• Hey, waar zijn de Tripreports van de Maand gebleven?

    Ben je de Tripreports van de Maand en andere toptripreports kwijt? Deze hebben we onlangs verzameld in een eigen subforum, getiteld Tripreport Toppers. In dit subforum staan alle toppers in chronologische volgorde verzameld. Lekker makkelijk terugzoeken!

paddestoeltjes in de vrieskou in het park :)

pieter-b

Wijs gebruiker
Vroeger heb ik momenten gehad waarop ik veel heb getript. De laatste keer was zo'n 3 of 4 jaar geleden op een half bakje truffels op een techno feestje. Mijn één a laatste paddotrip kan ik mij niet eens meer herinneren.

De laatste maanden heb ik weer behoorlijk veel zin gekregen in een lekkere trip,..had ayahuasca gekocht, maar was mislukt, had dmt gemaakt, maar was te weinig, zocht lsd, maar kon niet vinden, wil iboga, maar das zo duur..anyway...Tijd voor Paddo's! :)

In de berekou naar de stad gefietst en een portie hawaiiaanse gehaald. Op de terugweg ook nog maar even langs blokker gefietst voor een pakje lachgas. Ik had nog geen lachgas geprobeert onder paddos, dus was wel benieuwd hoe 1 + 1 = 3 die ervaring werkelijk zou zijn.

Thuis aangekomen nog even wat eten laten wegzakken en om ongeveer 15:00 uur het bakje opgepeuzeld.
Ik verbaasde me over dat ze zo onwijs goor waren, maar besloot dat de hawaiiaanse waarschijnlijk goorder zijn dan de paddos die ik eerder ooit gegeten had.

Vroeger was ik een dolgeslagen gebruiker, die alles nuttigde met effect en binnen handbereik, met als gevolg dat één van mn eerste gedachtes in de trip het verlangen was naar nog een portie. Maar tussen mij en die tweede portie lag nog zo'n 20 minuutjes fietsen door de stad.

Zo rond het inslaan van de paddos besloot ik een ballonnetje lachgas te testen, dit beviel me niet zo..ik was ineens een beetje de weg kwijt, en een lachgas effect was er ook niet echt.

Toen besloot ik wat verzamelde symbolen te bekijken zoals ik had voorgesteld in het lsd topic. Hieruit stak met kop en schouders een plaatje die mij onwijs fascineerde, terwijl het me nuchter niets deed. Het pulseerde en straalde kleur, het kreeg bolletjes en was onmogelijk te bevatten wat vorm betreft. Het labyrinth
d25c2e3489.png



Het was inmiddels ongeveer 16:00 en de trip leek niet echt sterker te worden, dus ik vond dat ik maar gewoon moest proberen naar de smartshop te gaan.
Eerst nog even langs een overbuurjongen gegaan, een kort praatje houden, dat doe ik wel vaker, maar onder invloed van die paddos kwam ik erachter dat het gematigde effect wat ik op mijn kamer ervaarde volledig verdween met sociale interactie. Dit versterkte het effect enorm.

Ik probeerde hem uit te leggen dat taal eigenlijk maar een stom stroperig inefficient middel is. Dat het een punt in tijd beschrijft, maar dat het dit doet tenkoste van oneindig veel even waardevolle punten in tijd.
Ook werd het erg evident dat hij alles met een doel deed, overal associaties bij had..hoe klein de handelingen ook waren, alles was een a -> b plan, terwijl ik daarintegen alles wat ik zag, slechts ervaarde zonder verdere context of achterliggend doel.

Gedurende deze uren had ik constant flitsen van de white bunny van alice in wonderland... tijd tijd tijd tijd ..haast haast haast, hoe laat is het..tijd tijd. Ik wou die tweede portie paddos nog halen en wilde niet dat het plotseling zo laat zou zijn dat de smartshop dicht is, en ik verloor constant mijn tijdsbesef.

Ondanks dat ik op dat moment eigenlijk best wel enorm hard ging, besloot ik toch die extra portie te halen. Ik wou graag ook nog even buiten zijn, en wou vooral ontsnappen aan mijn dwangneurotisch gepraat in gezelschap.

Ondanks mijn staat, wist ik nog een lekkere warme wollen koltrui uit mn kast te halen, deed mn jas aan, en stapte op mijn fiets. Het was inmiddels bijna 17:00 en het was al best donker op straat. Ik had mij een weg uitgedacht die de meeste drukte van de stad zou doen vermijden, zodat ik relatief zo verantwoordelijk mogelijk de reis zou kunnen maken.

Ik genoot Enorm. Ik reed op aangenaam tempo naar de stad, en Overal om mij heen was diezelfde mantra die ik thuis ook had met de white bunny.Haasthaasthaast snelsnelsnel tijdtijdtijd.. De mantra van de stad was Haaast!
Ik daarintegen, had het lekker warm, ook mijn handen waren niet koud, mijn lichaamstemperatuur was flink omhoog geschoten, en met een grote glimlach, mezelf in bedwang houdende om niet schuddebuikend van het lachen op mijn fiets te zitten, reed ik naar mijn doel.

Weer bij de smartshop aangekomen uitte de verkoper zijn verbazing over dat ik de eerste portie al ophad en nog zo helder weer voor zn neus stond voor een tweede. Dit vonden we bijde wel erg lachwekkend (vooral ik :) ) en na wat gelachen te hebben ging ik weer op weg.

De route die ik had gekozen liep door een parkje. Op de heenweg had ik daar al heel kort een sigaretje gerookt. Op de terugweg besloot ik daar wat langer te zitten en ging langs de AH voor een flesje orangina.

Wat is de AH Statisch zeg. en wederom had iedereen om mij heen een doel, a->b, en haast haast haast snel snel..

Bij de kassa moest ik best nog even in de rij staan, en ik zat naar een kaartje te kijken in het rek naast mij. De afbeelding op die kaart was er zoeen die je van boven en van onder kunt bekijken, en dat het plaatje dan verandert. Ik vond het wel grappig dat ik juist zo'n kaart tegenkwam in mijn staat. Toen ik de andere kant opkeek naar een ander rek, zag ik plotseling dat Alle kaarten dat deden...oeps..toch getript dus :)

Eenmaal buiten vervolgde ik mijn fietstocht totaan het park. Dit park heeft een heel breed en druk bezocht fietspad over de lengte, en wederom was de mantra Haast haast haast snel snelsnel doel doeldoel Enorm. Het was zelfs moeilijk te ontsnappen. Zodra ik tussen de mensen fietste, fietste ook ik heel hard, en schijnbaar gericht, en in het park moest ik veel moeite doen om mij niet te schamen, of bekeken te voelen voor het feit dat ik in het donker in de vrieskou, speciaal met een klein flesje drinken daarvoor gekocht, lekker op een bankje in het park ging zitten. Het moment dat ik daar zat ervaarde ik als een timelapse van lichtjes over de straat, een snelweg van fietsers. snel snel haast haast.

Ik vond dat toch niet het beste bankje, daar zo pal op dat fietspad, dus ik besloot een donker wandelpaadje op te gaan, en ben daar op een bankje gaan zitten. Dit was Fantastisch, heerlijk warm, elke minuut wel een nieuwe paddo in m'n mond en heerlijk genieten van de ijskristallen op het water, en de morphende bomen om mij heen, en de complete afwezigheid van mensen en haast en tijd en doel. Gewoon even Onwijs genieten in een punt van tijd.

Op dat moment besefte ik mij dat ik de smaak van de paddos Heerlijk vond, en ik kreeg instant flashbacks van alle andere keren dat ik zo heb genoten van de smaak van paddos. Ik heb daar ongeveer een uur gezeten, totdat ik plots besefte dat het licht pulserende water van voorheen inmiddels met grote slagen in en uit leek te ademen, dat de
bomen bijna onherkenbaar aan het morphen waren geslagen en dat het pad waarover ik was gekomen, compleet in de omgeving was opgegaan,

.......en dat ik nog weer verder naar huis moest fietsen.

dat lukte al met al nog aardig, al heb ik toch een paar foutjes gemaakt. Het begon toen ik weg fietste. Ik heb een fiets met 10 versnellingen, en de eerste is echt niet om mee te rijden, het duurde zeker een minuut tot ik dit doorhad. Ook fietste ik opeens links inplaats van rechts van het fietspad, maar dat had ik redelijk snel door. Wat nog wel grappig was, was dat ik af en toe mijn fiets niet meer herkende, dan moest ik echt wat details bij langs gaan om me ervan te overtuigen dat het echt de mijne is.

Eenmaal thuis de laatste paddos nog opgemunched en nog wat nagepraat met mn overbuur, en gestaard naar een bovenbuurs gituarhero spelletje. Dit vond ik toch ietswat te hypnotiserend en ging weer naar mijn kamer.

Daar heb ik nog een tijd naar dat labyrinth lopen staren terwijl ik het pakje lachgas verder op maakte. Na elke suck versterkten de visuals zich enorm, totdat ik wel 20 soorten wit zag, de kleuren mijn monitor uit pulseerden, en er allemaal geometrieen zichtbaar werden. (maar 1 paddo tussen je kiezen doet meer, en het effect is een paar seconde, dus zoveel meerwaarde vond ik niet dat lachgas had.) Een paar trekjes van een joint geprobeert, maar dat beviel me ook niet, dat werd direct een soort cloack over mijn ervaring en het dimde mijn intens genieten.


Rond 22:00 naar bed gegaan met shpongle - yeti 1 en 2 en andere goa in de playlist. Het trippen was nu grotendeels voorbij.

Eenmaal in bed werd het effect van close eye visuals als maar sterker en sterker. Hier genoot ik echt enorm van, maar plotseling werd ik onwel. Zodra ik opstond was ik direct weer beter, maar zodra ik lag had ik bijna direct onwijze verhoging, en zweette ik gigantisch. Uiteindelijk kreeg ik ook steken in mijn maag, maar zodra ik weer opstond, was de koorts en de buikpijn weg.. van 22:00 tot 2:00 heb ik vervolgens elk halfuur wel moeten opstaan, en om 2:00 moest ik plots kotsen en schijten, en toen was alles weer ok en kon ik eindelijk slapen :)

Al met al, een super geslaagde ervaring. in 1 woord 'Genieten', met de witte bunny die af en toe voorbij raced..haast haast haast..snel snel tijd tijd.
392px-Alice-white-rabbit.jpg
 
heerlijke trip lijkt me moet er egt zelf is mee beginne :P mooi report btw ik wist niet dat je lachgas bij de blokker kon halen :P hoe duur is dat eigelijk en hoe moet je het in nemen xD [srry niet zo veel verstand van lachgas]

maar die paddo's lijken me egt geweldig moet snel maar eens naar de shop maar moet ik wel iemand van 18+ mee nemen of ff wachten tot de zomervakantie maar dat duurt me te lang :mrgreen:
 
Lekker report, kan me er helemaal in vinden.

Eerste keer paddo's ging ik ook tijdens het trippen meteen terug naar de smartshop voor een 2e portie :P
Verder vind ik de combo lachgas/paddo's erg intens, voegde voor mij zeker wel wat toe in een paddotrip.

Trip on!

--

hoe is je ayahuasca eigenlijk mislukt?
 
Geweldig report; herkenbare gedachtes en erg leuk geschreven. Leuk om eens zo meegenomen te worden in een report over een drug die ik al zo goed ken.
 
dank :)

heb idd al weer veel te lang niet getript kwam ik achter :)

die ayahuasca was trouwens mislukt doordat ik of iets fout had gedaan, of ik te weinig had genomen..ik moest wel kotsen, maar kreeg geen effect, maar dat gaat ook zeker weer over gedaan worden :)
 
Nice report, en heb dat ook (als ik het goed begrijp dan) dat die dingen niet te eten zijn maar wanneer je al spacend aan je 2e portie begint ze ineens wel smaken :s :P

:wave:
 
hislordship zei:
heerlijke trip lijkt me moet er egt zelf is mee beginne :P mooi report btw ik wist niet dat je lachgas bij de blokker kon halen :P hoe duur is dat eigelijk en hoe moet je het in nemen xD [srry niet zo veel verstand van lachgas]

maar die paddo's lijken me egt geweldig moet snel maar eens naar de shop maar moet ik wel iemand van 18+ mee nemen of ff wachten tot de zomervakantie maar dat duurt me te lang :mrgreen:
De dichtsbijzijnde plaats voor lachgas voor jou is in de stad (Rotterdam), de Marskramer tegenover de KFC, ik geloof dat ze daar iets van €5 waren (10 stuks, afzetterij, ja). En 18 jaar is een adviesleeftijd die veel smartshops aanhouden. Maar niet de Smart/Health-store op de Nieuwe Binnenweg (naast de Black Widow, zelfde straat als Sky High, stukje verder dan die Marskramer) (:

Edit: Mooi reportje trouwens! :þ
pipoxyz zei:
Een paar trekjes van een joint geprobeert, maar dat beviel me ook niet, dat werd direct een soort cloack over mijn ervaring en het dimde mijn intens genieten.
Erg herkenbaar, blowen remt de geestelijke ontwikkeling, het laat je niet helemaal zijn wie je wilt zijn. Het onderdrukt de gevoelens die een trip net dat beetje extra geven. Althans, bij mij.
 
Super tripreport :-)... Ik heb ook altijd moeite om me fiets te vinden met paddo's op :D. Het lijkt zoo anders allemaal :P. Jammer dat het op laatst wat minder was!





En bij de makro zijn de N2O patronen goedkoop...

50 stuks voor 10 euro :-). Pas wel op voor die kou als je het zo doet... ik vind de slagroombus het makkelijkst. Maar die zijn duur.
 
Dankje :)
Ik wil zowiezo dmt, ayahuasca en iboga een keer geprobeert hebben, en er bleek zoveel ervaring weggeëbt te zijn, dat het me heel verstandig lijkt die reeks eerst eens te beginnen met een lsd tripje :)
 
Terug
Bovenaan