MyLittlePonyPack
DF-koning
Dat hoeft niet aan jou te liggen. Althans, waarschijnlijk speelt je vermoeidheid wel degelijk een rol. Maar voor mij was 4-HO-MET ook twee van de drie keer dat ik 20 mg deed (zwaar) underwhelming. Raar genoeg nou net één van die drie keren dus weer niet, toen had ik warempel een echt tripje, maar mild. Er is misschien sprake van enig toeval maar op mij komt dit middel nogal inconsistent over. Nou zijn alle psychedelica wel in een bepaalde manier onvoorspelbaar (set/setting) maar zo heb ik het nog niet meegemaakt. 40 mg vond ik trouwens wel zeer de moeite waard, maar dat heb ik nog geen tweede keer gedaan.
De dosis was voor jou vermoedelijk te laag. Persoonlijke gevoeligheid voor deze stof lijkt sowieso ook behoorlijk te variëren. Jammer wel van je ervaring!Alleen bodyload = suckie.
Nouja en wat ook meespeelde was dat het niet vertrouwd genoeg voelde om me er echt aan over te geven. Dus blokkeerde het ook een beetje waardoor het vooral naar voelde en ik niet wist wat ik moest. Ben uiteindelijk ook weggegaan bij Verwondering en naar een andere vriend in de buurt gegaan omdat het voor mijzelf te ongemakkelijk voelde. Was gewoon nog niet de juiste tijd en plaats voor mij om zoiets te doen. Inschattingsfoutje, kan gebeuren.
