MyLittlePonyPack
DF-koning
2 Malibu-cola's gedronken met uit eten
Klopt wel met wat ik gisteren ervaarde. Maar in de tijd dat xtc het nog echt lekker deed voor mij heb ik eens een half stompje wiet tijdens de coming down gebruikt, en dat vond ik toen hemels. Misschien moet ik daar ook echt op wachten, tot de high een beetje op zijn retour isAls ik bijvoorbeeld 3-FA heb gebruikt, merk ik ook veel minder van wiet.
Haha, doet mij weer denken aan mijn jonge jaren, ik ben nog steeds jong maar goedJointje Amnesia wiet🌬️
Nouja mn vriend wilde nog ff wat laten zien wat ook kon, dat hij mij een shotje in mn mond geeft😅
Haha, doet mij weer denken aan mijn jonge jaren, ik ben nog steeds jong maar goed![]()
Met MDMA werk wiet wel degelijk. 🙂Klopt wel met wat ik gisteren ervaarde. Maar in de tijd dat xtc het nog echt lekker deed voor mij heb ik eens een half stompje wiet tijdens de coming down gebruikt, en dat vond ik toen hemels. Misschien moet ik daar ook echt op wachten, tot de high een beetje op zijn retour is
2 Malibu-cola's gedronken met uit eten
Hoe verhoudt deze zich tov flunitrazepam? (Zag je eerder hierover zelf een vraag stellen)5mg desmethylflunitrazepam
Is Duits natuur troebel weisbier. Is vooral populair op het terras in de zomer. Alhoewel ik het in de winter ook lekker vind als t sneeuwt.Waar is die van? Nooit van gehoord?
En toch ook nog maar een paar thuis dan🥃
Die fles van 1.5 liter is bijna op😅
Kan het zijn dat de 4-fma de werking van de weed tegen gaat?
Ja dat kan best, bij veel uppers merk ik ook nooit zo veel van wiet.
Als ik bijvoorbeeld 3-FA heb gebruikt, merk ik ook veel minder van wiet.
Idd, coke en wiet is behalve onaantrekkelijk ook geen lekkere combi, speed tegelijk met wiet is wel oke en zeker in de comedown van de speed. Alleen “vergat” ik mijn joint als ik aan de speed zat. (ook al jaren niet op).Met coke blowde ik nooit ,afschuwelijk die smaak.
Ot
Blowtje Cali
Maar in de tijd dat xtc het nog echt lekker deed voor mij heb ik eens een half stompje wiet tijdens de coming down gebruikt, en dat vond ik toen hemels. Misschien moet ik daar ook echt op wachten, tot de high een beetje op zijn retour is
Met MDMA werk wiet wel degelijk. 🙂

Je bent een kanjer om van de methadon af te blijven! Diep respect. ❤️1 gram paracetamol
200 mg tramadol
1 zolmitriptan
Tweede mok filterkoffie
Fijne zonnige dag iedereen!