te dom voor ben. Het boeit me niet.
Maar misschien omdat dat hetgene is wat de wereld in zijn macht heeft.
De ‘slimste’ mensen, eigenlijk de domste. Mensen leven om anderen gelukkig te maken, ik wil mijn ouders trots maken. Familie en vrienden, mensen van wie ik houd.
En toch faal ik daarin. Iedereen zoekt een reden om te leven. Maar waarvoor? Omdat ze niet beter weten.
Ik denk dat het beste is om de wereld uit te laten sterven. Mensen kunnen zich zo gelukkig voelen maar iedereen ervaart pijn in zijn/haar leven. Schapen dus.

Ik denk hier normaal ook over na, maar met drugs kom ik net verder. Maar daarna komt weer een schuldgevoel. Wij worden getest. Wie wat waar geen idee, maar ik denk dat het beste is de mens en dier uit te laten sterven.

Planten hebben naar mijn weten geen gevoel maarja, misschien denken planten dat wij geen gevoel hebben.
En waarom moet de mens uitsterven? Omdat er iets is wat ons test, en we blijven voortplanten omdat dit nou eenmaal zo werkt.
Een test dus, ze hebben ons hersenen gegeven.

En wij vinden ons allemaal zo belangrijk terwijl er ooit niemand meer weet van ons bestaan. Het leven is niet mooi, het is een test dat speelt met gevoel, en hoe dat werkt mogen wij niet weten. Hetgene wat ons heeft bedacht, is een monster.

Ik wil niet dat mensen hier negatief door gaan denken, zolang mensen geloven in een god, denken dat de wereld normaal is en wij leven voor liefde is dat fijn voor hen. Hou dat vast. Meer kunnen jullie toch niet.


Dat was m. En jullie kunnen wel meer hoor, schaapjes van me 😛
 
Laatst bewerkt:

CuriousExplorer

DF-koning
Kun je het opnieuw posten met spatie's en alinea's aub?
Ik zou het graag lezen, maar aan deze wall of text begin ik niet.

Sorry.
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Kun je het opnieuw posten met spatie's en alinea's aub?
Ik zou het graag lezen, maar aan deze wall of text begin ik niet.

Sorry.

Geen probleem, daar was ik al bang voor. Denk dat het überhaupt te lang is, zou zelf ook overslaan😅 kan ik dit verwijderen? Dan doe ik opnieuw een poging.
 

Rivalrie

Badass junkie
Wat leer je eigenlijk van de drugs? Lees veel over schapen maar waarom ben jij geen schaap? Ik weet dat ik geen schaap ben want er is maar ongeveer 3% van de mensheid hezelfde persoonlijkheidstype als ik. 🎂😎😁
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Graag geen reacties meer met hoe NIET aantrekkelijk mijn report is om te lezen. Het doet me zeer 😂😂😂😂 Ik dacht dat ik er met ‘het zij zo’ goed vanaf kwam maar niet dus. Ga er meteen mee bezig thanks!
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Wat leer je eigenlijk van de drugs? Lees veel over schapen maar waarom ben jij geen schaap? Ik weet dat ik geen schaap ben want er is maar ongeveer 3% van de mensheid hezelfde persoonlijkheidstype als ik. 🎂😎😁

Uit mijn persoonlijkheidstest kwam de campagnevoerder. Toevallig eergister gedaan😂 Was liever een positief schaapje geweest 💁🏼‍♀️

Ik heb geleerd van drugs dat mensen behoorlijk raar kunnen denken, iig😁
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Leuk om je hersenspinsels onder invloed van 4-MMC te lezen! Ik heb geen last van het gebrek aan 'enters' tussen de stukjes, zo lang is het niet.

Wat ik interessant vind aan je verhaal, is dat het goed weergeeft hoe stims het denkproces beïnvloeden. Zowel het (nog meer dan normaal) kunnen mijmeren over de zaken des levens als die neiging naar lichte 'grootheidswaanzin'. Vat dit niet verkeerd op, ik zeg niet dat jij jezelf beter vindt dan anderen, helemaal niet. Maar zoals bekend, zie je bij stimulantengebruik vaker dat de manier van denken van mensen tijdelijk een beetje die kant op gaat ('ik denk anders/dieper dan de rest, ik ben bijzonder, ik ben geen schaap, ik moet een boek schrijven'). Dit is een typisch effect van stimulanten en daarom is het boeiend om dat in de gedachtengangen die je in dit report beschrijft terug te kunnen zien.

Thanks voor het delen. :)
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Gelezen! Omdat ik t interessting vond, heel interessant. Ikkkkkkkk weet niet waar ik moet beginnen? Je bent een dame volgens mij, daar is al een overeenkomst.

Ik kom vaak in zo een, ik noem t even 'sleur' de afgelopen 2 jaren? Als ik me minder voel of indd wanneer ik drugs gebruikt heb? Zit ook op zo een punt dat ik denk hoe ouder we worden hoe meer ervaringen en kennis. Hoe nepper alles word? We gaan steeds meer en dieper nadenken. En indd ik ben er ook nogal een.. zo een denker, zelfs snachts tijdens slapen, zoals sommigen hier al weten, gaat het door tot in detail. Bijna nooit rust. Echt rust.

Hierboven ben ik een overeenkomst aan t maken, nu ga ik een verschil maken. Ik ben nuchter als ik die gevoelens of gedachtes over me heen krijg en in die sleur kom van alles is fake wattefuk zijn we aan t doen. Waarom stop ik niet me rugtasje vol en stap ik op me bike en ga gewoon ipv bedenken wat voor opleiding ik zou moeten doen voor een toekomst? Geen idee waar die gedachtes vandaan komen. Er is nog een soort iets waarvan ik echt niet weet hoe ik t moet uitleggen in woorden? Toch proberen. Dit gebeurt ALLEEN in bed. Of vlak voor ik in slaap val of als ik er net uit kom. FOKING NEP GEVOEL. ik word nu echt boos als ik erover nadenk.😅 Alles is nep, maar in me hoofd is dat geaccepteerd en normaal en wat maakt het allemaal uit. Dan val ik in slaap of word ik Echt wakker en is dat weer uit me hoofd het is altijd megavaag naaaaahh pff ik kan t niet goed uitleggen. Well, ik kan nog uren doorpraten maar ook weer niet.. weet niet welke woorden ik moet gebruiken.

Snap je gevoel van belachelijkheid en grapjes over maken. Dit slaat nergens op , ik stop 💋 GroetJessss
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Leuk om je hersenspinsels onder invloed van 4-MMC te lezen! Ik heb geen last van het gebrek aan 'enters' tussen de stukjes, zo lang is het niet.

Wat ik interessant vind aan je verhaal, is dat het goed weergeeft hoe stims het denkproces beïnvloeden. Zowel het (nog meer dan normaal) kunnen mijmeren over de zaken des levens als die neiging naar lichte 'grootheidswaanzin'. Vat dit niet verkeerd op, ik zeg niet dat jij jezelf beter vindt dan anderen, helemaal niet. Maar zoals bekend, zie je bij stimulantengebruik vaker dat de manier van denken van mensen tijdelijk een beetje die kant op gaat ('ik denk anders/dieper dan de rest, ik ben bijzonder, ik ben geen schaap, ik moet een boek schrijven'). Dit is een typisch effect van stimulanten en daarom is het boeiend om dat in de gedachtengangen die je in dit report beschrijft terug te kunnen zien.

Thanks voor het delen. :)
Doet me deugd, deze reactie🙈 hoopte vooral dat mensen er om konden lachen en misschien wat konden herkennen.

Helemaal eens! En het was een enorme grootheidswaanzin, daarom wilde ik het delen. Denk absoluut niet echt zo over mijzelf en anderen. Dat stukje politiek ook😂 dat gaat toch nergens over. Alleen filosoferen doe ik nuchter ook. Vond t ook niet leuk dat nadenken, het stopte maar niet.

Achteraf ook misschien beter in mijn notities kunnen laten🙈 zoiets is misschien grappig om te delen als je de persoon er achter kent😬
 

Rivalrie

Badass junkie
Gelezen! Omdat ik t interessting vond, heel interessant. Ikkkkkkkk weet niet waar ik moet beginnen? Je bent een dame volgens mij, daar is al een overeenkomst.

Ik kom vaak in zo een, ik noem t even 'sleur' de afgelopen 2 jaren? Als ik me minder voel of indd wanneer ik drugs gebruikt heb? Zit ook op zo een punt dat ik denk hoe ouder we worden hoe meer ervaringen en kennis. Hoe nepper alles word? We gaan steeds meer en dieper nadenken. En indd ik ben er ook nogal een.. zo een denker, zelfs snachts tijdens slapen, zoals sommigen hier al weten, gaat het door tot in detail. Bijna nooit rust. Echt rust.

Hierboven ben ik een overeenkomst aan t maken, nu ga ik een verschil maken. Ik ben nuchter als ik die gevoelens of gedachtes over me heen krijg en in die sleur kom van alles is fake wattefuk zijn we aan t doen. Waarom stop ik niet me rugtasje vol en stap ik op me bike en ga gewoon ipv bedenken wat voor opleiding ik zou moeten doen voor een toekomst? Geen idee waar die gedachtes vandaan komen. Er is nog een soort iets waarvan ik echt niet weet hoe ik t moet uitleggen in woorden? Toch proberen. Dit gebeurt ALLEEN in bed. Of vlak voor ik in slaap val of als ik er net uit kom. FOKING NEP GEVOEL. ik word nu echt boos als ik erover nadenk.😅 Alles is nep, maar in me hoofd is dat geaccepteerd en normaal en wat maakt het allemaal uit. Dan val ik in slaap of word ik Echt wakker en is dat weer uit me hoofd het is altijd megavaag naaaaahh pff ik kan t niet goed uitleggen. Well, ik kan nog uren doorpraten maar ook weer niet.. weet niet welke woorden ik moet gebruiken.

Snap je gevoel van belachelijkheid en grapjes over maken. Dit slaat nergens op , ik stop 💋 GroetJessss
Ik zou zeggen, doe eens de mbti test en kijk wat voor type jij bent en wat bij jou past. Kijk dan wat voor werk je zou wiklen en dan pas naar de opleiding.

De test is geen 100% waarheid overigens:)

 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Doet me deugd, deze reactie🙈 hoopte vooral dat mensen er om konden lachen en misschien wat konden herkennen.

Helemaal eens! En het was een enorme grootheidswaanzin, daarom wilde ik het delen. Denk absoluut niet echt zo over mijzelf en anderen. Dat stukje politiek ook😂 dat gaat toch nergens over. Alleen filosoferen doe ik nuchter ook. Vond t ook niet leuk dat nadenken, het stopte maar niet.

Achteraf ook misschien beter in mijn notities kunnen laten🙈 zoiets is misschien grappig om te delen als je de persoon er achter kent😬

Ik geloof dat je normaal niet zo over jezelf denkt, het is een effect van de drug. :wink: En juist goed dat je het erin laat staan, geeft een mooi kijkje in de geest. Dat dwangmatige denken en jezelf moeilijk kunnen afremmen waardoor je het op een bepaald moment zelf een beetje irritant gaat vinden herken ik trouwens wel, ook dat is typisch voor stimulanten. Ik heb het zelf nog niet gehad op 3-MMC (4-MMC geen ervaring mee), maar wel regelmatig na hogere dosissen pep. Dan niet zozeer het niet kunnen stoppen met filosoferen, maar meer in het algemeen een hyperfocus, niet kunnen stoppen met waar je op dat moment in je hoofd mee bezig bent, om het even wat dit op dat specifieke moment is. Plaat-blijft-hangen-idee. Kan soms echt een beetje 'out of control' aanvoelen, en dat vind ik zelf ook minder prettig, daarom neem ik tegenwoordig eigenlijk nooit meer echt grotere hoeveelheden speed.

Merkte je nog iets van de serotoninewerking van 4-MMC?

* Edit: Oei, ik zie dat ik in de war ben, je hebt het over 4-FMP/4-FA, niet over 4-MMC (Miauw, mephedrone). 4-FMP wordt niet aangeduid met Miauw, toch? Of ben ik nu helemaal mis. xD 4-FMP is een amfetamine, en Miauw is een cathinone, aan elkaar verwante maar toch net andere stoffen...
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Gelezen! Omdat ik t interessting vond, heel interessant. Ikkkkkkkk weet niet waar ik moet beginnen? Je bent een dame volgens mij, daar is al een overeenkomst.

Ik kom vaak in zo een, ik noem t even 'sleur' de afgelopen 2 jaren? Als ik me minder voel of indd wanneer ik drugs gebruikt heb? Zit ook op zo een punt dat ik denk hoe ouder we worden hoe meer ervaringen en kennis. Hoe nepper alles word? We gaan steeds meer en dieper nadenken. En indd ik ben er ook nogal een.. zo een denker, zelfs snachts tijdens slapen, zoals sommigen hier al weten, gaat het door tot in detail. Bijna nooit rust. Echt rust.

Hierboven ben ik een overeenkomst aan t maken, nu ga ik een verschil maken. Ik ben nuchter als ik die gevoelens of gedachtes over me heen krijg en in die sleur kom van alles is fake wattefuk zijn we aan t doen. Waarom stop ik niet me rugtasje vol en stap ik op me bike en ga gewoon ipv bedenken wat voor opleiding ik zou moeten doen voor een toekomst? Geen idee waar die gedachtes vandaan komen. Er is nog een soort iets waarvan ik echt niet weet hoe ik t moet uitleggen in woorden? Toch proberen. Dit gebeurt ALLEEN in bed. Of vlak voor ik in slaap val of als ik er net uit kom. FOKING NEP GEVOEL. ik word nu echt boos als ik erover nadenk.😅 Alles is nep, maar in me hoofd is dat geaccepteerd en normaal en wat maakt het allemaal uit. Dan val ik in slaap of word ik Echt wakker en is dat weer uit me hoofd het is altijd megavaag naaaaahh pff ik kan t niet goed uitleggen. Well, ik kan nog uren doorpraten maar ook weer niet.. weet niet welke woorden ik moet gebruiken.

Snap je gevoel van belachelijkheid en grapjes over maken. Dit slaat nergens op , ik stop 💋 GroetJessss
Aaaah heel leuk om te lezen! Behalve dat je ook problemen hebt daardoor met slapen enzo, heeeel zuur. Maar dat met dat neppe gevoel wat je probeert uit te leggen, weet je het wel in je hoofd uit te leggen aan jezelf? Anders lijkt me dat heel frustrerend 😟
Klopt, ben inderdaad een dame, en Jesss ook ? Of heet je Jesper? 🤪🤪

Maar het is toch geweldig dat je anoniem , via het drugs forum mensen kan vinden die je begrijpen😂 wat ik nog niet begrijp is hoe het hier allemaal werkt, heb laatst uitgevonden hoe je een lachlike enzo kan geven. Ben 26 lijk wel een ouwe tak die een poging doet om ‘mee te doen’

Ik herken dat stukje enorm, waar je zegt van ; wtf doe ik hier. Kan me soms gewoon niet voorstellen dat zo weinig mensen zich dit zo afvragen. Weet ook wel dat het vrij weinig zin heeft, want waar wij vragen op hebben kunnen we misschien wel nooit antwoord op krijgen. Maar alles is maar zo normaal. Hoezo is het normaal dat we onszelf zo belangrijk vinden, terwijl we (in vergelijking met het heelal) gewoon niks waard zijn. 😂 Ik lever er niks mee op maar kan het ook niet naast me neerleggen. BIZAR


Mocht je ooit een keer er op los willen typen, je mag me altijd berichten! Niks te gek 😘
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Ik herken dat stukje enorm, waar je zegt van ; wtf doe ik hier. Kan me soms gewoon niet voorstellen dat zo weinig mensen zich dit zo afvragen. Weet ook wel dat het vrij weinig zin heeft, want waar wij vragen op hebben kunnen we misschien wel nooit antwoord op krijgen. Maar alles is maar zo normaal. Hoezo is het normaal dat we onszelf zo belangrijk vinden, terwijl we (in vergelijking met het heelal) gewoon niks waard zijn. 😂 Ik lever er niks mee op maar kan het ook niet naast me neerleggen. BIZAR

Dit is denk ik voor velen van ons herkenbaar, en zeker voor diegenen die met regelmaat psychedelica gebruiken. Ik vind het ook onvoorstelbaar hoe relatief veel mensen níet geïnteresseerd kunnen zijn in het 'waarom, hoe en wat' van ons bestaan hier. Tegelijkertijd lijkt het me ook een bepaalde rust geven, die acceptatie van het niet weten, maar toch vind ik filosoferen persoonlijk te leuk, zeker met gelijkgestemden, om het te zouden willen missen. (Is dit een grammaticaal correcte zin? 'Zouden willen missen'? Klinkt vreemd, lol. Anyway, nevermind.)

We zijn een minuscuul stipje in een gigantisch uni- en waarschijnlijk multiversum, we snappen er werkelijk geen f*ck van en we vinden onszelf echt de shit, dat is toch best grappig. :')
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Aaaah heel leuk om te lezen! Behalve dat je ook problemen hebt daardoor met slapen enzo, heeeel zuur. Maar dat met dat neppe gevoel wat je probeert uit te leggen, weet je het wel in je hoofd uit te leggen aan jezelf? Anders lijkt me dat heel frustrerend 😟
Klopt, ben inderdaad een dame, en Jesss ook ? Of heet je Jesper? 🤪🤪

Maar het is toch geweldig dat je anoniem , via het drugs forum mensen kan vinden die je begrijpen😂 wat ik nog niet begrijp is hoe het hier allemaal werkt, heb laatst uitgevonden hoe je een lachlike enzo kan geven. Ben 26 lijk wel een ouwe tak die een poging doet om ‘mee te doen’

Ik herken dat stukje enorm, waar je zegt van ; wtf doe ik hier. Kan me soms gewoon niet voorstellen dat zo weinig mensen zich dit zo afvragen. Weet ook wel dat het vrij weinig zin heeft, want waar wij vragen op hebben kunnen we misschien wel nooit antwoord op krijgen. Maar alles is maar zo normaal. Hoezo is het normaal dat we onszelf zo belangrijk vinden, terwijl we (in vergelijking met het heelal) gewoon niks waard zijn. 😂 Ik lever er niks mee op maar kan het ook niet naast me neerleggen. BIZAR


Mocht je ooit een keer er op los willen typen, je mag me altijd berichten! Niks te gek 😘
Ja JESS! Hahaha is goed ouwe tak, komt goed. En ja op t moment dat het gebeurd, is het volkomen oke en logisch en naja geaccepteerd of normaal, maar achteraf zijn er geen woorden voor. Ik kom erop terug mocht ik er ooit woorden voor hebben. Overigens is het niet zo dat ik er niet goed door slaap of iets. Gaat om enkelen sec. Ene keer is t paar keer per maand, andere keer maanden niet.
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Dit is denk ik voor velen van ons herkenbaar, en zeker voor diegenen die met regelmaat psychedelica gebruiken. Ik vind het ook onvoorstelbaar hoe relatief veel mensen níet geïnteresseerd kunnen zijn in het 'waarom, hoe en wat' van ons bestaan hier. Tegelijkertijd lijkt het me ook een bepaalde rust geven, die acceptatie van het niet weten, maar toch vind ik filosoferen persoonlijk te leuk, zeker met gelijkgestemden, om het te zouden willen missen. (Is dit een grammaticaal correcte zin? 'Zouden willen missen'? Klinkt vreemd, lol. Anyway, nevermind.)

We zijn een minuscuul stipje in een gigantisch uni- en waarschijnlijk multiversum, we snappen er werkelijk geen f*ck van en we vinden onszelf echt de shit, dat is toch best grappig. :')
Ik denk dat het enkel lijkt alsof er heel weinig mensen nadenken over, hoe , wat en verder, maar t wordt snel weggestopt door angst of andere gevoelens. Misschien word je gelijk als zweefkees of labiel persoon gezien.
Waarom zouden bv beroemdheden laten weten dat ze over zulke dingen nadenken en er tijd aan besteden, als er een risico is dat ze daarna niet meer 'serieus' worden genomen voor wat normaal is..

Denk juist dat iedereen op n bepaald punt er over nadenkt. Sommigen hoor je zelfs al van jongs af aan al, over dood, vaak gepaard met angst.
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Beste mensen, ik heb m nu aangepast, de tekst in stukken gehakt. Ik lees morgen de reacties even verder! Wat heb ik mezelf en jullie aangericht door m te posten😂😂😂 tijdens het bewerken dacht ik ja.... Zo blij dat dit anoniem is😂 Fijne avond!
Nee thanks! En @Rivalrie ook. Zo ben ik met die test en vooral de uitslag nog lang niet klaar 😅 slaaplekker!
 

Omoptesnuiven

Experimenterende gebruiker
Dit is denk ik voor velen van ons herkenbaar, en zeker voor diegenen die met regelmaat psychedelica gebruiken. Ik vind het ook onvoorstelbaar hoe relatief veel mensen níet geïnteresseerd kunnen zijn in het 'waarom, hoe en wat' van ons bestaan hier. Tegelijkertijd lijkt het me ook een bepaalde rust geven, die acceptatie van het niet weten, maar toch vind ik filosoferen persoonlijk te leuk, zeker met gelijkgestemden, om het te zouden willen missen. (Is dit een grammaticaal correcte zin? 'Zouden willen missen'? Klinkt vreemd, lol. Anyway, nevermind.)

We zijn een minuscuul stipje in een gigantisch uni- en waarschijnlijk multiversum, we snappen er werkelijk geen f*ck van en we vinden onszelf echt de shit, dat is toch best grappig. :')
Wil jij mijn tolk worden? Zou me enorm veel energie besparen. Je weet het perfect uit te leggen allemaal! 👌🏼 en grammaticaal correcte zin, beste Roze Olifant, ik kan maar daar überhaupt niks bij voorstellen.
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Ik denk dat het enkel lijkt alsof er heel weinig mensen nadenken over, hoe , wat en verder, maar t wordt snel weggestopt door angst of andere gevoelens. Misschien word je gelijk als zweefkees of labiel persoon gezien.
Waarom zouden bv beroemdheden laten weten dat ze over zulke dingen nadenken en er tijd aan besteden, als er een risico is dat ze daarna niet meer 'serieus' worden genomen voor wat normaal is..

Denk juist dat iedereen op n bepaald punt er over nadenkt. Sommigen hoor je zelfs al van jongs af aan al, over dood, vaak gepaard met angst.

Dat ben ik met je eens, het is ook zeker niet dat ik er vanuit ga dat 'heel weinig' mensen nadenken over het hoe, wat en waarom. Ik kan niet in het hoofd van andere mensen kijken en ik zie mezelf ook totaal niet als uniek of speciaal dat ik me hiermee bezig houd. Maar er zijn wel degelijk mensen die zich hiervoor gewoon echt niet interesseren. Mijn moeder bijvoorbeeld snapt werkelijk niet waarom ik bepaalde boeken lees of geïnteresseerd ben in psychedelische en existentiële zaken. Zij heeft zoiets van 'we weten het toch niet, why care'. Ik respecteer haar kijk erop, maar ik snap dat niet. Maar goed, ik ben van nature en van kleins af aan een denker, en een onderzoeker (letterlijk, onderzoek doen is mijn beroep), zij is veel meer praktisch in haar benadering van zaken. Ze zegt ook altijd over drugs: je moet toch weer terug naar deze realiteit en het normale leven, waarom zou je? Dat vind ik zo'n maffe redenatie. Wat heeft dat ermee te maken? Drugsgebruik is niet enkel een uiting van escapisme. En al was het dat wel - je gaat toch ook op vakantie? Dat je uiteindelijk weer thuis komt, doet toch niks af aan de ervaring?

Er is geen goed of fout, het is een andere manier van naar de wereld kijken. Levensinvulling. Ik heb niet de illusie dat ik ooit een antwoord ga krijgen op mijn vragen, want ik ben echt niet in staat tot iets ontrafelen waar alle grote denkers tot nu toe niet tot hebben kunnen doordringen. Maar blijkbaar vind ik het genoegdoening geven om me met het thema en het mysterie daar rond omheen bezig te houden, anders deed ik het wellicht niet.

Maar tuurlijk denkt iedereen er op een bepaald moment over na. Bijvoorbeeld (heel cliché) als je naar de sterrenhemel kijkt, of wanneer een naaste overlijdt... Of op het moment dat de wereld in crisis is... Maar de één gaat hier verder in dan de ander en dat is oké.
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Yes inderdaad het ontgaat niemand. Leuk die voorbeelden met je ma. Ik zou ook zeker meer neigen naar jou redenatie dan die van haar. Goed dat je haar respecteert en heerlijk hoe je daar op reageert met eenzelfde voorbeeld zoals die vakantie. Grappig, misschien nog geen paar jaar terug dat het juist andersom voor me zou zijn, en ik het ook een beetje weg zou wuiven al dat onbekende. Nu vind ik het steeds interessanter worden. Waarom? 🙃
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Yes inderdaad het ontgaat niemand. Leuk die voorbeelden met je ma. Ik zou ook zeker meer neigen naar jou redenatie dan die van haar. Goed dat je haar respecteert en heerlijk hoe je daar op reageert met eenzelfde voorbeeld zoals die vakantie. Grappig, misschien nog geen paar jaar terug dat het juist andersom voor me zou zijn, en ik het ook een beetje weg zou wuiven al dat onbekende. Nu vind ik het steeds interessanter worden. Waarom? 🙃

Omdat het interessant ís! :relaxed: Juist vanwege het onbekende... We hebben als mensheid al behoorlijk wat bereikt met bijvoorbeeld wetenschap, maar het gaat dan relatief over hele specialistische dingen, die vooral betrekking hebben op het aardse. Het zijn microscopisch kleine puzzelstukjes in een immens groot geheel. De ultieme fundamentele basis (wie de f*ck zijn we, wat doen we hier, waarom zijn we hier, hoe komen we hier, wat is er om ons heen en hoe is dit alles ontstaan, wat gebeurt er met ons nadat we sterven etc.), daar snappen we helemaal niets van. Onze afkomst en bestemming, eigenlijk onze hele context is ongrijpbaar. En elk boek dat je leest of elke discussie die je voert roept weer nieuwe vragen op. Het houdt je van de straat zullen we maar zeggen. xD
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Yes inderdaad het ontgaat niemand. Leuk die voorbeelden met je ma. Ik zou ook zeker meer neigen naar jou redenatie dan die van haar. Goed dat je haar respecteert en heerlijk hoe je daar op reageert met eenzelfde voorbeeld zoals die vakantie. Grappig, misschien nog geen paar jaar terug dat het juist andersom voor me zou zijn, en ik het ook een beetje weg zou wuiven al dat onbekende. Nu vind ik het steeds interessanter worden. Waarom? 🙃

Haha. Nog zo'n redenatie van mijn ma: 'als de menigte/overgrote meerderheid iets vindt (bijvoorbeeld dat drugs slecht en gevaarlijk zijn en verboden moeten worden) dan zal daar wel een kern van waarheid in zitten, want anders zouden niet zoveel mensen het vinden'. Ze heeft een punt, vaak zal deze vlieger opgaan, maar ja, soms ook totaal niet. Een extreem voorbeeld hiervan is het algemene gedachtengoed tijdens WO2. De meerderheid ging hierin mee, maar was het daarom juist? Hell no. Is het juist hoe 'we' dieren behandelen in de bio-industrie, puur omdat de meeste mensen er geen probleem van maken? Heftige vergelijkingen en nogal off-topic hier ook trouwens, maar zelf kritisch blijven nadenken is belangrijk. Ze was het trouwens wel met me eens nadat ik deze voorbeelden noemde, maar op het gebied van drugs blijft ze wantrouwig. :wink:
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Omdat het interessant ís! :relaxed: Juist vanwege het onbekende... We hebben als mensheid al behoorlijk wat bereikt met bijvoorbeeld wetenschap, maar het gaat dan relatief over hele specialistische dingen, die vooral betrekking hebben op het aardse. Het zijn microscopisch kleine puzzelstukjes in een immens groot geheel. De ultieme fundamentele basis (wie de f*ck zijn we, wat doen we hier, waarom zijn we hier, hoe komen we hier, wat is er om ons heen en hoe is dit alles ontstaan, wat gebeurt er met ons nadat we sterven etc.), daar snappen we helemaal niets van. Onze afkomst en bestemming, eigenlijk onze hele context is ongrijpbaar. En elk boek dat je leest of elke discussie die je voert roept weer nieuwe vragen op. Het houdt je van de straat zullen we maar zeggen. xD
Hoppa weer zo een uitgebreide reactie. Haha verrukkelijk. Mijn antwoord is ff kort: wellicht🤫
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Haha. Nog zo'n redenatie van mijn ma: 'als de menigte/overgrote meerderheid iets vindt (bijvoorbeeld dat drugs slecht en gevaarlijk zijn en verboden moeten worden) dan zal daar wel een kern van waarheid in zitten, want anders zouden niet zoveel mensen het vinden'. Ze heeft een punt, vaak zal deze vlieger opgaan, maar ja, soms ook totaal niet. Een extreem voorbeeld hiervan is het algemene gedachtengoed tijdens WO2. De meerderheid ging hierin mee, maar was het daarom juist? Hell no. Is het juist hoe 'we' dieren behandelen in de bio-industrie, puur omdat de meeste mensen er geen probleem van maken? Heftige vergelijkingen en nogal off-topic hier ook trouwens, maar zelf kritisch blijven nadenken is belangrijk. Ze was het trouwens wel met me eens nadat ik deze voorbeelden noemde, maar op het gebied van drugs blijft ze wantrouwig. :wink:
Ja mooie voorbeelden weer. En je ma, wat betreft drugs, accepteerd ze het wel? Blijft het een vriendelijke discussie, is er ooit een mogelijkheid dat ze ook maar iets zou proberen zelf? Want dat zou prachtig zijn. En dan nog eens beoordelen en beargumenteren. Mijn ma geeft ook absoluut niet toe(enkel sigaretten en drank, ofc), maar al vanaf jongs af aan kan ik eerlijk alles zeggen over dat onderwerp. Ik blijf het ook proberen uit te leggen maar toch zou ik zeggen zo iemand moest eens iets durven proberen. Ik gun t ook zo , een nieuwe ervaring wellicht positief 🤪
 

Roze Olifant

DF Staff
Forumleiding
Moderator
Top Tripreporter
Ja mooie voorbeelden weer. En je ma, wat betreft drugs, accepteerd ze het wel? Blijft het een vriendelijke discussie, is er ooit een mogelijkheid dat ze ook maar iets zou proberen zelf? Want dat zou prachtig zijn. En dan nog eens beoordelen en beargumenteren. Mijn ma geeft ook absoluut niet toe(enkel sigaretten en drank, ofc), maar al vanaf jongs af aan kan ik eerlijk alles zeggen over dat onderwerp. Ik blijf het ook proberen uit te leggen maar toch zou ik zeggen zo iemand moest eens iets durven proberen. Ik gun t ook zo , een nieuwe ervaring wellicht positief 🤪

Ja, echt hè, je zou willen dat ze eens met je mee zouden kunnen kijken, puur om te zien dat het altijd zo erg niet is. Maar of het zou werken?

Mijn ouders accepteren, of misschien moet ik eerder zeggen 'gedogen', dat dit mijn hobby is. We hebben er wel de nodige discussies over gehad. Mijn vader heeft vroeger zelf het e.e.a. uitgeprobeerd maar heeft niet de uitgesproken nieuwsgierigheid die ik ernaar heb, en soms ook een nogal zwart-witte kijk op dingen vind ik (zo heeft hij vroeger een vriend gehad die veel LSD gebruikte - volgens mijn vader was diegene 'verslaafd aan LSD' wat me al stug lijkt maar goed, het kan - en die daar volgens hem 'gek' door is geworden, dus zijn conclusie is dat LSD maar linke soep is). Mijn moeder had een zwaar alcoholistische vader met alle gevolgen van dien, dus van haar kan ik wel begrijpen dat ze panisch is voor verslaving. Het begrip drugs combineren mijn ouders per definitie met kans op verslaving en serieus gevaar. Niet geheel onterecht natuurlijk, dus mijn standpunt verdedigen is soms best lastig. Ik wil namelijk ook weer niet teveel pro-drugs klinken, want ik zie hier op het forum en in real life hoe het ook gruwelijk mis kan gaan. Realistisch zijn over mogelijke risico's hoort ook bij verstandig drugsgebruik. Ik wil het liefst dat ze mij hierin vertrouwen, maar ik snap ook dat ze dit nooit volledig zullen kunnen uit ouderlijke bezorgdheid.

Ik ben in het algemeen eerlijk over het feit dat ik zo nu en dan bepaalde middelen gebruik, maar ik vertel ze nooit echt concrete details, al weten ze wel hoe laat het is als ik bijvoorbeeld naar een festival ga (mijn zusje gebruikt tijdens dat soort gelegenheden ook drugs, en dit weten ze ook) of als er een vriend of vriendin op bezoek komt waarvan ze weten dat ik daar wel eens iets van drugs mee doe. Mijn vader zou er nog wel geïnteresseerd in zijn om nog eens iets te gebruiken/uitproberen, ik heb de twijfel om er bíjna in mee te gaan wel eens duidelijk bij hem gezien. :tongueout: Maar mijn moeder zou het niet prettig vinden als hij dit deed, en ik denk ook dat hij vanuit zijn vaderlijke rol vindt dat het beter en geloofwaardiger is om het niet te doen (ofzo), dus hij ziet er dan toch uiteindelijk vanaf. :')

Je blijft het uitleggen... heel herkenbaar, maar ze denken er toch wel het hunne van. Het enige wat je kunt doen is dat beeld wat proberen te neutraliseren, zodat je niet hoeft te liegen, dat is al heel wat. Super fijn dat jij alles m.b.t. dit onderwerp eerlijk kunt delen met je moeder, al staat ze er niet achter!
 

wonderalice

Belezen gebruiker
@3mmctje helemaal gelezen! Ben nu ook niet nuchter, paar wijntjes op..
Maar wil iig even zeggen dat je op mij totaal niet dom overkomt. Juist als een heel zelfbewust en reflectief mens. Of dit nu door de 4mmc komt of niet, ik denk dat drugs je eigen gevoelens versterken en soms wordt het ook gemakkelijker om er woorden aan te geven.. Je zegt zelf al dat je niet meer wilt gebruiken.. Volg je gevoel.. Ik ben benieuwd hoe je achteraf nuchter zelf terug kijkt op deze ervaring...

Je klinkt ook alsof je erg kritisch bent naar jezelf, wat voor mij herkenbaar is.. Ik heb veel gehaald uit het boek ontmasker je innerlijke criticus... Misschien vindt je dit ook interessant..
 

Bijlagen

  • Screenshot_20210110_012112_com.bol.shop.jpg
    Screenshot_20210110_012112_com.bol.shop.jpg
    75,9 KB · Weergaven: 3
Laatst bewerkt:

CuriousExplorer

DF-koning
Eerst en vooral...
Hoe oud ben jij precies? Je hebt namelijk een heel volwassen schrijfstijl.

Ik snap het hele punt rond "nadenken" met drugs op, maar uw nadenken is toch stevige literatuur om te lezen. Ik herken mij niet echt in dat type van nadenken.

Het enige dat ik je kan aanraden, althans als ik spreek over mijn ervaringen met 4mmc is minder nadenken en meer genieten.
4mmc is een drug die dient om op te feesten, onnozel doen, of creatief bezig te zijn.

Het is een heel mooi geschreven report, dat dan weer wel. Thanks om deze te posten ( en aan te passen ) .
 

TripJess

Bewuste gebruiker
Eerst en vooral...
Hoe oud ben jij precies? Je hebt namelijk een heel volwassen schrijfstijl.

Ik snap het hele punt rond "nadenken" met drugs op, maar uw nadenken is toch stevige literatuur om te lezen. Ik herken mij niet echt in dat type van nadenken.

Het enige dat ik je kan aanraden, althans als ik spreek over mijn ervaringen met 4mmc is minder nadenken en meer genieten.
4mmc is een drug die dient om op te feesten, onnozel doen, of creatief bezig te zijn.

Het is een heel mooi geschreven report, dat dan weer wel. Thanks om deze te posten ( en aan te passen ) .
Topicstarter zei in een reactie hierboven ergens volgens mij 26, of bedoelde je @Roze Olifant ? Dat weet ik ook niet
 
Bovenaan