GHB gebruik + flinke slaapstoornis

J0rrit

Badass junkie
Hallo,

Heb ongeveer 1,5 maand elke dag g genomen. Niet eens de hele dag maar paar dopjes over de dag verspreidt en zoveel mogelijk niet s avonds laat en s nachts. Sommige nachten wel s nachts doordat ik door bepaalde redenen niet kan slapen....

Nu kan ik nuchter opeens niet meer slapen, ik weet niet precies wanneer het begonnen is... Ik voel dat ik echt kapot ben en ik voel em niet nerveus of ik ben niet aan het piekeren of wat dan ook. Ik heb het nu al 3 nachten achter elkaar, en ik had het 2 weken geleden ook al maar steeds als ik erna s nachts wilde slapen dronk ik alcohol om ion slaap te komen. Ik ben gewoon super moe ergens maar ik slaap nogg een 1 minuut. Als dit al door de g kwam zou dit toch echt snel ov er moeten zijn?

greets
 
Oh zoooo....ik dacht ook al wat raar slaapstoornis en ghb ?

Maar dat heeft dan met die ''bepaalde redenen'' te maken je zegt het zelf al. Weet niet hoe ernstig het is en of je daar 1 2 3 een oplossing voor kunt vinden, maar zorg wel dat je om die redenen niet steeds drinkt of iets anders gebruikt...ja jaaaa...bla bla bla...dit is natuurlijk niets nieuws,

sterkte !
 
Teneerste is alcohol het slechtste slaapmiddel wat je je kan bedenken. Je ogen vallen wel dicht maar gezond goed slapen doe je er echt niet van. Dus dat je er niet uitgerust wakker van word, maar eerder zo brak als een toeter is verklaarbaar. Bij hoge hoeveelheden alcohol moet je lever flink werken en daar word je suf van.

Bij moeheidsklachten ff naar de doktor gaan, wij kunnen jou hier weinig advies geven.
Oja beweeg eens flink, en ga daarna slapen. Bv wandelen voor het slapen oid
 
Ik weet dat ik geen reclame mag maken... :oops: ,,maar dit werkt echt goed...,(mompelt iets over te koop bij de tuinen...) :D :D
 

Bijlagen

  • power.jpg
    power.jpg
    3,8 KB · Weergaven: 1.001
Het enige legale gebruik van GHB is bij de behandeling van narcolepsie, een slaapstoornis. De slaap op een verantwoorde dosis GHB geeft, in tegenstelling tot alcohol, een evenwichtige verdeling tussen REM-slaap en diepe slaap. Misschien hebben afwijkende, minder positieve effecten iets te maken met gewenning?

Heb ongeveer 1,5 maand elke dag g genomen ... zoveel mogelijk niet s avonds laat en s nachts.
Waarschijnlijk moet je juist kort voor het slapen GHB gebruiken, want als er te lang tussen zit kun je last krijgen van de dopamine-rush die na het uitwerken van GHB optreedt.
 
Terug
Bovenaan