Dissociatie door antihistamine (cetirizin)

dexdude2

Belezen gebruiker
Mijn doctor heeft mij cetirizine dihydrochloride 10mg tabletten voorgeschreven voor mijn hooikoorts en jeuk. Nu heb ik deze al een paar keer ingenomen (werken perfect overigens) en heb gemerkt dat ik er helemaal dol van word.

Normaal slaap ik maximaal 9 uur, als ik 1 zo'n tablettje in neem minimaal 12 uur, en dan ben ik nog steeds enorm moe, wat niet normaal is voor mij. Ook krijg ik moeite met lopen (duizeligheid) en kan ik me nergens meer op concentreren (vooral niet op wat ik zie, een nieuwsbericht lezen is bijna onmogelijk omdat bijna niks wat ik lees word opgeslagen in m'n geheugen) en ik word een beetje hyperactief en begin vaag te denken (een beetje zoals wanneer je erg stoned bent) + ik wil vele dingen tegelijkertijd doen. Ik krijg ook migraine-achtige hoofdpijn en eten smaakt ook niet. Het lijkt er gewoon op dat ik een beetje "verlamd" word.

Ik ga dinsdag direct naar de doctor om dit gif te verwisselen voor andere antihistamines. Maar mijn vraag is nu of iemand hier dezelfde problemen heeft gehad met detzelfde of andere antihistamines. Kan het zijn dat ik overgevoelig ben voor cetirizin? Ik heb geen andere ziektes dan een lichte asthma en wat allergiën, ik rook niet en drink zeer weinig. Heb de laatste weken ook geen drugs gebruikt.
 
ff omwisselen via de doktor .... sommige medicatie slaat bij de een anders aan dan bij de ander. Hier in iedergeval niet mee blijven door lopen
 
Na de dokter gaan en het probleem voorleggen. Hij/zij zal je iets anders voorschrijven.

Niet iedereen reageert hetzelfde op een geneesmiddel. Jij zult hier gewoon te gevoelig voor zijn.
 
Ik slik dit spul al heel lang voor hooikoorts, werkt best goed en nooit ergens last van gehad. 'k zou naar de dokter gaan en iets anders vragen :eek:
 
Terug
Bovenaan