Ik! Into the Woods is ABSOLUUT de moeite waard als het je lukt om tickets te krijgen. Ik ben er vorig jaar geweest, misschien wel het leukste festival waar ik ooit geweest ben, zeker gezien de prijs. De aankleding is fantastisch, heel veel aandacht aan besteed en erg psychedelisch, een beetje wacko. Haha. Waarbij het bos - niet onbelangrijk - zoveel als kan wordt gerespecteerd. Als je eerder op de dag komt kun je de kunst goed zien en leuke weirde ‘activiteitjes’ bezoeken. De muziek is techno, electro, house en deephouse. Niet te ‘hard’, voor mij persoonlijk dan. Publiek ook erg divers en een warme vriendelijke sfeer. Er wordt veel MDMA gebruikt maar ook niet overdreven/extreem met de nadruk erop, zoals ik vaker bij hardstyle feesten heb gezien. De algemene vibe is heel leuk met maffe trippy humor en accenten overal in het decor en in de communicatie verwerkt. Ik heb daar ook mensen ontmoet die gewoon drugsloos bleven, die gingen dan vaak wel wat eerder daar huis. Ik was er met mijn zusje en nog wat anderen en we hebben ons daar echt heel goed geamuseerd.
Enige echte nadelen zijn de online wachtrij voor de kaarten waarbij de mogelijkheid bestaat dat je er niet doorheen komt (dus laat anderen ook voor je proberen) en de wat tricky tijd van het jaar waarin het wordt gehouden. Wij hadden heel mooi zonnig weer maar vrees dat het de laatste mooie dag van het jaar was. Met wat pech regent het en is het koud, en er zijn weinig of geen overdekte podia. Dat is dus mazzel hebben, wij hebben ons toen wel gerealiseerd dat de hele dag regen en kou echt vrij kut en toch wel een pretbederver zou zijn geweest. Maar ik haat nat weer dan ook intens.
Verder één en al liefde voor dit feest. Moet er eigenlijk niet teveel reclame voor maken, nóg minder beschikbare tickets. Maar ja. :’)
P.S.: Als je wil kan ik altijd wat sfeerfoto’s doorsturen via PB van de aankleding/kunst.