Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Als je harder wilt gaan op 2cb kan ik aanraden het te combineren met een redelijke hoeveelheid alcohol en wiet.
Ikzelf heb laatst met een groep vrienden met zn allen 1 pil geslikt.
Dit was een Yellow North Face om precies te zijn
Wij slikten het in na 3 bier en daarna nog meer bier gedronken en...
Nippen doe ik ook als ik in de zaal sta. Als dan later mijn water op is ga ik naar de wc om water te halen, dan drink ik meestal 2 volle glazen achter elkaar weg en ga weer met 2 volle bekers de zaal in.
5 liter is mischien wat overdreven maar ik drink in die 10 uur dat ik er ben toch wel...
je kan ook het water weer uitspugen in plaats van doorslikken. 5 liter water is wel wat veel van het goeie.
5 liter was maar een schatting aangezien in op dat moment aan het trippen ben kan het ook minder zijn.
Op dat moment krijg ik een voor mij wel bekende "tripdorst" het lijkt wel alsof...
Ik zal eens proberen wat zouts te eten.
Vorige keer at ik een banaan maar dat hielp niet tegen de dorst.
Minder bier drinken is geen optie anders is de combinatie weer minder lekker haha.
Ik drink overigens altijd de laatste 5-6 uur van het feestje alleen maar water.
Ik denk dat ik laatste...
Hallo.
Ik heb even de zoekfunctie gebruikt maar ik kon toch niet de informatie vinden die ik zoek dus vandaar dit topic.
Sinds mijn 1ste keer Awakenings met ADE wist ik gelijk al dat ik hier vaker naar toe zou gaan.
Ik heb alleen 1 constant probleem wat steeds weer terugkomt.
Als ik naar...
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.