inzak gezet met paddo's of niet

frankiekrak

Experimenterende gebruiker
nouw ik heb dus paddo's gekocht mexicaanse wat ik me afvraag ben ik afgezet of niet in dat bakje staake maar 3 kleine paddo's is dit genoeg voor de eerste keer met 2 te trippe ??? :)
 
3 kleine paddo's? Dat is behoorlijk weinig inderdaad?

Zijn het gedroogde of verse?



Er horen per portie toch wel 6 mooie paddo's te zitten!
 
ze zijn al half droog dus ik kan geen goede beginnertrip met 2 hiervan doen ook niet met wiet en alchool
 
3 kleine paddo's is minder dan een half portie... het is moeilijk om je op deze manier een goed advies te geven. Kan je niet toevallig een foto van je portie plaatsen? Dan heb ik een beter beeld.


In princiepe zou ik zeggen dat het portie wat je nu in huis hebt, te weinig is om een goede trip van te hebben.
 
Gewoon proberen... als het tegenvalt weet je de volgende keer dat je meer moet nemen! Er is niets mis met rustig aan beginnen!



Hoeveel betaalde je ervoor?
Een vol portie kost toch al gauw 12,-
 
Hoe klein is "klein" wat jij zegt? Je weet niet wat voor paddo's het zijn hè... van mexicaanse krijg je er vaak niet zoveel.
Dan is één portie opzich wel genoeg voor 2 personen.
 
matthijs zei:
Hoe klein is "klein" wat jij zegt? Je weet niet wat voor paddo's het zijn hè... van mexicaanse krijg je er vaak niet zoveel.
Dan is één portie opzich wel genoeg voor 2 personen.

Ik kreeg VERS, 4 grote en één kleine paddo. 30 gram
 
Ik heb voor het gemak even een foto geplaatst van twee porties gedroogde paddo's

Zo kan je vergelijken! :)

(de zakjes zijn van onder tot boven 12cm lang)


SP_A0172_000.jpg
 
Terug
Bovenaan