Cactus proberen?

Kijk wel naar de benodigde hoeveelheden, want da valt sterk tegen hoor, de cactus moet namenlijk al wel een paar jaren oud zijn voor hij potent genoeg is.

Overigens is mescalline ook nogal een straf middel omdat het ook zo lang werkt.
 
Een mescaline trip ervaren staat hoog in mijn verlanglijstje :love:
Maar het lijkt me inderdaad wel heel erg moeilijk om te doseren als je zo'n Peyote-cactus of Peruvian Torch stekje koopt.

Heeft iemand ervaring met het consumeren van cacti die in de smartshop zijn gekocht?
 
volwassen cactussen die goed zijn voor een trip zijn ook redelijk duur. Denk maar aan een 100 tot 150 euro voor een hele volgroeide cactus, prijzen kunnen uiteraard iets verschillen.
 
Je moet of veel geduld hebben; als je er een goede trip van wil, omdat ze dus moeten 'rijpen' terwijl ze nog leven, óf heel veel geld uit willen geven.
Maar áls je dat doet kan je wel zeker weten dat je een goede trip hebt.
 
Weet iemand soms hoe de cactussen moeten zijn? Ik ize het namenlijk wel zitten een deel jaartjes voor die cactus te zorgen zodat hij nadien voor mij kan zorgen :P
 
Terug
Bovenaan